Pompeo: Nie da się osiągnąć pokoju na Bliskim Wschodzie bez konfrontacji z Iranem

| Aktualizacja:

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo powiedział w czwartek na międzynarodowej konferencji w Warszawie, że Iran stanowi największe zagrożenie na Bliskim Wschodzie i bez konfrontacji z Teheranem nie będzie możliwe osiągnięcie pokoju w regionie.

wróć do artykułu
  • ~wjw
    (2019-02-14 13:19)
    A my znów pakujemy się w kolejną awanturę wywoływaną przez USA. Mało było Iraku i Afganistanu ? Będziemy mieli kolejnych weteranów, inwalidów i poległych w interesie tego mocarstwa bo na pewno nie w naszym.
  • ~ocena
    (2019-02-14 13:19)
    Fajne to jest jak ogon macha psem , czyli co chce Izrael wykonuje USA .
  • ~jolka
    (2019-02-14 13:22)
    Pchają nas na wojnę z bliskm wschodem ? Wojna ta nam niepotrzebna!
  • ~riddick
    (2019-02-14 13:07)
    Zaiste "pkojowa" konferencja i specyficzne wyczucie "dyplomacji".Talleyrandem to on nie jest.
  • ~antyPiterek
    (2019-02-14 13:36)
    Ameryka w chorym widzie maszeruje ku IIIciej Wojnie Swiatowej w interesie Izraela!
  • ~Nie wstrzymia
    (2019-02-14 13:18)
    Wojna o pokój... Co za bzdury!
  • ~KOMENTARZ DNIA
    (2019-02-14 13:38)
    Dla świata ta konferencja przypieczętowuje opinię że coś takiego jak polska polityka zagraniczna nie istnieje. Byliśmy postrzegani jako dyspozycyjna marionetka Trumpa, a teraz wizerunek ten zyskał twarde potwierdzenie. Smutne, bo nic w zamian nie dostajemy prócz prawa do zaorania własnego przemysłu obronnego w imię interesów amerykańskich firm zbrojeniowych.
  • ~szok
    (2019-02-14 15:28)
    Po prostu mnie zmroziło. Netanjahu przy pomocy USA dąży do wojny, żeby uciec przed odpowiedzialnością karną po ewentualnie przegranych wyborach, ale co Polsce do tego?
  • ~SeventySeven
    (2019-02-14 13:06)
    Choć na razie może zostanę przy analu z moim Robem :-) My niemcy jesteśmy Nowocześni uwielbiamy zabawy analne.Ja Ci do buzi ty mnie w dooope :-) :-) .
  • ~SeventySeven
    (2019-02-14 12:51)
    Gdzie spotkac jakies single polki po 30ce ?, na tej sympati to same krawu, potrzebuje cierpliwej kobiety do nauki polskiego, any suggestions ??
  • ~Ross
    (2019-02-14 15:42)
    To narada wojenna a nie subtelne rozmowy o pokoju. Bedziemy mieć wojnę....
  • ~Ja twierdzę że
    (2019-02-14 20:02)
    to właśnie iserael stanowi największe zagrożenie na Bliskim Wschodzie i bez konfrontacji z Telawiwem nie będzie możliwe osiągnięcie jakiegokolwiek pokoju w regionie.
  • ~Pacyfista
    (2019-02-21 12:51)
    Izraelscy politycy wymyślają nam i to na naszej ziemi od antysemitów, a czy zastanowili się jaki spodka los Żydów zamieszkałych na terytorium Francji ,Niemiec ,Wielkiej Brytanii i innych krajach ze strony licznie zamieszkałej tam muzułmańskiej społeczności gdy wywołają wraz z USA wojnę z Iranem? Być może że Francja i Niemcy przyjęły tak ogromną ilość ludności muzułmańskiej celowo żeby Izrael i USA, czyli jak to ktoś już napisał,ogon i pies którym macha, obawiając się o los zamieszkujących w tych krajach Żydów nie odważył się na wywołanie awantury. Koszty ponoszone przez te kraje na zasiłki dla muzułmanów są dużo niższe niż straty jakie by poniosły z powodu zerwania się stosunków handlowych z Iranem.