Afera "transfobiczna" w Niemczech. Lewica krytykuje szefową CDU za żart o toaletach dla trzeciej płci

Część niemieckich mediów i polityków atakuje szefową CDU Annegret Kramp-Karrenbauer za ostatkowy żart o mężczyznach i toaletach dla tzw. trzeciej płci. Zwolennicy AKK mówią o niedorzecznych zarzutach.

wróć do artykułu
  • ~Pedaly sa w rowerze i nie tylko !
    (2019-03-04 14:09)
    Z ta tzw,TRZECIA PLCIA to nie ma zartow , nie tylko chodzi o ubikacje , Jak nalezy ich nazywac ,,,PAN ,,,PANI ,,,a moze ONO . Co tez jeszcze wymysla dewianci , Kiedys nawet w encyklopedi bylo slowo PEDAL z odpowiednim wyjasnieniem ,Dzisiaj wymyslaja rozne nazwy ale wszyscy wiemy ,ze pedal jest w rowerze ,,ale niekoniecznie !!!
  • ~otwieracz puszek
    (2019-03-04 14:13)
    Czysty seksizm. Tylko z mężczyzn się naśmiewa. Żeby było sprawiedliwie, powinna jeszcze dodać, że są one przeznaczone również dla kobiet, które jeszcze nie wiedzą, czy podczas sikania wolno im jeszcze siedzieć, czy muszą już stać.
  • ~[ ╲╱]☀[├─┤]
    (2019-03-04 14:16)
    Nie rozumiem dlaczego są oddzielne toalety dla płci - to dyskryminujące - zresztą ludzie powinni defekować publicznie w otwartych miejscach po to byśmy mogli jako wspólnota nauczyć się tolerancji i akceptacji dla normalności i różnorodności... Od dziś w ramach protestu obywatelskiego chodzę do damskich toalet i zachęcam kobiety do tego by korzystały z toalet dla mężczyzn - skończmy z segregacją z powodu płci - toalety tylko koedukacyjne
  • ~brawo
    (2019-03-04 14:23)
    Jakie to Jeuropejskie. Trzecia płeć. Sikanie odbytem.
  • ~future is black
    (2019-03-04 14:42)
    Trzecia płeć ? Za 10 lat w lewackiej , neomarksistowskiej i ateistycznej zachodniej Europie będzie 50 różnych płci.
  • ~zbyhu
    (2019-03-04 14:52)
    Ja jestem reprezentantem 12-tej plci. Lubie bzykac mlode panienki ale na piwo chodze tylko z facetami. Taka dziwna odmiennosc. Prosze o uszanowanie moich praw mniejszosci i nie dyskryminowanie mnie w przestrzeni publicznej!
  • ~sekowany przez cenzora
    (2019-03-04 14:54)
    trzecia płeć ta z penisami i ta z vaginami powinna lać pod drzewem lub latarnią jak psy
  • ~t.
    (2019-03-04 15:02)
    I to, podobno, jest normalne...
  • ~ferdkiepski
    (2019-03-04 15:03)
    Niemcy sa tym faut pas tej pani zdegustowani. W Polsce bylaby bohaterka, od prezydenta by dostala odznaczenie, a od premiera premie. Tu widac roznice, jeden kraj, czyli Niemcy juz cywilizowany , dotarl do XXI wieku, a Polska odwrotnie i tkwi mentalnie w sredniowieczu!
  • ~Lutecki
    (2019-03-04 17:17)
    No to Polaczki maja teraz problem, co trzecia plec? To im sie w ich zakutych lbach nie miesci. No a jesli chodzi o te organy rozrodcze i wydzielne , to dopiero ich mozdzki pracuja, wszystkie mysli tylko kolo d u ....py i ja j, albo c i ,...py, Jezus Maryja i Jozef. To tak jak w sredniowieczu ktos powiedzial, ze sie myje, no to wtedy ich fantazja eksplowiwala. Polaczki uwazajcie , zeby wam z tych zmartwien o przyszlosc ludzkosci mozgi i du...py nie eksplodowaly!
  • ~ein Leser
    (2019-03-06 08:06)
    Fuer Suedkurrier . AKK versuchte konservative WahlerInnen in die CDU zurueckzuholen, aber sie werden AfD waehlen, weil Angela Merkel die Kriegsverbrecher aus IS erst nach noch einem Morden ausbuergern will. Z.Z diese Bestien aus der IS duerfen nach Deutschland zurueckkehren. Das macht die Migrantionspolitik von Angela Merkel unglaubwuerdig, weil Angela Merkel will Opfer und Henker gkeich behandeln.
  • ~Niepeło
    (2019-05-31 16:57)
    Domagam się dodania do LBGT znaku plus. Chodzi o to, że jestem bacą i moi współpracownicy (-czki) też chcą dla siebie równych praw !

Może zainteresować Cię też: