Francja wyklucza uznanie suwerenności Izraela nad Wzgórzami Golan. "To terytorium okupowane"

Władze Francji nie uznają izraelskiej aneksji Wzgórz Golan i uważają, że zaakceptowanie suwerenności Izraela nad tym terytorium - za czym opowiedział się prezydent USA Donald Trump - byłoby sprzeczne z prawem międzynarodowym - uważa francuskie MSZ.

wróć do artykułu
  • ~ ~~
    (2019-03-22 14:30)
    A pan Morawiecki i pani Agata Kornhauser uznają suwerenności swojej ojczyzny nad Wzgórzami Golan?
  • ~Mark Twain zawsze kochający PełO
    (2019-03-22 17:09)
    Coś mi się wydaje, że USA zamierza pomóc Izraelowi utworzyć Stany Zjednoczone Izraela !
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-03-22 22:16)
    Izrael zachowuje się w sposób zbliżony do nazistowskich Niemiec.
  • ~konsul
    (2019-03-22 17:51)
    Trump prosi sie o REPLAY 11wrzesnia!!! VIVA FRANCE!!!
  • ~otwieracz puszek
    (2019-03-22 15:47)
    Uznanie zwierzcności Izraela nad wzgórzami Golan to nic więcej jak uznanie status quo. Izrael się stamtąd nigdy nie wycofa, bo to jest teren strategiczny górujący nad północą Izraela i stamtąd na izraelskie pustynie płynie sporo wody.
  • ~Mur beton
    (2019-03-23 02:33)
    Otwieracz puszek ,ta wode mozna zatruc,a Turcja niech przestanie sprzedwac swoja wode,ktora przewoza do Izraela tankowcami.Zobaczymy co wtedy bedzie ?.Predzej czy pozniej poleci z tego rejonu nuklearny kurz.Czas tyka coraz szybciej,z tego narodu pozostanie Izrael duchowy Bozy ,a ten z ciala zginie,Biblii nie zmienimy, a tam to jest napisane w Liscie do Rzymian.
  • ~Potomek - Zabuzan
    (2019-03-23 02:26)
    Skoro tak wyglada decyzja Francji,no to my nie uznajemy okupacji polskich ziem wschodnich !.Granica byla uznana przez Sowietow po zakonczeniu z nimi wojny !.
  • ~tym
    (2019-03-22 18:43)
    a jakie sankcje i dla kogo?
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-03-22 14:29)
    Jak zmienisz zdanie to dam ci serwis za darmo. Jestem mlodsza od twojej mamy.
  • ~bierzmy przykład
    (2019-03-27 16:52)
    Aneksja Bornholmu była by korzystna ze względu na obronę naszego wybrzeża .
  • ~Rom
    (2019-04-10 19:53)
    A zwierzchnictwo Rosji nad Krymem to jakoś żabojadom nie przeszkadza....

Może zainteresować Cię też: