Atak rakietowy w Izraelu. Ranne kobiety i dzieci. Wojsko odpowiedziało ogniem

| Aktualizacja:

Co najmniej siedem osób zostało rannych w centrum Izraela w ostrzale rakietowym przeprowadzonym w poniedziałek o świcie ze Strefy Gazy - przekazały służby ratunkowe. Premier Izraela Benjamin Netanjahu zapowiedział, że jego wizyta w USA będzie krótsza.

wróć do artykułu
  • ~Ja nie
    (2019-04-16 11:56)
    Kto lubi izraelitów?
  • ~Barbara
    (2019-03-26 03:53)
    Wielki Izrael - Zjednoczone królestwo Izraela (znane również jako królestwo Izraela i Judy) – starożytne państwo na Bliskim Wschodzie. Całkowity brak jakichkolwiek informacji historycznych i archeologicznych o jego istnieniu na przestrzeni całego okresu istnienia historycznej Palestyny. Z tego powodu istnienie tego tzw. zjednoczonego królestwa i jego władców jest traktowane jako jeden z mitów biblijnych. Zgodnie z opisem mitów biblijnych było to państwo obejmujące tereny dzisiejszego Izraela, Autonomii Palestyńskiej, Syrii i Jordanii.
  • ~Do trutni niebozych
    (2019-03-25 23:19)
    W rzekomo chrzescijanskim kraju jakim jest Polska,najczesciej z forum znikaja teksty ,ktore przytaczaja prawdy biblijne w odpowiedzi na klamstwa religijne.Przytaczanie historycznych faktow odnoszacych sie do egzystencji i roli Kosciola rzymskokatolickiego ,od razu owocuje zniknieciem wpisu.W koncu na czym oparta jest wiara katolicka ?.Czego boi sie Kler i zwiazani z nim O - PiS - Dei,odpowiadam prawd Bozych.
  • ~ant
    (2019-03-25 21:02)
    Kibicowałem Izraelowi w czasie tz. wojny sześciodniowej!!! Dzisiaj życzę im WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO!!!!
  • ~Wega
    (2019-03-25 19:17)
    Od zawsze powtarzam, bez tych dzisiejszych "chaz*aroży*dów" i ich chaz*arskiego iserala, świat będzie lepszy.
  • ~Niskie ceny
    (2019-03-25 18:43)
    A h o o o o j mnie to obchodzi !
  • ~Batko
    (2019-03-25 18:39)
    Co za OBŁUDA.Jak Izraelici Bombardują ,Mordują Palestyńczyków to COŚ na co tzw. Europejska Demokracja nie zwraca uwagi.Ale gdy Palestyńczycy w OBRONIE Swego Narodu Bronią się to LARUM.Ot typowa Europejska Obłuda.
  • ~Aronek
    (2019-03-25 17:36)
    Jeżeli wystrzelono 2 rakiety a tz. Żelazna Kopuła zniszczyła 1 to oznacza 50% skuteczność. Co będzie jak w stronę Izraela poleci 200 rakiet? Gdzie wtedy przeniosą się starozakonni.Ani chybi pojadą za wielką wodę do swoich no chyba,że znowu ich nie wpuszczą.
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-03-25 17:35)
    Niedawno zobaczyłem zdjęcia na których 10 - 12 letnie dziewczynki z Izraela podpisują pociski artyleryjskie napisami w stylu "pozdrawiamy z miłością z Izraela" - Palestyńczycy i Syryjczycy odpowiedzieli że ich dzieci rozerwane tymi pociskami nie są w stanie podziękować za życzenia...
  • ~Demokracja PiS landu
    (2019-03-25 13:56)
    Gdzie sie podzialy te idealy.Wpisy na forum znikaja jak kamfora.
  • ~Radomskower
    (2019-03-25 10:54)
    Zydzi to obecnie przedmurze Chrzescijanskiej cywilizacji. Powinno sie ich wspierac ale sami przez antypolonizm powoduka ze voraz wieksza liczba Polakow i europejczykow ich nienawidzi. Szk9da bo oni powstrzymuja pochod dzik8ch islamistow.

Może zainteresować Cię też: