To WIDEO z papieżem podbiło internet. Watykan wyjaśnia, o co chodziło Franciszkowi

Higiena to powód, dla którego podczas niedawnej wizyty w Loreto papież Franciszek nie chciał, by wierni całowali jego pierścień - takie wyjaśnienie przedstawił w czwartek Watykan.

wróć do artykułu
  • ~ ~~
    (2019-03-26 13:28)
    Znowu polscy PiSkupi pewnie zażenowani postawą papieża... jak to? nas zastępców Boga na ziemi nie całować po spasionych pazernych i lubiących wślizgiwać się w dziecięce majteczki , łapskach!!!
  • ~A u nas
    (2019-03-26 13:46)
    Oszołom rydzyk bez żenady podsuwa łapsko do pocałowania. Drugim szponem łapie za kopertę.
  • ~Look
    (2019-03-28 14:38)
    Bo to jest obrzydliwe , to oblizywanie reki, ile bakterii i wirusow, a dewoci jeden po drugim liza te bakterie poprzednika,. Ohyda! Wreszcie normalny facet na papieskim tronie!
  • ~ke do de
    (2019-03-26 16:15)
    No to paru POlskich będzie niePOcieszonych! Już nigdy nie wpiją się na klęczkach w dłoń Franciszka Misiek, Qń, czy Kłamacz.
  • ~ja ja
    (2019-03-26 14:03)
    Wygląda to nieładnie, ale JSW POdnieca.
  • ~rychu
    (2019-03-26 18:17)
    pokazcie ten filmik temu handlarzowi uzywanych samochodow z Torunia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Catholic Rider
    (2019-03-26 13:12)
    Completely unlike his predecessor who was more like kiss da ring biatch!
  • ~😈
    (2019-03-26 14:22)
    Nieoceniony dar Boski zapobiegający epidemii e-boli ....
  • ~Dariusz
    (2019-03-26 14:26)
    A co tak wrescie zaczac walczyc za chrzescijanskie wartosci i w obronie chrzescijan czy krytykowac odpowiedzialnych za biede i konflikty w swiecie zamiast fotografii z nimi i cyrku przed mediami??? A co tak powiezdiec glosno NIE ideologiam jak GENDER czy MULTIKULTY czy LGBTI ??? Kogo tak naprawde jestes najbardziej sluzebnikiem?
  • ~Misio.,,,,,,,,,,..,
    (2019-04-03 10:43)
    Zastanawiam się co by było, gdyby ktoś zarażony nieuleczalną chorobą przenoszoną drogą kropelkową np. ospą prawdziwą całował ten pierścień?
  • ~Kazkot
    (2019-03-26 13:58)
    Ludzkosc ma szczescie majac swojego papieza ,czyli moralna planete, wokol ktorej obracaja sie wszystkie religie swiata.

Może zainteresować Cię też: