Polska imigrantka pełnomocniczką Berlina ds. integracji i migracji. To pierwszy przypadek w historii urzędu

Polska imigrantka Katarina Niewiedzial została pełnomocniczką landowego rządu Berlina ds. integracji i migracji. Jest to pierwszy przypadek w 37-letniej historii tego urzędu.

wróć do artykułu
  • ~londynski pracus
    (2019-03-29 09:33)
    To nie jest istotne, kto sie zajmuje integracja tylko to jest istotne kto ma byc integrowany, a w tym przypadku Niemcy przegrywaja z Anglikami. Glosowania indykacyjne pokazaly, ze oprocz twardego brexitu mozliwa jest unia celna z UE, ktora wyklucza swobodny przeplyw ludzi. Zatem Anglicy beda sobie sprowadzac tych najbardziej inteligentnych, a Niemcy beda musieli przyjac kazdego przyglupa z UE. Poza tym Merkel zrobi wszystko, zeby malo inteligentni Arabowie osiedlili sie na stale w Niemczech. W ten sposob przewaga technologiczna Anglii nad Niemcami bedzie rosla. A jezeli chodzi o ewentualma powtorke z referrendum to skonczy sie ona powtorka brexitu, bo Merkel jako kanclerz skutecznie odstrasza swoja polityka migracyjna od pozostania w UE.
  • ~emigrant
    (2019-03-29 07:49)
    Merkelska pacholica.
  • ~zdzichu
    (2019-03-28 19:56)
    Powodzenia Pani Kasiu. Pozdrawiam z Wurzburga
  • ~rychu
    (2019-03-28 19:40)
    gratuluje sukcesu Pani Katarzyno !!!!!!!!!!! cirkawe kiedy "prawdziwe Polaki" zaczna Pania wyzywac od zdrajcow i innych najgorszych ??!!!!!!!!!
  • ~sd2017
    (2019-03-28 17:34)
    towarzysze z pis, kto wam taką sieczkę porobił w tych waszych głowach ? Przecież II wojna św. nie może przekreślić tego co się działo przez 1000 lat historii Polski. Przez 700 lat granice polsko - niemieckie to były granice pokoju. A kto wie, czy gdyby nie pomoc rycerzy niemieckich dla tzw. Kazimierza Odnowiciela to może Polska nadal tkwiłaby w pogaństwie. Tak, pojechał do cesarza niemieckiego i prosił właśnie o taką pomoc. Podobnie jak zabiegał by ruscy wojowie przyszli mu z podobną pomocą. I ruscy wojowie też pomogli - przeciwko nam.
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-03-28 15:26)
    Phi nikt nie pobije prezydenta Polin Andrzej Dudy. A nazwisko tej pani jakieś takie czeskie - może komuś się pomyliła Polska z Czechami?
  • ~On
    (2019-03-28 15:00)
    Piskie to taki zazdrosny i w r e d n y narod, zwlaszcza te matoly z 500 +!
  • ~nie przekręcaj
    (2019-03-28 14:32)
    Nie polska imigrantka tylko polska Volksdeutschka, der Dzienniku.
  • ~slazal
    (2019-03-28 14:25)
    jesli zalapali sie na pochodzenie to przeciez nie polacy
  • ~Pani Danusia
    (2019-03-28 12:57)
    Ziemiak szef CDU tez pochodzi z Polski, ja tez z Polski , a jestem bardzo dobrym pracownikiem w pewnym instytucie , a moj zdolny syn jest wynalazca , juz od mlodego zbiera nagrody za wynalazki . Nie wszyscy z Polski to Schmarotzer
  • ~Ch.
    (2019-03-28 12:18)
    PISss znowu bedzie oburzony. Ten Kaczor, Co in chce , bolszewik
  • ~na uslugach
    (2019-03-28 12:17)
    Kolejna folksdojczka-zydolewaczka, to kolejny kelner globalistów
  • ~Szary Wilk
    (2019-03-28 11:59)
    Oczywiście wina Tuska. Natychmiast do dymisji :)
  • ~ ~~
    (2019-03-28 11:57)
    Brawo dla tej Pani!!! Polacy w Niemczech uważani są za specjalistów i ludzi godnych zaufania! Wystarczy popatrzeć jakim szacunkiem cieszy się w Niemczech Donald Tusk!

Może zainteresować Cię też: