Amerykanie chcą uzbroić NATO w F-35. Myśliwiec piątej generacji kosztuje ok. 100 mln dolarów

Niedawno spytaliśmy o cenę i czas dostaw samolotów F-35, F-16 i F-18. Teraz głównym tematem jest myśliwiec piątej generacji, którego jedna sztuka kosztuje ok. 100 mln dol.

wróć do artykułu
  • ~wisła z f-35 wytrysła
    (2019-04-08 09:26)
    bo robią biznes na czym się da, to wcale nie jest dobry samolot (ma najwięcej usterek i wypadków z dotychczas użytkowanych myśliwców, sama armia usa twierdzi że jest niedopracowany) ale nasze pólgłówki to kupią z pieniądze narodu, aby biedna matuszka us zarobiła na ********** i oczywiście bedzie dla nas drogo bardzo drogo...bo podawane w necie informacje, ze cena egzemplarza moze niedługo spaść do ok 80 mln $ to fikcja bo po pierwsze dotyczyć ona będzie ona egzemplarza dla krajów uczestniczacych w programie od poczatku (co nas nie dotyczy), a po drugie nie obejmuje kosztów szkoleń, infrastruktury cz zamiennych itd itd my zapłacimy pewnie ze 150 mln$ albo wiecej za sztukę tego badziewia i jeszcze z 2 m-ce bedzie trabione jaki sukces, odniesliśmy a ciemny lud - jak mówi klasyk - to kupi
  • ~Anna
    (2019-04-08 09:46)
    Nie dosc, ze wojska pelno to jeszcze nam wciskaja ten syf za 100 mln dol! Chidza po nas jak po wycieraczce. Smutne.
  • ~R.
    (2019-04-08 09:48)
    Gwoli scislosci: chce "uzbroic" za pieniadze poszczeolnych panstw. To jest takie "kup pan cegle"! Dobre, czyz nie? :D
  • ~zyyxxyyz
    (2019-04-08 10:14)
    Szukanie dojnej krowy (zmiany), która zapłaci?
  • ~Ten Trump to spryciarz.
    (2019-04-08 08:52)
    a Unia to glupki.
  • ~Ola z przedszkola
    (2019-04-08 08:41)
    I co zrobimy ztaka kupa tych efow ?
  • ~Mark Twain
    (2019-04-08 13:08)
    Oni umieją zarabiać! My -tracić!
  • ~krasnal wyklęty
    (2019-04-08 12:07)
    a jak już kupią za ciężkie pieniądze to mć guano i trzeba będzie toto cudo ochrzcić to mam propozycję: kaczka długodystansowa
  • ~Slazak
    (2019-04-08 08:51)
    Amerykanie maja zapenie juz Typ F36
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-08 14:31)
    Juz miesiac temu pisalam, ze F35A kosztuje $89 milionow, a F35B kosztuje $122 miliony. Jakbyscie mnie sluchali tobyscie wiedzieli. Kulczyki siostrzycKa z braciszkiem mogli by siebie kupic po 9 takich F35B I lataja w “te I nazad”.
  • ~To nie przypadek
    (2019-04-08 14:11)
    Nie przypadkiem prezydent USA jest biznesmenem :))
  • ~Jot-32
    (2019-04-08 20:05)
    Ile kosztują to jedno - ile będzie serwisowanie kosztowac to dopiero cos...
  • ~Spostrzegawczy
    (2019-04-08 14:35)
    Taka okazja nie zdarzy się tak szybko.!
  • ~wisła z monu wytrysła
    (2019-04-10 08:37)
    to jest odpicowana kupa złomu która spada częściej od migów: Publikacja: 10.04.2019 Japonia znalazła w oceanie wrak swojego F-35 szukajcie też: kłopoty z f-35 itp jest tego cała masa, my ten badziew bedziemy łykali jak pelikan ryby po 200 mln$ za sztukę bo jak nie to (p)rezydent następny świstek będzie podpisywał na kolanie na schodach białego domu a lokaj trumpa zaniesie potem do podpisu trumpowi
  • ~Jot-32