W Brukseli część budynku Komitetu Regionów nazwana imieniem Pawła Adamowicza

W Brukseli upamiętniono w środę zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, nazywając jego imieniem część budynku w dzielnicy europejskiej, w którym mieści się siedziba Komitetu Regionów.

wróć do artykułu
  • ~8u9ioklö,.
    (2019-09-17 10:16)
    "Przewodniczący gremium Karl-Heinz Lambertz powiedział podczas środowej uroczystości, że Adamowicz był obrońcą demokracji, promował wzajemny szacunek i sławił różnorodność." - i za to chyba jego zona musiala oddac Niemcom? lancuch burmistrza, ktorym go obdarzono. Albo ze ktos wie, co sie stalo z tym slynnym lancuchem....... Bo okreslenie: "Tragicznie zmarły Paweł Adamowicz w Komitecie angażował się m.in. w inicjatywy związane z budową społeczeństwa obywatelskiego w krajach Partnerstwa Wschodniego, był też znany z działalności na rzecz integracji imigrantów oraz działalności na rzecz praw mniejszości seksualnych." - to wedlug mnie, zwykle i czcze ..........slowa.....Ale niech im swici.......
  • ~ub aw
    (2019-04-11 11:22)
    jaka unia takie i autorytety. Nie wiem czy płakać czy się śmiać.
  • ~pola
    (2019-04-11 10:40)
    jaka unia takimi sie obwiesza ---nie daleko jablko Spada od jabloni -------szkoda ze tak upala ucziwoscia prawdomownoscia
  • ~md
    (2019-04-11 06:30)
    A każdy pokój w tej części budynku powinien zamiast numeru mieć adres jednego z mieszkań Adamowicza. Wdowa by się wreszcie zorientowała ile ich jest.
  • ~Vce hrabia de Bragelone
    (2019-04-11 00:10)
    Dziwne ,ze "zamordowanemu" dziwiec lat temu nie poswiecono sali czy budynku brukselskiego.W Brukseli nie lubia Wolski .A u nas nawet port jest tak ochrzczony ,my lubimy ????
  • ~Ojciec Pio
    (2019-04-10 21:43)
    Ciekawe kiedy Watykan ogłosi go świętym ?
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-04-10 20:56)
    Nikomu nie można zabronić by nazywał sobie tak jak chce swoja własność, nawet gdyby był to oszust podatkowy i skorumpowany polityk samorządowy.
  • ~VIS
    (2019-04-10 20:36)
    Proponuję Parlament Europejski im. P. Adamowicza
  • ~On
    (2019-04-10 19:02)
    No i bardzo dobrze!
  • ~konsul
    (2019-04-10 18:31)
    A co z POTRZEBAMI KAZDEGO CZLOWIEKA??? DLACZEGO w TEJ CZESCI MA NIE BYC pisuarow???!!!
  • ~Ich frage :
    (2019-04-10 18:09)
    A kiedy będą w Gdańsku miesięcznice adamowiczowskie ?
  • ~#luk
    (2019-04-10 17:32)
    Dobrze, ze nie imieniem zimnego Lecha..
  • ~W
    (2019-04-10 17:32)
    I bardzo dobrze ze nie w Polsce. Wszyscy poiacy (nie zniemczali) doskonale wiedza kim byl naprawde Adamowicz.

Może zainteresować Cię też: