Reklama
Reklama
Reklama

W Brukseli część budynku Komitetu Regionów nazwana imieniem Pawła Adamowicza

Paweł Adamowicz
Paweł Adamowicz / Shutterstock
W Brukseli upamiętniono w środę zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, nazywając jego imieniem część budynku w dzielnicy europejskiej, w którym mieści się siedziba Komitetu Regionów.
Reklama
Reklama
Tematy:
Komitet Regionów Bruksela budynek pawel adamowicz

Powiązane

Reklama

Komentarze (14)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • W
    2019-04-10 17:32
    I bardzo dobrze ze nie w Polsce. Wszyscy poiacy (nie zniemczali) doskonale wiedza kim byl naprawde Adamowicz.
    3
    zgłoś
  • #luk
    2019-04-10 17:32
    Dobrze, ze nie imieniem zimnego Lecha..
    6
    zgłoś
  • Ich frage :
    2019-04-10 18:09
    A kiedy będą w Gdańsku miesięcznice adamowiczowskie ?
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • konsul
    2019-04-10 18:31
    A co z POTRZEBAMI KAZDEGO CZLOWIEKA??? DLACZEGO w TEJ CZESCI MA NIE BYC pisuarow???!!!
    1
    zgłoś
  • On
    2019-04-10 19:02
    No i bardzo dobrze!
    2
    zgłoś
  • VIS
    2019-04-10 20:36
    Proponuję Parlament Europejski im. P. Adamowicza
    1
    zgłoś
  • [ ╲╱]♏[├─┤]
    2019-04-10 20:56
    Nikomu nie można zabronić by nazywał sobie tak jak chce swoja własność, nawet gdyby był to oszust podatkowy i skorumpowany polityk samorządowy.
    2
    zgłoś
  • Ojciec Pio
    2019-04-10 21:43
    Ciekawe kiedy Watykan ogłosi go świętym ?
    2
    zgłoś
  • Vce hrabia de Bragelone
    2019-04-11 00:10
    Dziwne ,ze "zamordowanemu" dziwiec lat temu nie poswiecono sali czy budynku brukselskiego.W Brukseli nie lubia Wolski .A u nas nawet port jest tak ochrzczony ,my lubimy ????
    1
    zgłoś
  • md
    2019-04-11 06:30
    A każdy pokój w tej części budynku powinien zamiast numeru mieć adres jednego z mieszkań Adamowicza. Wdowa by się wreszcie zorientowała ile ich jest.
    0
    zgłoś
  • pola
    2019-04-11 10:40
    jaka unia takimi sie obwiesza ---nie daleko jablko Spada od jabloni -------szkoda ze tak upala ucziwoscia prawdomownoscia
    0
    zgłoś
  • ub aw
    2019-04-11 11:22
    jaka unia takie i autorytety. Nie wiem czy płakać czy się śmiać.
    0
    zgłoś
  • 8u9ioklö,.
    2019-09-17 10:16
    "Przewodniczący gremium Karl-Heinz Lambertz powiedział podczas środowej uroczystości, że Adamowicz był obrońcą demokracji, promował wzajemny szacunek i sławił różnorodność." - i za to chyba jego zona musiala oddac Niemcom? lancuch burmistrza, ktorym go obdarzono. Albo ze ktos wie, co sie stalo z tym slynnym lancuchem....... Bo okreslenie: "Tragicznie zmarły Paweł Adamowicz w Komitecie angażował się m.in. w inicjatywy związane z budową społeczeństwa obywatelskiego w krajach Partnerstwa Wschodniego, był też znany z działalności na rzecz integracji imigrantów oraz działalności na rzecz praw mniejszości seksualnych." - to wedlug mnie, zwykle i czcze ..........slowa.....Ale niech im swici.......
    0
    zgłoś