Rakiety testowane przez Koreę Północną pochodzą z Rosji? "Przypominają Iskandery"

Nowe pociski testowane przez Koreę Płn. w ciągu ostatniego tygodnia przypominają rosyjskie rakiety Iskander, które były wykorzystywane w Syrii i na szeroką skalę kopiowane przez inne państwa – ocenia w piątek agencja AP, powołując się na ekspertów.

wróć do artykułu
  • ~ciekawy niussss
    (2019-05-10 20:37)
    no coś podobnego,a gdyby pochodziły np z atlantydy lub księżyca to byłyby łagodniejsze?
  • ~Niekoszerny
    (2019-05-10 20:38)
    Byloby to naturalne gdyby to byly chinskie lu ruskie rakiety. Kazdy zbroi swoich wasali jak mu pasuje...
  • ~Aronek
    (2019-05-10 21:30)
    Jak dobrze by się przyjrzeć panie redaktorze to widać na nich gwiazdę ,sierp i młot.Nie ma żadnych wątpliwości-ruskie.
  • ~Jeneral Pucio Pucio
    (2019-05-10 22:09)
    To pewnie od Rysia ...czym chata bogata....
  • ~druga strona
    (2019-05-10 22:21)
    też mi tajemnica, po prostu putin za pomocą kima robi sobie jaja z trumpka
  • ~Kam,som-nida !
    (2019-05-11 06:24)
    Ruskie czy nie dalej sa niebespieczne dla siasiadow z polnocy. Zasieg od 300 do 500 km.
  • ~Halka
    (2019-05-11 08:05)
    Jasne jak slonce, skad Kim to ma ! A po co sie Putin z nim spotkal? Przeciez Putin chetnie dyktatorom i tym, ktorzy nimi chca byc , sprzedaje swoja bron. Putin , to drugi po Lucyferze , a moze i juz przed? Gorszego nie ma !
  • ~tez ekspert
    (2019-05-12 07:56)
    No jak "ekspertom" sie cos wydaje, to pewnie znowu PUTIN jest winny. Zdaje mi sie, ze tym "ekspertom" na uslugach CIA wydawalo sie, ze Irak ma bron chemiczna ktorej nie znaleziono, ale na wszelki wypadek powiesili Husseina. Teraz im sie wydaje, ze Iram ma bron atomowa, zobaczymy co z tego wyniknie. Jedno jest pewne bedziemy wiecej placic za paliwo.
  • ~Wspomaganie.
    (2019-05-12 11:01)
    To niestety ale nic dziwnego towarzysze się wspomagają.
  • ~Student z Azji.
    (2019-05-30 17:40)
    Korea Płn.od dawna testuje Chinskie i rosyjskie rakiety za to dostaje części materiały do swoich rakiet.
  • ~onion
    (2019-07-04 18:53)
    Jeśli to prawda, to nie dziwię się , że Trumpowi zmiękła rura i szena opadła. Jest się czego bać.

Może zainteresować Cię też: