Fala antysemityzmu w Niemczech. Winna skrajna prawica czy muzułmanie? Rozbieżne wnioski Żydów i policji

W Niemczech rośnie liczba przestępstw motywowanych antysemityzmem, zwiększa się też liczba czynów karalnych spowodowanych ksenofobią. Szef MSW RFN Horst Seehofer przedstawił we wtorek statystyki dotyczące przestępstw o podłożu politycznym.

wróć do artykułu
  • ~Nuri Al-Whrani
    (2019-05-23 11:11)
    Niestety, Niemiec niezadowolony to ........ . Nic na to nie poradzimy; chyba, że dobrowolnie wpełzniemy im pod buty.
  • ~mar123
    (2019-05-19 08:42)
    A może to sami semici są temu winni.
  • ~~Polak
    (2019-05-15 12:21)
    Brawo brawo brawo Polak potrafi
  • ~hahahaha
    (2019-05-15 08:03)
    orłos napisz do wiosny to może cię będą oglądać i słuchać ,.,.
  • ~Wybiórczość
    (2019-05-14 20:22)
    Ci sami ekspercie będą nas jednak zapewniać, że już za to, że nas Polaków nie lubią, winni jesteśmy wyłącznie sami my Polacy, bo robimy to i tamto tak i siak, co się innym nie podoba, i właśnie dlatego nas nie lubią, i stąd antypolonizm...
  • ~vax
    (2019-05-14 15:43)
    zydowscy nazisci tymczasem rozbudowąuj kopalnieęwgla brunatnego i został im do wysiedlenia ostatni dziadek niemiecki
  • ~Winna skrajna prawica czy muzułmanie?
    (2019-05-14 15:14)
    Winni sami ży dzi. NIKT WIĘCEJ !
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-05-14 14:56)
    Mówienie o Niemczech jako jednym kraju to nieporozumienie. Niemcy nadal są mentalnie podzielone na Zachód i barbarzyński, postkomunistyczny Wschód - tego podziału nie udało się zasypać mimo gigantycznych środków pompowanych w tereny b. NRD. Tam nadal obecna jest umysłowość postkomunistycznych pastuchów - jak u nas. A wraz z nią antysemityzm, homofobia itp. objawy "normalności" w rozumieniu zahukanego *******
  • ~z zagranicy
    (2019-05-14 14:43)
    "Antysemickie wystąpienia są automatycznie przypisywane przez policję skrajnej prawicy"? To jest chyba jakis wic. Przeciez oni sie na biezaco z antysemityzmem obnosza. To jest przeciez czesc tozsamosci skrajnej prawicy. Lewacy to olewaja, nie maja wtym interesu.
  • ~Ed
    (2019-05-14 14:34)
    A co na to wszystko Sz(T)czury krakowskie ! Trza się bać mówić w idysz/hebrajski może lepiej już jednak POsługiwać się językiem polskim w RFN ! Stary sz(T)czur ewentualnie jeszcze rosyjskim !!!!
  • ~Carl Johnson
    (2019-05-14 14:33)
    shit here we go again
  • ~kuraś
    (2019-05-14 14:24)
    Zydzi są sami sobie winni.Natarczywosci i mania wielkosci tylko sprzyja antysemityzmowi
  • ~a może mi powiesz
    (2019-05-14 14:13)
    "nie ma lekarstwa...." dlaczego nikt na świecie nie lubi Polaków....nawet w Polsce Polacy nienawidzą Polaków...dziwne nie?
  • ~internautka 50+
    (2019-05-14 14:03)
    Przecież nie oskarżą Niemców, łatwiej oskarżyć muzułmanów,choć jedni warci drugich
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]