Kapitan brytyjskiego lotniskowca stracił stanowisko. Używał samochodu służbowego do celów prywatnych

| Aktualizacja:

Royal Navy nie miałą litości dla dowódcy HMS Queen Elisabeth. Komodor Nick Cooke-Priest stracił stanowisko kapitana lotniskowca za to, że używał służbowego samochodu w weekendy w celach prywatnych.

wróć do artykułu
  • ~r46
    (2019-05-19 22:18)
    A Tusk to na koniu do Gdańska latał ?
  • ~tor
    (2019-05-18 10:28)
    Powinien się bronić mówiąc ,że ten samochód mi się po prostu NALEŻAŁ tak jak samolocik aby polecieć do domu lub laptopcik aby np w Egipcie nabić tys zł za połączenia internetowe
  • ~Kryjan
    (2019-05-18 08:54)
    Mógłby to być np kapitan torpedy .
  • ~krzyhoo1
    (2019-05-18 08:31)
    U nas uważa się z idiotę osobnika, który nie wykorzystuje do celów prywatnych służbowego środka transportu, albo nie doi kasy państwowej za ekwiwalent transportowy. były minister obrony na trasie Klonowa-Radio Maryja-Klonowa, minister policji lądujący na boisku, "Misiek" na dyskotekach, pewnie większość generałów (i ich ekwiwalentów) wojska, policji, straży pożarnej, czy naciągający kasę sejmową posłowie nie posiadający samochodów. Bo "Im się należy!!!", jak mówi klasyczka
  • ~Eric
    (2019-05-18 01:45)
    Po co kapitanowi lotniskowca samochod? Ma swoj okret .Tajemnica poliszynela jest fakt , ze okrety JKM / a raczej ich resztki / stoja unieruchomione w portach z powodu braku pieniedzy na paliwo i na czesci zamienne .Typowy los bylego mocarstwa .
  • ~sour gravy from the Navy
    (2019-05-17 23:32)
    Pan komodor otrzyma inne stanowisko a mnie zastanawia dlaczego w Polsce ministrem obrony narodowej został chłopek roztropek Siemioniak i psychiatra Klich ?
  • ~zetes
    (2019-05-17 21:28)
    U nas "utrata zaufania" a tam "błąd w ocenie" - takie badziewiarskie preteksty by wywalać niewygodnych.
  • ~areał
    (2019-05-17 21:10)
    no nie! samochodem służbowym nie można zawiezć żony na zakupy a dzieci do szkoły ? to skandal(?!?!?!)
  • ~Cassa
    (2019-05-17 20:36)
    To chyba tam np.za latanie transportowym wojskowym samolotem w pojedynkę do domu,jak była to czynić była premier,to chyba groziłoby dożywocie?
  • ~Ha ha
    (2019-05-17 20:31)
    W Polsce to byłby śmieszny zarzut.
  • ~obserwator zycia
    (2019-05-17 20:08)
    W Polsce to może korzystać każdy kapitan nawet motorówki rzecznej byle był nasz!
  • ~Edek
    (2019-05-17 20:08)
    W niektorych krajach sa jeszcze ludzie ktorzy moga poszczycic sie nieposzlakowana opinia i w momencie kiedy dojdzie do jakiegos incydentu usuwaja sie w cien by ludzie o nienagannej opini mogli dalej swiecic przykladem. W innych krajach ludzie udaja nienagannie sie prowadzacych do momentu az ich przekret nie ujrzy swiatla dziennego, ale nawet wtedy udaja, ze nic sie nie staja albo udaja glupka i zwalaja wine na nagonke polityczna. W niektorych krajach honor nadal cos znaczy w innych zas krajach nikt nie wie co to jest..
  • ~ulisse
    (2019-05-17 18:59)
    na szczęście u nas to niemożliwe - nie mamy lotniskowca.

Może zainteresować Cię też: