Wysadzanie bankomatów to plaga w całej UE. Jak z tym walczyć? Europol ma pewną sugestię

| Aktualizacja:

W Europie gwałtownie rośnie liczba wysadzanych bankomatów. Według Europolu, to bowiem najnowsze źródło dochodów zorganizowanej przestępczości. Policja ma sposób, jak temu zapobiec, choć ten sposób brzmi, jak z brytyjskich komedii.

wróć do artykułu
 • ~Git888
  (2019-06-18 14:24)
  A może wprowadzić prawo aby banki nie mogły w świetle prawa okradać ludzi ? Np : kredyty we frankach ? Jak bank ludzi okrada ok jak bank to już nie ok ? Podwójna moralność ?
 • ~ł.k
  (2019-06-18 13:42)
  Ojej kolejna akcja mająca na celu zlikwidowanie gotóweczki ? :) Szkoda że wprost nie powiedzieli, że pieniążki są złe. Te wirtualne którymi można zarządzać nawet kiedy nie jest się ich właścicielem są o wiele lepsze ! korzystniejsze ! wiecie dla kogo ?
 • ~prezes
  (2019-06-18 13:26)
  a ja mam inny pomysl-powinno sie tak produkowac automat aby po wysadzeniu-czyli duzym wstrzasie,zmianie pozycji,zalewal cala swoja gotowke takim specjalnym tuszem aby juz nikt jej nie mogl uzyc,banki chyba juz cos takiego stosuja w innych maszynach z gotowka.Nalezy oznajmic to w mediach aby potencjalni wysadzacze to wiedzieli-po co maja sie meczyc.moze wtedy pojda do pracy?