Polska zaciąga hamulec ws. neutralności klimatycznej. Halicki: To polityka samobójcza

| Aktualizacja:

"Zaciągnięcie hamulca" przez rząd w sprawie projektu dotyczącego neutralności klimatycznej, to "polityka samobójcza" - ocenili w piątek politycy Platformy. Ich zdaniem, to polityka, która przedkłada egoistyczne interesy rządu ponad zdrowie Polaków.

wróć do artykułu
  • ~Mandaryna
    (2019-06-25 00:31)
    politykę samobójczą to mieliśmy od 1989 r.
  • ~B.e.
    (2019-06-22 14:18)
    Osmieszacie opozycje przez takich fachowcow. Spytajcie sie jego sasiada z tej samej PO. Chyba zmieniliscie poglady polityczne. Zgoda na to porozumienia to drogi prad dla Polakow. i wygrana PO.To jedyny sposob na PIS wedlug tego medrca .Pomysl pewnie od Tuska.
  • ~tęgie głowy z PO hahahahaha
    (2019-06-22 12:47)
    ale ten to ma mózg. Chyba PO babci makreli.
  • ~R.
    (2019-06-22 09:44)
    Bo temu sk...ynowi zalezy na zdrowiu Polakow.
  • ~Jose
    (2019-06-21 23:16)
    dlaczego ekolodzy jeżdżą dieslami
  • ~hugo
    (2019-06-21 22:29)
    Mozna ten problem od siebie dalej odsuwac i obudzic sie dopiero wtedy, kiedy wszyscy przejda juz na energie odnawialne a wtedy ci inni chcac przezyc zmusza nas przez sankcje do bezwzglednej ochrony srodowiska. A to dopiero bedzie cyrk. Chce zwrocic rowniez uwage na to, ze problem nie istnieje od wczoraj. Inne kraje juz wiele w tym kierunku zrobily a my?
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-06-21 20:07)
    Halicki to kiedy otwieramy elektrownie jądrową którą to PO buduje od 2009 roku? Gdzie PO wbiło słupek (bo tak wyśmiewaliście prezesa który wbijał słupek na mierzei).
  • ~Ogród Saski
    (2019-06-21 17:32)
    Warto przypomnieć jak określił Halickiego jego prominentny sasiad na taśmach z Sowy: „Po prostu d-e-b-i-l”.
  • ~ciekawe
    (2019-06-21 16:02)
    A Bolek się jeszcze nie wyPOwiedział ?
  • ~ja wol
    (2019-06-21 15:52)
    Nu Pani Kopacz by się na pewno zgodziła !!!
  • ~1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-06-21 14:45)
    POsowiecki SZKODNIK od od CIEMNOTY Halnickow Tow ,,, Schietynow i Tuskusow od HAZARDOW czy GOLDOW PO waciki na MILIARDY ZŁODZIEJSTWA
  • ~piechur
    (2019-06-21 14:44)
    Najlepiej wszystko zamknac i miliony ludzi od razu na bruk, tego chca Niemcy i Halicki , na to trzeba czasu i mase , mase pieniedzy, a co robia CHiny , Indie i Rosja ---nic, wiadomo ze trzeba ten problem powoli rozwiazywac , ale musza to tez robic inne kraje, bo nic to nie da jak my zrobimy a kraje powyzej wymienione nic nie zrobia
  • ~gratuluje intelektu
    (2019-06-21 14:19)
    Wiekszosc komentarzy na poziomie pana Morawieckiego seniora ktory kiedys oswiadczyl, ze jemu ocieplenie naszej planety nie przeszkadza bo lubi cieplo.
  • ~Luta
    (2019-06-21 14:04)
    Ha, Ha, Ha, licki - cały komentarz
  • ~rychu
    (2019-06-21 13:57)
    proces wyrzucenia Polski z UE juz sie zaczal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jarek, to ty i twoja cholerna sekta do tego doprowadziliscie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polacy ci tego nigdy nie zapomna !!!!!!!!!!!!
  • ~Jack
    (2019-06-21 13:53)
    Halicki,do Chin się zwróć jak ci tak zależy na czystym powietrzu.
  • ~E meryt
    (2019-06-21 13:53)
    Panie halicki pana wypowiedzi musza takie być bo Niemiec każe ale wstyd z pana głupoty przy panu zostaje.
  • ~nie ma byc z czego dumnym
    (2019-06-21 13:51)
    Czy przez taka postawe jak nasza swiat ma szybciej sie skonczyc? Czy to ma byc przyszlosc dla naszych prawnukow? Hanba.
  • ~W
    (2019-06-21 13:37)
    I jak zwykle Totalna Targowica wystepuje przeciwko polskiej racji stanu. Dlaczego wasz nierzad nic nie zrobil w sprawie ograniczenia emisji CO2. Ten rzad zajmuje sie przynajmniej wymiana piecow CO w prywatnych domach a za waszych pseudo rzadow pozwalaliscie na sciagniecie do Polski trujacych I kopcacych samochodow z waszej ojczyzny - Niemiec.
  • ~smok
    (2019-06-21 13:33)
    ..takie coś zabiera głos aby judzić i szczuć dzięki polskojęzycznym pismakom z der dziennik od szkopa wydawcy

Może zainteresować Cię też: