Polska zaciąga hamulec ws. neutralności klimatycznej. Halicki: To polityka samobójcza

| Aktualizacja:

"Zaciągnięcie hamulca" przez rząd w sprawie projektu dotyczącego neutralności klimatycznej, to "polityka samobójcza" - ocenili w piątek politycy Platformy. Ich zdaniem, to polityka, która przedkłada egoistyczne interesy rządu ponad zdrowie Polaków.

wróć do artykułu
  • ~Karmen
    (2019-06-21 12:54)
    Ratowanie klimatu w perspektywie do 2050 r. jest obowiązkiem człowieczeństwa . Hamowanie to dowód umysłowej miernoty . Towarzystwo tych hamulcowych to ........
  • ~t.runo
    (2019-06-21 13:09)
    Niemcy są zadowoleni bo też tego chcieli z troski o swój przemysł samochodowy, ale nie pozwolili im coraz silniejsi Zieloni.
  • ~Czego oni Chcą.
    (2019-06-21 13:12)
    Czego oni chcą,przecież Niemcy więcej węgla spalają od Polski.
  • ~olaf
    (2019-06-21 13:13)
    Panie Halicki to wy nie mieliście hamulców w dojeniu obywateli Polskich dla was ważniejsze było poklepywanie po plecach elit europejskich i dobro ich państw .
  • ~KRYSTEK
    (2019-06-21 13:21)
    HALICKI WY JUZ BYSPRZEDALISCIE DO KONCA POLSKIE BO MACIE W NOSIE PRZEMYSL A LUDZI TO WYSTAWILISCIE NA BIEDE DO TAKIEJ SYTUACI TRZEBA ROZWAZAC ZA I PRZECIW NA OBECNA CHWILE NIE MOZEMY ZREZYGNOWAC ZWEGLA CO WY ZROBILISCIE PRZEZ 8 LAT NIC WSZYSTKO BYLO FIKCYJNE ABY KASE DOSTAWAC A DZIS JESTESCIE OBUDNI
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-06-21 13:21)
    Wysługiwanie się przez PiS i premiera MOrawieckiego lobby górniczemu i rosyjskim dostawcom węgla kosztuje ŻYCIE KILK7UDZIESIECIU TYSIĘCY POLAKÓW ROCZNIE umierających na choroby płuc wywołane smogiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Norma
    (2019-06-21 13:24)
    Co za brednie z ta katastrofa klimatyczna.Ludzie ,nie czytajcie tych dyrdymalow tylko poszukajcie prawdy w naprawde naukowych opracowaniach i publikacjach w internecie.Zgoda,ze czlowiek musi chronic swoje naturalne srodowisko i przyrode ale klimat to zupelnie inna sprawa.Slonce ,wybuchy wulkanow i inne czynniki geofizyczne maja tu o wiele wiecej do powiedzenia niz homo sapiens. Globalsci i elity polityczne strasza nas apokalipsa zaglady juz od ponad 25 lat no i jakos jeszcze zyjemy.Wg szarlatana Al Gora juz wszystkie lodowce mialy sie stopic a tu niespodzianka - pokrywa lodowcowa przybrala na grubosci wg najnowszych pomiarow itd. Ta cala propaganda klimatyczna to nic innego jak proba zastraszenia na i trzymania nas pod przyslowiowym butem no i przy okazji niszczenie panstw narodowych.
  • ~poeta
    (2019-06-21 13:25)
    Ale jakie efektowne zwycięstwo! Znowu 1:27! Brawo PiS!!!
  • ~smok
    (2019-06-21 13:33)
    ..takie coś zabiera głos aby judzić i szczuć dzięki polskojęzycznym pismakom z der dziennik od szkopa wydawcy
  • ~W
    (2019-06-21 13:37)
    I jak zwykle Totalna Targowica wystepuje przeciwko polskiej racji stanu. Dlaczego wasz nierzad nic nie zrobil w sprawie ograniczenia emisji CO2. Ten rzad zajmuje sie przynajmniej wymiana piecow CO w prywatnych domach a za waszych pseudo rzadow pozwalaliscie na sciagniecie do Polski trujacych I kopcacych samochodow z waszej ojczyzny - Niemiec.
  • ~nie ma byc z czego dumnym
    (2019-06-21 13:51)
    Czy przez taka postawe jak nasza swiat ma szybciej sie skonczyc? Czy to ma byc przyszlosc dla naszych prawnukow? Hanba.
  • ~E meryt
    (2019-06-21 13:53)
    Panie halicki pana wypowiedzi musza takie być bo Niemiec każe ale wstyd z pana głupoty przy panu zostaje.
  • ~Jack
    (2019-06-21 13:53)
    Halicki,do Chin się zwróć jak ci tak zależy na czystym powietrzu.
  • ~rychu
    (2019-06-21 13:57)
    proces wyrzucenia Polski z UE juz sie zaczal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jarek, to ty i twoja cholerna sekta do tego doprowadziliscie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polacy ci tego nigdy nie zapomna !!!!!!!!!!!!
  • ~Luta
    (2019-06-21 14:04)
    Ha, Ha, Ha, licki - cały komentarz
  • ~gratuluje intelektu
    (2019-06-21 14:19)
    Wiekszosc komentarzy na poziomie pana Morawieckiego seniora ktory kiedys oswiadczyl, ze jemu ocieplenie naszej planety nie przeszkadza bo lubi cieplo.
  • ~piechur
    (2019-06-21 14:44)
    Najlepiej wszystko zamknac i miliony ludzi od razu na bruk, tego chca Niemcy i Halicki , na to trzeba czasu i mase , mase pieniedzy, a co robia CHiny , Indie i Rosja ---nic, wiadomo ze trzeba ten problem powoli rozwiazywac , ale musza to tez robic inne kraje, bo nic to nie da jak my zrobimy a kraje powyzej wymienione nic nie zrobia
  • ~1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-06-21 14:45)
    POsowiecki SZKODNIK od od CIEMNOTY Halnickow Tow ,,, Schietynow i Tuskusow od HAZARDOW czy GOLDOW PO waciki na MILIARDY ZŁODZIEJSTWA
  • ~ja wol
    (2019-06-21 15:52)
    Nu Pani Kopacz by się na pewno zgodziła !!!
  • ~ciekawe
    (2019-06-21 16:02)
    A Bolek się jeszcze nie wyPOwiedział ?

Może zainteresować Cię też: