Do Europy wróciło ponad 1,5 tysiąca bojowników ISIS. Eksperci: To zagrożenie bez precedensu

| Aktualizacja:

Tylko do początku 2018 r. z Bliskiego Wschodu do Europy powróciło ok. 1,5 tys. bojowników Państwa Islamskiego (IS), wywodzących się z państw UE - wynika z opublikowanego w sobotę raportu hiszpańskiego think tanku Instytut ds. Bezpieczeństwa i Kultury (ISC).

wróć do artykułu
  • ~#Daro
    (2019-06-22 20:19)
    każdy z nich niech zwerbuje 10. Mamy wojnę domową w UE, to kwestia czasu. Zegar tyka ...
  • ~antyPierek
    (2019-06-22 20:47)
    to zagrożenie dla marszów rownosci, gdzie jest Bodnar? Ja gorąco protestuję!
  • ~QWER
    (2019-06-22 21:03)
    Tylko utylizacja
  • ~olalola
    (2019-06-22 22:00)
    Są dwa ozwiązania: - marsz, pochód trzymając się za ręce w geście solidarności - dzielne malowanie kredą chodników na znak protestu
  • ~Emigrant
    (2019-06-22 22:23)
    I co nima komu ich wyłapać
  • ~zetes
    (2019-06-23 00:26)
    UE z tymi islamistami to dom poj..eba,nych wariatów. Dobrze w te gonwo nie weszlismy
  • ~Xi~
    (2019-06-23 00:54)
    Na tym własnie polega ubogacanie kulturalne Europy do którego przyczynili się zachodnio-europejscy dziwacy i lewacy ze swoimi pseudowartościami europejskimi.
  • ~brawo
    (2019-06-23 06:05)
    dobrze że w Polsce tego ścieku nie mamy.
  • ~Slazak
    (2019-06-23 06:17)
    po II wojnie duza czesc "bojownikow" nazistowsch wyladowala we francuskiej legii cudzoziemskieji Wielu z nich ginelo glownie w Wietnamie. Moze poszukac dla IS jakies wojny zastepczej?
  • ~Andi
    (2019-06-23 08:40)
    NIE PISZCIE " WOJOWNICY " ALE PO PROSTU TERRORYŚCI. WOJOWNIK KOJARZY SIĘ ZE SZLACHETNOŚCIĄ ( !! ) I ZASADAMI , A Z CZYM KOJARZY SIĘ BEzOWY OBCINAJĄCY LUDZIOM GŁOWY ???
  • ~Europejczyk
    (2019-06-23 11:47)
    Żeby utylizować takie ******a, to musi być skuteczny sposób żeby te goowna z ISIS wyłapywać kiedy będą próbować wrócić do chrześcijańskiej Europy.... Dożywotnia praca w kamieniołomach i kopalniach.... Kara musi być skuteczna....
  • ~miś
    (2019-06-23 12:13)
    Kamiński ich wyłapie, jak tylko skończy zabawę z psem i wytrzeźwieje.
  • ~dobra rada
    (2019-06-23 13:39)
    A wiec ich zabijcie to bedzie bezpieczniej
  • ~prezes
    (2019-06-23 14:05)
    nie radze jechac na wczasy do Hiszpanii i krajow Afryki Pln.-IS juz sie oficjalnie odgrazalo,ze bedzie atakowac turystow.Swoja droga zarobia na tym kraje bezpieczne,jak np.Polska oraz dalekie azjatyckie,bez *************************** zycie w wielu krajach zachodnich majacych spore ilosci uchodzcow islamskich bedzie coraz bardziej niebezpiczne.osobiscie przestalem wysiadywac w kawiarniach na rynkach niemieckich miast,bo boje sie ataku terrorystow z bronia automatyczna lub atakow TIRem a la Nicea czy Berlin.jak jade na zakupy do niemieckiego miasta to kupuje towar w sklepach,ide do auta i wracam do siebie na wies.herbate pije w domu.Moze przesadzam,a moze nie?