Liberałowie stawiają von der Leyen warunki. Żądają kar za łamanie praworządności i... osłabienia pozycji Timmermansa

Grupa Odnowić Europę, która zrzesza w PE liberałów, postawiła kandydatce na szefową Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen warunki, od spełnienia których uzależnia poparcie dla niej. Frakcja chce m.in. gwarancji nakładania sankcji na kraje łamiące praworządność.

wróć do artykułu
 • ~gostom
  (2019-07-11 21:14)
  Rdzeniem percepcji w Internecie jest islamizm i nowo powstający narodowy socjalizm. Wielu zmartwionych ludzi z burżuazyjnego obozu czuje się zagrożonych przez islamizm, obawiając się, że nie będą juź gospodarzem swojego domu. Projektują wszystko źle na obcych, imigrantów, na islam, który osobiście wcale nie znają. Tak naprawdę to Polacy reprezentują w Europie największą grupę tych Migrantów. Sorry!!!!!
 • ~Nareszcie
  (2019-07-12 09:41)
  i bardzo dobrze!
 • ~╲╱.├─┤
  (2019-07-12 21:56)
  A jaka jest precyzyjna i nie budząca wątpliwości definicja praworządności? , kto będzie powoływał niezależnych ekspertów i od kogo niezależni eksperci będą zależeć?
 • ~Mareks
  (2019-07-12 23:52)
  A w czym będziemy mierzyć tą praworządność ,jak każdy kraj ma swoje przepisy ,w lewackogłupocie czy TUSEgłupocie ?
 • ~Autor ka
  (2019-07-13 09:16)
  Komedia i terror. Za takie stawianie spraw i reprezentowanie tylko i wyłącznie ibteresów korporacji powinno się ich pozamykać i skutecznie odizolować na wieczność. Szantażyści do...
 • ~Ciekawe
  (2019-07-13 09:25)
  Praworządność będzie określać Rada Mędrców Unii Europejskiej. Jednym z kandydatów jest były prezydent Lech Wałęsa, który ponad wszystko stawia Konstytucję nosząc napis na sercu. Nawet obraz Matki Boskiej znalazł miejsce jedynie w jego klapie. Swoim działaniem miłosiernym odbudował lewą nogę, nie tak jak chcieli inni, aby odsunąć komunę od władzy. Przecież to dzięki niemu członkowie Komitetu Centralnego są w PE. Czy człowiek o tak gołębim sercu mógłby stanowić złe prawo. Każda jego wypowiedź to wyraz miłości do drugiego człowieka.

Może zainteresować Cię też: