Senacka komisja poparła sankcje wobec firm zaangażowanych w Nord Stream 2

Komisja spraw zagranicznych Senatu USA przegłosowała w środę projekt ustawy, pozwalającej na nałożenie sankcji na podmioty zaangażowane w budowę gazociągu Nord Stream 2. Aby ustawa weszła w życie, musi ją przyjąć cały Senat, Izba Reprezentantów i podpisać prezydent.

wróć do artykułu
 • ~prezes
  (2019-08-01 13:58)
  wraz z problemem ochrony statkow w okolicach Iranu robi sie z tego niezly powod do awantury miedzy USA a czescia Europy zachodniej.Nie cala Europa,bron Boze.jest sporo panstw w Europie,ktore olewja i USA,i Nord Stream II,jest kilka,ktore sa za USA i przeciw Nord Stream II (wsrod nich jest Polska),jest tez grupa panstw,ktore same nie wiedza,co bedzie dla nich lepsze-jakies,do konca nieznane zyski z udzialu w Nord Stream II i ryzyko sankcji USA czy odejscie od tego projektu aby nie stracic zyskow z handlu z USA,ktore sa duze i pewne.Dla nich ta ustawa bedzie najgorsza-postawi ich przed bardzo trudnym wyborem.
 • ~Ty i ja
  (2019-08-01 06:18)
  Żeby ominąć sankcje beędą się rozliczać w rublach transferowych(jedna waluta jeden kraj)
 • ~A kto mu w to uwierzy? To judasz
  (2019-07-31 20:57)
  Trumpowi zalezy na bezpieczenstwie Europy? Przeciez Europa to jego konkurent, sam to powiedzial. Europa ma kupowac amerykanski gaz a Rusjanie powinni stracic Europe jako odbiorce. Dwie muchy za jedna klapa. Brawo.

Może zainteresować Cię też: