Strzelanina w stanie Ohio. Zidentyfikowano sprawcę

| Aktualizacja:

Sprawca niedzielnej strzelaniny w Dayton w stanie Ohio, w której zginęło dziewięć osób, a blisko 30 zostało rannych, to 24-letni Connor Betts - poinformował przedstawiciel policji Matt Carper. Według policji wśród ofiar śmiertelnych jest siostra sprawcy.

wróć do artykułu
  • ~Naparstek
    (2019-08-04 13:55)
    Kiedy Amerykanie zrozumieją, że nieograniczony dostęp do broni to wielki błąd.
  • ~SeventySeven
    (2019-08-04 12:16)
    W Australii cała broń palne została zakazana 23 lata temu, od tego czasu nie dokonano zadni masakry. GUN LOBBY klamie dla zysku, Jeśli broń by zapewniala ludziom bezpieczeństwo, Ameryka by byla najbezpieczniejszy kraj na ziemi, nie jest, jest naj bardziej DEADLY !!!
  • ~pytam :
    (2019-08-04 12:25)
    Cz tym strzelającym świrom tego lata padło na mózg od upałów czy od tego dymu z palących się olbrzymich obszarów lasów na Syberii ?
  • ~Kobra
    (2019-08-04 14:48)
    To efekty mów nienawiści ! W USA Trump (El Paso, Dayton), w Polsce PRL-PIS i Kościół Katolicki !
  • ~antyglobal
    (2019-08-05 01:23)
    Na te masowe morderstwa składa się kilka czynników: masowe okaleczenie neurologiczne toksycznymi szczepionkami amerykańskich dzieci i młodych ludzi, powszechna dostępność broni, nieustająca inwazja biedoty z południa, która stanowi egzystencjalne zagrożenie dla młodych i doprowadzi nieuchronnie do wojny domowej w USA. W Europie też pewnie dojdzie do takiej wojny między wrogimi sobie plemionami.
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-08-05 01:03)
    Sprawca miał poglądy lewicowe, domagał się opieki zdrowotnej dla wszystkich, zasiłków socjalnych i pensji gwarantowanej - doszedł do wniosku że to kosztowne wiec trzeba wymordować jak najwięcej ludzi by uczynić to realnym.
  • ~ Pott
    (2019-08-05 12:07)
    Moze Amis kiedys zmafrzeja, moze, moze dopiero jak sie sami zdziesiatkuja. Moze i wtedy wybiera madrego prezydenta, a nie rasiste faszyste. Bo kto mowi, tylko ja : naj, naj, naj, a reszta to gorszy sort, to faszysta!
  • ~and65
    (2019-08-04 14:33)
    6Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ww w.sites.social/andrzej2

Może zainteresować Cię też: