"Imigranci stwarzają większe zagrożenie niż Niemcy". Bawarski minister żąda przywrócenia kontroli granicznych

Minister spraw wewnętrznych Bawarii Joachim Hermann oświadczył, że imigranci stanowią większe zagrożenie dla bezpieczeństwa niż Niemcy. Zażądał też wprowadzenia kontroli granicznych wewnątrz UE.

wróć do artykułu
  • ~Krystyna
    (2019-08-07 08:51)
    Kiedyś Niemcy stawiali na czystość rasy nordyckiej.Jako rasa "dobrych "panów zaprosili do siebie "tanią siłę roboczą" .Skutki już są opłakane - co będzie dalej ???
  • ~Trywialny
    (2019-08-06 17:51)
    Ciekawe kiedy Makrela będzie prosić o azyl w Polsce.
  • ~kacaff. mistrz intelektu (z Bydgoszczy) zwolennik Ojca
    (2019-08-06 16:47)
    W Niemczech bogactwa ogromne, czystośc, porządek, średnia PŁACA 4600 EURO, U NA BIEDA, BRUDY I BEZNADZIEJA. w bYDGOSZCZY NAD bRDĄ BEZDOMNI PIJĄ DENATURAT A UPADŁE KOBIETY CZYNIA CZYNNOŚĆ USTNĄ ZA 20 ZŁ.Ale wolę tę naszą polską biedę, bród smród i ubustwo. Zgadnijcie dlaczego?
  • ~E.T.
    (2019-08-06 16:05)
    A ja uważam, że Polska może przyjąć dowolną ilość uchodźców w "paczkach" po 10 tysięcy. Potrzymać ich, wypłacić głodowe zasiłki i pamiętać, by na noc w ośrodkach dla uchodźców nie zamykać bram. Po tygodniu do pustego ośrodka można przyjąć następną paczkę. (Ośrodki najlepiej zorganizować w okolicach granicy z Niemcami...)
  • ~Zks
    (2019-08-06 15:38)
    A w Polsce katolik Stefan W. zamordował Prezydenta Adamowicza. Jakub A. zamordował 10 letnią dziewczynkę. Żukowski zamordował 5 letniego synka Dawidka . To tylko z tego roku. Wszyscy mordercy to katolicy.
  • ~Tapeciarz
    (2019-08-06 15:23)
    Oni wala kupy pod drzewkami!
  • ~Slazak
    (2019-08-06 14:49)
    Zapomnialy szubrawcy jak was przyjmowano i o was dbano?
  • ~krystek
    (2019-08-06 13:57)
    dla czego tak sie to wszystko potoczylo bo timerman i merkel spelnili zobowiazanie w obec sorosa on mial finansowac a wyszlo inaczej ,ze to zbieranina mlodych byczkow ktorzy nie chca pracowac tylko przjemnosci zazywac to milioner ktory niszczy europe podobne podejscie i wizje jak adolf ma aby zniszczyc i utrudnic zycie innym
  • ~md
    (2019-08-06 12:35)
    Nieheteronormatywni Afroafrykanie reprezentują ponadnormatywnie. Lubicie ten lewacki politpoprawny bełkot?
  • ~Fiodor
    (2019-08-06 12:08)
    Nie ma się co dziwić że Angela dostała drgawek . Jak się tak boi niech prosi o azyl w Polsce
  • ~sd2017
    (2019-08-06 11:50)
    Panie ministrze, co do zasiłków socjalnych to prawda, ale oni nie przyjeżdżają do pracy tylko właśnie po te zasiłki. Swoją drogą to, co jeszcze w Niemczech robią Syryjczycy, czy Irakijczycy - przecież wojna tam dawno się skończyła ?
  • ~Ubarwiony
    (2019-08-06 11:47)
    Bawarczycy już nie potrzebują lekarzy, inżynierów i artystów?
  • ~SweetSusan
    (2019-08-06 11:32)
    Wszystkie uchodca pod sciane !!!!
  • ~Pacaha
    (2019-08-06 10:51)
    Największe zagrożenie stwarzają : neomarksisci i ich filozofia gender, lichwiarska międzynarodówka, zarządcy kremla, chińscy komunisci, wojujący islamiści oraz ludzka głupota i pazerność na władzę.
  • ~CIEPŁY
    (2019-08-06 10:39)
    Jak tak może ten polityk mówić, przecież migranci to ,,samo dobro, ubogacenie kultury i gwarancja siły roboczej" i islam należy do Niemiec, a Niemcy do ******* Makrela, słyszysz to i nie telepie cię z irytacji?
  • ~Calder
    (2019-08-06 10:38)
    To już nie hercliś wilkomen ? Zamiast ograniczyć napływ obcych do Europy, to ten mądry inaczej będzie przywracał granice wewnątrz Unii ?
  • ~rusin
    (2019-08-06 10:38)
    Imigranci w Niemczech są dla nas błogosławieństwem. Im będzie ich w Niemczech więcej i będą stwarzać więcej kłopotów tym lepiej dla nas bo Niemcy nie będą mieli tyle sił żeby dbać o demokrację w Polsce. Mówiąc krótko - jest ich za mało, powinno być ich co najmniej dwa razy więcej.
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-06 10:37)
    Potrzebowali 4 lat, żeby pojąć co im mówił Kaczyński. Teraz wielkie larum i chcą się podzielić tymi "lekarzami i inżynierami z Afryki".
  • ~asia
    (2019-08-06 10:36)
    Macie szwaby coście chcieli ! I nie próbujcie tego szajsu wciska innym, normalnym krajom !
  • ~Ser
    (2019-08-06 10:28)
    Ale kaka.