Ambasador Rosji: Po co Rosja miałaby napadać na Polskę? Jaki to miałoby sens?

| Aktualizacja:

Jeśli w Polsce dano by sobie spokój z teoriami spiskowymi w związku z katastrofą smoleńską, wrak dawno byłby już w Polsce - powiedział w wywiadzie dla Onetu ambasador Rosji Siergiej Andriejew. Zaznaczył także, że NATO nie powinno obawiać się Rosji.

wróć do artykułu
  • ~siupak
    (2019-11-12 12:28)
    ...biedronki obrabować ?...
  • ~Baczny obserwator
    (2019-08-14 04:00)
    Rosja napadała na wszystkich swoich sąsiadów, po wielokroć. Po co to sowieckie bibrzenie...
  • ~diva
    (2019-08-13 10:43)
    "Po co Rosja miałaby napadać na Polskę?", z tych samych powodów , po co Rosja napadła na Finlandię , na Japonię, na Gruzję czy Ukrainę. Bo taki drobiazg jak 1939 r. i zdradziecka napaść na Polskę to dokonali tego kto??? Krasnoludki, Polska sama na siebie napadła a potem Katyń, zsyłki i 45 lat kajdan. Albo pan nie czytał należycie historii Rosji, albo nie wiele zrozumiał choćby z napaści na Ukrainę. Lubimy Rosjan, a i owszem, ale lepiej Wam za nie ufać i mieć długi i sękaty kij. Niech się Pan nie kompromituje i lepiej milczy w temacie uczciwości intencji, czytaj wiarołomności Rosji. Chętnie wbija nóż w plecy, tylko się należy odwrócić.
  • ~Socjalista
    (2019-08-12 07:36)
    Obecnosc amerykanow i nato ty ruska parszywa swinio abasadorze andapomniales o 17 wrzesnia 1939 ?
  • ~Ruskie trole
    (2019-08-10 19:22)
    To przerażające ile tutaj ruskich troli "komentuje".
  • ~ptomicki
    (2019-08-10 04:18)
    Odpowiadajac ambasadorowi - jak to po co? Gdybyscie mieli nastepna okazje to znowu bedziecie mordowac wszystkich wyksztalconych. Jestescie dzicza ktora nie pasuje do Europy.
  • ~Gucio
    (2019-08-10 02:34)
    Ruskie zachwatcziki i agresory! Tjanut, tjanut, no wytjanut nie magut.
  • ~matuszka Rasieja
    (2019-08-10 02:26)
    Ura, ura, ura! Czapajew Geroj! Za rodinu, za Stalinu, na boj, na boj, na boj! Za mir, za mir, za mir! pobedim wraga, za matuszku Rasieju, za biełowo cara! .... Rasieja, ty Rasieja, Rasieja ty maja ... takaja małaja Polsza pobiediła tiebja ....
  • ~head
    (2019-08-09 15:43)
    Daj Polakom władzę to sami się wykończą, powiedział Bismarck. Nikt nie musi się nakładać.
  • ~les
    (2019-08-09 09:11)
    CCCP-czerwony cep cepem pogania -
  • ~antyklerykal
    (2019-08-08 18:47)
    Polacy przestali zchowywac sie racjonalnie.Oddali sie amerykanom calkowicie .W naszym katoickim kraju Bog calkowicie odebral rozum naszemu rzadowi.
  • ~xxxx
    (2019-08-08 13:19)
    Rosja nas właśnie załatwia politycznie i gospodarczo, nie musi napadać.
  • ~Nawigator
    (2019-08-08 10:51)
    A jaki mialo SENS ZESTRZELENIE CYWILNEGO SAMOLOTU!!! Oj!!! Cholera zapomnialem to NIE wy!!!
  • ~GRU
    (2019-08-08 10:46)
    A dlaczego NIE!!! Rosja od II Wojny Swiatowej juz WIELE RAZY KOGOS ""WYZWALALA"" Ze NATO wydaje WIELE WIECEJ na ZBROJENIA NIC NIE ZNACZY!!! TRUMP jest BOGATSZY niz ja miliony razy,ale w POJEDYNKU SAM na SAM, to jemu bylaby potrzebna pomoc medyczna!!!
  • ~Kth3
    (2019-08-08 10:22)
    Apetyt rośnie w miarę jedzenia.Putin już dużo "zjadł" i ciągle mu mało!!!!
  • ~taki wschodni styl
    (2019-08-07 16:00)
    Jesli ma się za uszkami to sie nie oddaje proste jak drut POd ktorym pieski latają putynka
  • ~Zks
    (2019-08-07 14:44)
    A po co Związek Radziecki napadł na Polskę 17 września 1939?.
  • ~rocznik1945
    (2019-08-07 14:18)
    "Po co Rosja miałaby napadać na Polskę? Jaki to miałoby sens?" - po to samo dlaczego napada na Gruzję, Ukrainę, Czeczenię, Afganistan, ... nie ma ani jednego sąsiada Rosjii, na który by ta nie napadła! Dlaczego to robicie? Jaki to ma sens?
  • ~Misio.,,,,,....,,,,,,,..,,,,.
    (2019-08-07 12:44)
    Wszystko zależałoby od tego jak na agresję na Polskę zareaguje NATO, czy będzie to o l e w k a w starym stylu ze strony aliantów zachodnich? Silne wsparcie ze strony USA przekonało Rosję , że to nie ma sensu w najbliżej przyszłości. Natomiast nigdy nic nie wiadomo co pokaże przyszłość. Warto powiedzieć ,ze strzały na Majdanie zaczęły się od tego jak Ukraina zapowiedziała zwrot swojej polityki w kierunku UE. Tego Rosja nie mogła zdzierżyć. Dlatego powoływanie się na działania demokratyczne na Ukrainie Rosji nie jest zgodne z prawdą , bo była to interwencja zbrojna i oderwanie od suwerennego państwa Krymu.
  • ~miś
    (2019-08-07 11:59)
    Jaki to miałoby sens? Dobre pytanie. Jest taki dowcip jak skorpion chciał się dostać na drugi brzeg rzeki. A na środku rzeki użądlił zwierza, który dał się ubłagać i na swoim grzbiecie przewoził go przez rzekę. A na pytanie: po coś to zrobił, przecież teraz utoniemy razem? Odpowiedział: My skorpiony już mamy taką naturę. Ot i co poradzisz?

Może zainteresować Cię też: