Ambasador Rosji: Po co Rosja miałaby napadać na Polskę? Jaki to miałoby sens?

| Aktualizacja:

Jeśli w Polsce dano by sobie spokój z teoriami spiskowymi w związku z katastrofą smoleńską, wrak dawno byłby już w Polsce - powiedział w wywiadzie dla Onetu ambasador Rosji Siergiej Andriejew. Zaznaczył także, że NATO nie powinno obawiać się Rosji.

wróć do artykułu
  • ~no PO co
    (2019-08-06 19:35)
    A PO co tyle razy napadała ?
  • ~ferdek z wrocka
    (2019-08-06 19:51)
    Panie a kto puszczal chel i inne swinstwa ?
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-08-06 19:54)
    jak to po co ? w kołchozach skończyły się rowery marki ukraina to te miliony polskich rowerów są dla kacapi łakomym kąskiem
  • ~gość
    (2019-08-06 19:58)
    A zielone ludziki to kto????
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-08-06 20:00)
    Znaczy się trzeba się zbroić, jak wysoki urzędnik państwa które napada na swoich sąsiadów mówi ci że nie zamierza na ciebie napaść to znaczy że zamierza napaść na ciebie (z Rosją i Niemcami mieliśmy pokojowe umowy a potem atakowali nas bez wypowiadania wojny i okupowali kilka, kilkadziesiąt, kilkaset lat).
  • ~md
    (2019-08-06 20:03)
    Teoretycznie tak jest. Nie mamy wielkich i bogatych złóż naturalnych. Nie mamy bogactwa, które można przejąć. Jadnak cywilizacja turańska kieruję się innymi zasadami. Podbić i zniewolić dla wizerunku Imperium, a zwłaszcza znienawidzonych od wieków poljaczków. Bo nawet nie wiem, czy spadkobierców Złotej Ordy (Mongołów i Tatarów) tak bardzo nienawidzą jak nas Polaków? Dlaczego? Bo Polacy od wieków byli wolnymi ludźmi, a oni byli, są i będą niewolnikami aktualnej władzy w każdym okresie istnienia ich państwa .
  • ~ula
    (2019-08-06 20:04)
    Zgadzam się, przecież Polacy maja pis, który zniszczy kraj.
  • ~sd2017
    (2019-08-06 20:08)
    Zamach smoleński jest mitem założycielskim pis. Tak że zamach był i tyle.
  • ~CCCP
    (2019-08-06 20:10)
    jaki był sens napadać rosji na kraje ościenne?
  • ~Jaś
    (2019-08-06 20:20)
    1920 r po to,parobkow pilnie potrzeba
  • ~hynio
    (2019-08-06 21:02)
    Czy ambasador Rosji właśnie przyznał, że nie ma żadnego merytorycznego powodu do przetrzymywania wraku? Dotychczas wydawało mi się, że kacapia na odcinek polski wysyła zdolniejszych ludzi.
  • ~turysta
    (2019-08-06 21:14)
    No niestety ale takiej wersji śledztwa nasi politycy nie mogą przyjąć, bo jak by to wyglądało, że władowali najważniejsze osoby w państwie do jednego samolotu z pilotem bez wszystkich uprawnień i polecieli na źle wyposażone lotnisko i za wszelką cenę próbowali lądować, jeszcze ten generał co miał iść do komunii.
  • ~Kogut
    (2019-08-06 21:42)
    Polacy nie dają się omamic. Gdyby z wrakiem było ok i nie było napaści na samolot w Smoleńsku to ambasador Rosji bzdur by nie mówił,wiec Rosja kłamie jak zawsze.ufac nie należy..
  • ~Wowa Obszcajew
    (2019-08-06 21:45)
    A paszoł ty won do swojej KACAPI
  • ~rychu
    (2019-08-06 21:48)
    "Po co Rosja miałaby napadać na Polskę? Jaki to miałoby sens?" on ma racje !!!!!!! Jarek i jego cholerna sekta, po wyrzucenou Polski z UE, sam Putinowi Polske przyprowadzi, calkowice zniszczona i na kolanach, bez sojusznikow i przyjaciol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Kara
    (2019-08-06 22:08)
    Rosja nie na napada nikogo, Rosja tylko przekonuje dostępnymi sobie środkami, aby do nich się przyłączyć, a ponieważ to jest słuszna idea, więc mogą używać wszystkich środków. Taka potatarska mentalność kałmuków.
  • ~wilk w owczej skorze
    (2019-08-06 22:08)
    A jaki sens mialy rozbiory Polski ?
  • ~racjonalista
    (2019-08-06 22:30)
    A w 1939 to po co na nas napadliscie?
  • ~uijlkm,.
    (2019-08-06 22:56)
    Wiecie co? Dzisiaj poczytalam sobie, co historycznego ma do zaoferowania wykipedia. I wyszlo, ze Katarzyna Wielka wcale nie byla taka wielka. Jako 15-letnia Szczecinianka zostala sprzedana chyba przez wuja z Prus do Rosji, zeby powiekszyc germanskie wplywy na swiecie. Ozeniono ja z facetem, ktorego nie kochala. Kochala mlodego Poniatowskiego i z nim miala dwojke dzieci. Anna zmarla w wieku 2 lat, 42- letni Pawel, ktory w 1796 roku, po smierci matki zostal rosyjskim i polskim krolem, mial prawo do polskiej korony. Poniatowskiego wlasnie pozbawiono tronu, wiec przygarnal go na swoj dwor w Petersburgu, gdzie zmarl dwa lata pozniej. Co swiadczy o sterowaniu rzadami Katarzyny z Niemiec? Chociazby fakt, ze w rok po pierwszym rozbiorze Polski, w ktorym wzieli udzial Niemcy pod roznymi postaciami: Habsburgowie z Austrii, Prusacy i Katarzyna, zmuszono Katarzyne do zrezygnowania z nalezacych jej w spadku ziem na terenach Niemiec. Jak wiadomo syn Pawel I dlugo nie nacieszyl sie rzadzeniem, bo zostal zamordowany w 1801 roku przez czlowieka o nazwisku von der Pahlen......A co bylo dalej, prosze samemu doczytac.......
  • ~###