Ambasador Rosji: Po co Rosja miałaby napadać na Polskę? Jaki to miałoby sens?

| Aktualizacja:

Jeśli w Polsce dano by sobie spokój z teoriami spiskowymi w związku z katastrofą smoleńską, wrak dawno byłby już w Polsce - powiedział w wywiadzie dla Onetu ambasador Rosji Siergiej Andriejew. Zaznaczył także, że NATO nie powinno obawiać się Rosji.

wróć do artykułu
  • ~Wasz drug Vałodia
    (2019-08-06 23:16)
    Paka szto, ja uże imieju swaich diwiersantow w Unii ?
  • ~urwał
    (2019-08-06 23:20)
    Jednym słowem przedstawiciel Rosji jawnie przyznaje, że wrak przetrzymywany jest z powodów politycznych, a nie w związku z trwającym w Rosji śledztwem. I co pisowskie gieroje na to? Najedziecie Rosję?
  • ~ww
    (2019-08-06 23:21)
    zeby zaebać rowery
  • ~Nj
    (2019-08-06 23:35)
    17 wrzesnia roku 1939 tez tak mowiliscie nikt nie wierzy rosjanom nigdy my Pamietamy 1939 nigdy nie zapomnimy o naszych bohaterach zamordowanych w Katyniu Miednoje Ostaszkow Bykownia i innych zeslanych na Syberie i okupacje latami Polski i rabowanie czego sie da i narzucanie jezyka i ochydnego komunizmu
  • ~Krystyna.z.Agencji:-)
    (2019-08-06 23:39)
    Facet ma racje. Po co Rosji okupowac Polske, skoro Donek juz wszystko wywiozl na zachod i Polacy w sile wieku tez wyjechali za zachod.
  • ~Lubię Kazia
    (2019-08-07 00:25)
    Znamy to gadanie ,trzeba to rozumieć na odwrót .
  • ~emera
    (2019-08-07 04:04)
    NIE wierzcie mu bo to lgarz w 39 tez tak mowili i co w 19 tez tak bylo w rozbiorach tez lapy maczal i tak od wiekow same problemy i to jest dobry sasiad dosc pospolitego lgarstwa.
  • ~Waldemar Kulinski
    (2019-08-07 05:54)
    Po co Rosji wojska w Naddniestrzu czyli Mołdawii? Po co wojna z Gruzją i okupacja Abchazji? Po co wojna z Ukrainą i Anschlus Krymu? Po co ogromna flota na płytkim Bałtyku? Po co wyścig zbrojeń?! No, po co?!
  • ~Srul
    (2019-08-07 06:00)
    Znam takie Take pewne panstwo ktore napadlo Irak,Afghanistan,serbie,,libie a teraz szczuje frajerstwo na kacapow i chce Nam zajumac 300 miliardow dolcow
  • ~ob RP
    (2019-08-07 06:04)
    Zgadzam się z panem ambasadorem po co .po jakie licho ? mógł to zrobić Stalin przy aplauzie polskich komunistów z Wandą Wasilewską na czele i stworzyć SRRP ? BYWAJĄ CHWILE W ŻYCIU NARODÓW ŻE WŁADZA OGŁUPIA I MY MAMY TAKI OKRES SMUTY WŁAŚNIE . Was smuta doprowadziła do potęgi ,bo was otrzeżwiła ,nas też otrzeżwi . Co nam daj PANIE BOŻE .
  • ~Stary
    (2019-08-07 06:07)
    Polska z Rosją miała przed drugą wojną umowę na piśmie o nie agresji,nie o pomocy w razie najazdu innych państw,tylko nie o wzajemnej agresji na wzajem, co jest warte słowo radzieckiego urzędnika, oficera i niemieckiego oficera Polacy się ciężko tragicznie przekonali.
  • ~Pp
    (2019-08-07 06:09)
    Kiedy mamy do czynienia z głupcem, fakt bezsensowności jakiegoś działania nie jest gwarancją, że on tego nie zrobi. Napadanie na Ukrainę, Gruzję, Czeczenię, czy Afganistan też nie miały sensu, ale Rosja to zrobiła. Pozdrawiam.
  • ~KotPali
    (2019-08-07 06:40)
    Dziennik znów zanektował kasę i agituje.
  • ~Benek
    (2019-08-07 06:56)
    TYLKO i wyłącznie sojusz z USA. To nas tylko ratuje z rąk nieobliczalnej Rosji. Najpierw była Gruzja potem Ukraina a potem kto ?
  • ~Piotr
    (2019-08-07 07:09)
    Z tego samego powodu, dla którego położyli bombę w Tupolewie.
  • ~Naparstek
    (2019-08-07 07:29)
    A dlaczego sałdat wielkim łomem wybijał szyby w okienkach w polskim samolocie w Smoleńsku ? - Komu te szybki przeszkadzały ?! - Okienka w samolotach są szczelne - wybijano szyby, aby tam nie było śladu, że jednak był wybuch (podczas wybuchu w okienkach mogły zachować się cząstki materiału wybuchowego).
  • ~Calder
    (2019-08-07 07:33)
    "Niech w każdym kraju ludzie sami decydują o swoim losie. Na Ukrainie, w Białorusi, w Syrii, zgodnie z konstytucją, a nie z prawem majdanów i przewrotów państwowych." - mówi cynicznie pan ambasador w wywiadzie. A Gruzja, Czeczenia, Afganistan, Ukraina ? No, co pan, to nie nasza ręka.....
  • ~historia mówi po co.
    (2019-08-07 08:12)
    W połowie IX wieku Ruś zorganizowali w państwo Wikingowie ze wschodnich rejonów Skandynawii, czyli Waregowie. Stali się na Rusi najwyższą elitą władzy. W pierwszej ćwierci XIII wieku Ruś została podbita i zdominowana przez Złotą Ordę, której panowanie nad Rusią trwało sporo ponad 200 lat. Oto kto ukształtował ruską mentalność i duszę, których naturalnymi cechami wyssanymi z mlekiem ich przodkiń jest ekspansja, podbój, dominacja, gwałt, przemoc, grabież, terror i okrucieństwo. Dlatego Rosja nie musi mieć jakichś specjalnych, szczególnych powodów, by napadać na inne państwa. Ruscy to po prostu bardzo lubią, a inne cele, powody i preteksty są przy okazji.
  • ~TTT
    (2019-08-07 08:31)
    Po co napadać jak Kaczor sam z PISEM oddaje Polskę Putinowi. Wystarczy ich wspierać :)
  • ~Stalinowiec
    (2019-08-07 08:57)
    Syberia mózg mu przymroziła.

Może zainteresować Cię też: