Ambasador Rosji: Po co Rosja miałaby napadać na Polskę? Jaki to miałoby sens?

| Aktualizacja:

Jeśli w Polsce dano by sobie spokój z teoriami spiskowymi w związku z katastrofą smoleńską, wrak dawno byłby już w Polsce - powiedział w wywiadzie dla Onetu ambasador Rosji Siergiej Andriejew. Zaznaczył także, że NATO nie powinno obawiać się Rosji.

wróć do artykułu
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-08-06 19:54)
    jak to po co ? w kołchozach skończyły się rowery marki ukraina to te miliony polskich rowerów są dla kacapi łakomym kąskiem
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-08-06 20:00)
    Znaczy się trzeba się zbroić, jak wysoki urzędnik państwa które napada na swoich sąsiadów mówi ci że nie zamierza na ciebie napaść to znaczy że zamierza napaść na ciebie (z Rosją i Niemcami mieliśmy pokojowe umowy a potem atakowali nas bez wypowiadania wojny i okupowali kilka, kilkadziesiąt, kilkaset lat).
  • ~gość
    (2019-08-06 19:58)
    A zielone ludziki to kto????
  • ~no PO co
    (2019-08-06 19:35)
    A PO co tyle razy napadała ?
  • ~CCCP
    (2019-08-06 20:10)
    jaki był sens napadać rosji na kraje ościenne?
  • ~md
    (2019-08-06 20:03)
    Teoretycznie tak jest. Nie mamy wielkich i bogatych złóż naturalnych. Nie mamy bogactwa, które można przejąć. Jadnak cywilizacja turańska kieruję się innymi zasadami. Podbić i zniewolić dla wizerunku Imperium, a zwłaszcza znienawidzonych od wieków poljaczków. Bo nawet nie wiem, czy spadkobierców Złotej Ordy (Mongołów i Tatarów) tak bardzo nienawidzą jak nas Polaków? Dlaczego? Bo Polacy od wieków byli wolnymi ludźmi, a oni byli, są i będą niewolnikami aktualnej władzy w każdym okresie istnienia ich państwa .
  • ~###
    (2019-08-06 22:58)
    Po co Rosja miałby napadać na Gruzję, po co na Ukrainę??? Jaki miałoby to sens...
  • ~wilk w owczej skorze
    (2019-08-06 22:08)
    A jaki sens mialy rozbiory Polski ?
  • ~Wowa Obszcajew
    (2019-08-06 21:45)
    A paszoł ty won do swojej KACAPI
  • ~ula
    (2019-08-06 20:04)
    Zgadzam się, przecież Polacy maja pis, który zniszczy kraj.
  • ~racjonalista
    (2019-08-06 22:30)
    A w 1939 to po co na nas napadliscie?
  • ~sd2017
    (2019-08-06 20:08)
    Zamach smoleński jest mitem założycielskim pis. Tak że zamach był i tyle.
  • ~Nj
    (2019-08-06 23:35)
    17 wrzesnia roku 1939 tez tak mowiliscie nikt nie wierzy rosjanom nigdy my Pamietamy 1939 nigdy nie zapomnimy o naszych bohaterach zamordowanych w Katyniu Miednoje Ostaszkow Bykownia i innych zeslanych na Syberie i okupacje latami Polski i rabowanie czego sie da i narzucanie jezyka i ochydnego komunizmu
  • ~Kara
    (2019-08-06 22:08)
    Rosja nie na napada nikogo, Rosja tylko przekonuje dostępnymi sobie środkami, aby do nich się przyłączyć, a ponieważ to jest słuszna idea, więc mogą używać wszystkich środków. Taka potatarska mentalność kałmuków.
  • ~ferdek z wrocka
    (2019-08-06 19:51)
    Panie a kto puszczal chel i inne swinstwa ?
  • ~hynio
    (2019-08-06 21:02)
    Czy ambasador Rosji właśnie przyznał, że nie ma żadnego merytorycznego powodu do przetrzymywania wraku? Dotychczas wydawało mi się, że kacapia na odcinek polski wysyła zdolniejszych ludzi.
  • ~Jaś
    (2019-08-06 20:20)
    1920 r po to,parobkow pilnie potrzeba
  • ~turysta
    (2019-08-06 21:14)
    No niestety ale takiej wersji śledztwa nasi politycy nie mogą przyjąć, bo jak by to wyglądało, że władowali najważniejsze osoby w państwie do jednego samolotu z pilotem bez wszystkich uprawnień i polecieli na źle wyposażone lotnisko i za wszelką cenę próbowali lądować, jeszcze ten generał co miał iść do komunii.
  • ~Kogut
    (2019-08-06 21:42)
    Polacy nie dają się omamic. Gdyby z wrakiem było ok i nie było napaści na samolot w Smoleńsku to ambasador Rosji bzdur by nie mówił,wiec Rosja kłamie jak zawsze.ufac nie należy..
  • ~rychu
    (2019-08-06 21:48)
    "Po co Rosja miałaby napadać na Polskę? Jaki to miałoby sens?" on ma racje !!!!!!! Jarek i jego cholerna sekta, po wyrzucenou Polski z UE, sam Putinowi Polske przyprowadzi, calkowice zniszczona i na kolanach, bez sojusznikow i przyjaciol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: