Francuski minister reaguje na krytykę Trumpa: Nie potrzebujemy zezwolenia by mówić o Iranie

Francja "nie potrzebuje zezwolenia", aby mówić o Iranie - oświadczył w piątek francuski minister spraw zagranicznych Jean-Yves Le Drian, reagując najwyraźniej na krytykę ze strony prezydenta USA Donalda Trumpa.

wróć do artykułu
  • ~real2
    (2019-08-11 20:22)
    Francja ktora ma 10 okretów i 5 czołgow dlug wiekszy niz wiekszośc państw w ue i muzulmanów tyle ze zaraz przestanie obowiazywac tam demokracja mowi o suwerennosci ? hahahahshash
  • ~kazor
    (2019-08-11 03:28)
    Bez Tr*umpa i jego zafa*jdanego izsreala, świat byłby lepszy.
  • ~abc123
    (2019-08-10 19:28)
    Najpierw niech Francja dołączy do grona państw demokratycznych, przestanie łamać podstawowe praw człowieka, zniesie stan wyjątkowy ... wtedy można będzie rozmawiać z dyktatorami
  • ~gaga1
    (2019-08-10 15:17)
    W interesie wszystkich panstw a szczegolnie europejskich jest zachowanie dobrych stosunkow z Iranem i spokoj w tym burzliwym regionie. Dlatego tez zachowanie prezydenta Trumpa jest absolutnie niezrozumiale i naganne!!!
  • ~prezes
    (2019-08-10 12:20)
    caly swiat ma problem z tym Iranem-na wojne sie tam nikomu isc nie chce,nawet USA,tankowce musza tamtedy plynac,a Iran je czasem aresztuje,realnie to ten Iran nikomu nic zrobic nie moze ale ma srodki do robienia zamieszania i straszenia-w rezultacie czego moze ostro podrozec ropa.kto ma racje?Czort wie.Moze Europa,moze USA-jak to uryzc nie wie za bardzo nikt.mylse,ze droga frnacuska jest jednak lepsza-oni znaja ten region od stuleci,moze cos zalatwia?Iran ma tez problem z przemijaniem czasu bez eksportu ropy-czas mija,kasa pusta,ludzie musza cos jesc,ich panstwo moze sie rozwalic od srodka-przez wewnetrzna rewolte glodnego ludu bez perspektyw-to troche przypomina Wenezuele-niby duzo ropy,miliardy dolarow na wyciagniecie reki,a bieda i balagan.Rosja zreszta tez podobna-ropy i gazu na setki lat,a jest bieda i nawet male zamieszki sie w Moskwie juz robia.Ta ropa to jakos szczescia nie przynosi.
  • ~Adolfina Szaria Merkill
    (2019-08-10 02:25)
    Makaron, zamknij się
  • ~rychu
    (2019-08-09 23:47)
    koszmarnym policzkiem dla kretyna-blondyna bedzie porozumienie UE - Iran w sprawie kontroli prac nad bronia jadrowa !!!!!!!!
  • ~mistrz joda
    (2019-08-09 19:54)
    Francja ma problem, nie dziś ale w perspektywie 10 lat to państwo upadłe. Ciapate ich przegłosują i będą rządzić. Przykra sprawa nie lekceważę jej

Może zainteresować Cię też: