Amerykańskie media: Wywiad podejrzewa, że w Rosji wybuchł pocisk o napędzie nuklearnym

Służby wywiadowcze USA podejrzewają, że niedawny wybuch na poligonie rakietowym rosyjskiej marynarki wojennej w Nionoksie nad Morzem Białym nastąpił w trakcie próby prototypu pocisku manewrującego o napędzie nuklearnym - podał w poniedziałek "New York Times".

wróć do artykułu
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow
    (2019-08-12 22:07)
    to tylko Władimir Władimirowicz bączkuje, z Tuskiem kapustę z grochem jadł
  • ~Donaldinio Adolfowicz Baizuo Tuskaczewskij
    (2019-08-12 22:16)
    nic się nie stało. Ja z Władimirem Władimirowiczem żółwiki przybiłem, jest ok
  • ~Gerwazy
    (2019-08-12 22:57)
    To pewnie ichny "bialy" wywiad" - balwany - z gazet sie dowiedzieli?
  • ~Wowa Obszcajew
    (2019-08-12 23:24)
    No to ubędzie w KACAPI kacapów pracujących na smiercionosną niesamowicie toksyczną bronią. Oby ich zde....chło setki , tysiace
  • ~iio
    (2019-08-13 05:48)
    To znaczy że jednak naprawdę to mają. Moje gratulacje i życzę powodzenia.
  • ~z
    (2019-08-13 07:52)
    Interesujace ze Rosjanie eksperymentuja z bronia jadrowa wlasnie w Europie.
  • ~GRU
    (2019-08-13 11:07)
    CZY SATELITA, w CZASIE lotu KAMIKADZE LECHA byl w REMONCIE???
  • ~prezes
    (2019-08-13 11:13)
    Moj pies podejrzewa, ze amerykanski wywiad to organizacja przestepcza.
  • ~Filip z konopii.
    (2019-08-13 12:34)
    A my mamy Czarna Madonne i nic wiecej oprocz samych plusow.
  • ~Woda czarna - Filip z konopii.
    (2019-08-13 13:01)
    Rosja ma czym sie bronic,tylko Polska ma tylko pyskaczy i cudotworcow.Ten lot kamikadze odbije sie wam juz za niedlugo,idzie kryzys, a za pozyczona kase trzeba placic !.Plusy sie skoncza i co dalej ?.O tej broni pisalem zanim Wl.Putin to powiedzial,a wiec mam w tej dziedzinie rozpoznanie,nawet posiadam materialy filmowe na ten temat.No zobaczymy jak sie bedzie prezyc nasza armia na defiladzie ,czyli pokazie glupoty.
  • ~sierżant SB
    (2019-08-13 15:25)
    Co na to patrioci polsko-pisowsko-prawicowo-peowskie z proletaritu kościelnego? Rosjanie głupi, polacy mądrzy? Amerykanie dostali czkawki. To nie bombka działająca dyskretnie, bum albo nie bum, bo awaria. To ściśle kontrolowana reakcja atomowa. Cholernie precyzyjna rzecz. To coś więcej, niż sterowanie promem kosmicznym bez komputerów.
  • ~baca do baranów ..olskich.
    (2019-08-13 15:37)
    Amerykanie też mają poligony do testowania broni atomowej. Nie ma znaczenia, czy ładunek zasadniczy, czy miotający (paliwo). Robili to już w 1945 r. Poligony Hiroszima i Nagasaki znają wszyscy.
  • ~Naparstek
    (2019-08-13 22:13)
    Potrafią badać dalekie przestworza... - Dlaczego podejrzewają ? Sprawdzić, czy jest promieniowanie radioaktywne itp.