Bomba na Kremlu. Putin niewzruszony pracował dalej

| Aktualizacja:

W trakcie robót ziemnych na Kremlu, będącym siedzibą prezydenta Rosji znaleziono bombę lotniczą z czasów II wojny światowej. Nie wpłynęło to na pracę prezydenta Władimira Putina.

wróć do artykułu
  • ~wowa
    (2019-08-15 22:04)
    Putin niewzruszony przelewał kasę na konta na Kajmanach. Naród pracował w Kołchozach szczesliwy ze car po kolejnej operacji coraz młodszy. Bedzie mógł rzadzić jeszcze 100 lat posowieckim kołchozem
  • ~L- kania
    (2019-08-15 22:08)
    Putin nie jest panikarzem, tak jak tylu innych "liderów", zwaszcza tych na zdegenerowanym zachodzie. Ten człowiek naprawdę mi odpowiada. Życzę mu powodzenia w karjerze. Swiat liczy na niego.
  • ~heros
    (2019-08-15 23:04)
    Jednym słowem -- gniotta nie łamiotta -- balszoj
  • ~Jakie tam bohaterstwo
    (2019-08-15 23:30)
    W moskwie trwaja masowe demonstracje, a liliputin strasznie sie boi ze niedlugo spotka go los jego przyjaciela Kadafiego. Chce to przeczekac w swoim kremlowskim schronie. Zadna bomba go stamtad nie wyrwie.
  • ~Wanja
    (2019-08-16 04:10)
    Bo on sam te bombe tam podlozyl, wiec wiedzial co i jak, no a teraz zgrywa gieroja, ten Ras Putin!
  • ~Heniek
    (2019-08-16 06:40)
    I po co der dziennik promuje Putina?
  • ~Jeży
    (2019-08-16 11:28)
    Ruska technologia nie znalazła bomby przez 70 lat? W swoim centrum dowodzenia? To świadczy gdzie imperium w onucach zaszło po 100 latach bazowania na ruskim knowhow.
  • ~lx
    (2019-08-16 11:31)
    Był już Donek Burczymucha, który ostatni opuścił gmach URMu gdy znaleziono tam bombę. Putin to ruski Burczymucha!!
  • ~Towarzysz
    (2019-08-16 15:09)
    Czy został czy nie został mnie to nie obchodzi. Natomiast chciałbym wiedzieć czy był w czy bez koszuli.
  • ~uczciwość kiedyś wygra
    (2019-08-16 16:57)
    Rosjanie nie wygłupiajcie się ,chcecie mieć u władzy taka bandę nieudaczników i oszustów jak u nas ? PRZYPOMNIJCIE SOBIE CO WYPRAWIALI Z TUPOLEWEM ? 96 razy chodzili jak nakazał dr Gebels i teraz wierzą ,że to Putin i Tusk zestrzelili TU chmura helową .

Może zainteresować Cię też: