Myśliwi na Słowacji wezwani do odstrzału dzików. Nie muszą nawet mieć uprawnień

Państwowy nadzór weterynaryjny Słowacji wezwał myśliwych do intensywnego odstrzału dzików po stwierdzeniu w tym tygodniu afrykańskiego pomoru świń (ASF) u dzika upolowanego na wschodzie kraju przy granicy z Węgrami - podały w piątek słowackie media.

wróć do artykułu
  • ~damazy
    (2019-08-16 23:09)
    A kiedy będzie można strzelać do idiotów.? Tylko kto wtedy zostanie?
  • ~Mark Twain
    (2019-08-16 21:18)
    Będą mieć na głowie yntektualystke lisowo-rusinowo, nie POzazdraszczam im !
  • ~edzio
    (2019-08-17 06:19)
    A gdzie POlscy ekulodzy celebryci? nie chcą już z dzikami bongo bongo?
  • ~ed.
    (2019-08-17 07:11)
    Lisie i Rusiń brońcie dzików!!!!!!!!!
  • ~Dghjkk
    (2019-08-17 09:40)
    Rusin i Ostaszewska na front!!!!!
  • ~ajax
    (2019-08-17 10:06)
    Ooo, no to KODeraści, UBywatele, celebryci, obrońcy dzików, demokracji i konstytucji, prawa do aborcji, do boju, do obrony słowackich dzików i demokracji na Słowacji, do boju.
  • ~żart
    (2019-08-16 21:52)
    Słowakom nie wolna strzelać. To są polskie dziki-wędrowniki. Należy je przegonić-eskortować do Polski. Tu na nie czekamy. Sprawa dyplomatyczna na najwyższym szczeblu.
  • ~zbyhu
    (2019-08-17 19:36)
    Z czystej ciekawosc - co to znaczy mysliwy nieuprawniony do odstrzalu dzikow? Bez oplaconej skladki na ichniejszy PZŁ czy cos w tym guscie?
  • ~PolakUK
    (2019-12-09 21:43)
    Mieszkam w Londynie. Słowacy, Czesi to trochę wariaty, polują ze sztucznym oświetleniem, pijani w fernet sztok i walą seriami do wszystkiego co się rusza...poważnie
  • ~Gość 1
    (2019-08-17 18:42)
    Kolejni mądrzy się znaleźli.a nie lepiej odłowić i zbadać?taniej zabijac.tak jak u nas.a potem zabite zwierzęta transportować w nieprzystosowanych pojazdach.ktore gubią krew i to miało pomóc w zwalczaniu choroby?więcej chemi w dodawaniu do żywności i do rozpylania w powietrzu.Jeszcze troche i do nas do ludzi będą strzelać.bo będą chorzy na jakieś dziwne choroby produkowane w laboratoriach przez nawiedzonych.