"To niepojęte, że uchodźcy jeżdżą teraz do Syrii na wczasy". Szef MSW Niemiec grozi deportacjami

Minister spraw wewnętrznych Niemiec Horst Seehofer zagroził odbieraniem statusu uchodźcy i deportacjami migrantom, którzy jeżdżą na urlop do Syrii. Udzielanie takim osobom ochrony międzynarodowej nie ma uzasadnienia - oświadczył polityk bawarskiej CSU.

wróć do artykułu
  • ~Kazik
    (2019-10-04 23:37)
    Byłem w Niemczech i widzialem scenę: przystanek autobus i kilkunastu beżowych z teczkami szkolnymi, karnie wsiadało do autobusu. Niemcy za darmo pozyskali milion młodych, energicznych ludzi w miejsce swoich wymierających emerytów. Zalożę się , że na końcu okaże się, że mieli rację a Polacy? Polacy będą nieustannie żyć Grunwaldem, Niezłomnymi i Powstaniem.
  • ~sama prawda
    (2019-09-11 13:49)
    W zachodniej europie mają jak w raju, nowe mieszkania, nowe meble, kieszonkowe dostają, darmowe taxi, telefony,rachunki zapłacone i tylko się włuczą po ulicach i bawią się ile chcą. To się w głowie nie mieści...uciekający niby przed wojną to by się cieszył że dach nad głową ma a u nich od dawna nie ma żadnej wojny to był pretekst aby do europy przyjechać po social i gwałcić europejskie kobiety i dzieci
  • ~Niemiecki scenariusz migracyjny w Polsce
    (2019-08-19 14:50)
    Ważne jest, że Niemcy zostały ubogacone kulturowo. W dużych miastach w RFN np. we Frankfurcie mieszka juz wiecej kolorowych niż rodowitych Niemców. O skali przestępczości w wykonaniu tych "gości Angeli Merkel" aż strach mówić. Niemieckie ulice, podobnie jak i szwedzkie, stały się bardzo niebezpieczne. I pomyśleć, że Platforma Obywatelska chciała ten sam projekt zrealizować w Polsce. Na szcęście nie zdążyli, ale jak dojdą do władzy to Polskę zaleje fala imigrantów z Azji i Afryki. Zresztą oni się z tym nawet nie kryją.
  • ~POparcie w zaparciu
    (2019-08-19 12:24)
    Arabowie zaczynaja lekcewazyc glupia Angele Merkel.
  • ~Totalitarnik
    (2019-08-19 09:59)
    Typowo szmatławcowo-"Bild"-owa kaczka dziennikarska na sztuczny problem: 1. Azyl odbiera sie zawsze po "wczasach w domu", w 80-tych latach także Polakom... . 2. Biura podróży mają oferty, to normalka. 3. Ilu Syryjczykow faktycznie do kraju pojechało, nikt nie wie i nigdzie nie napisali. 4. "Procedury mające na celu odebranie statusu uchodźcy wdrożono wobec prawie 40 tys. Syryjczyków". Z jakiego konkretnie powodu - nie wiadomo. A na 1 milion to raptem 4% ... . Sensacja? Ą Ć Ę Ł Ń Ó Ś Ź Ż ą ć ę ł ń ó ś ź ż
  • ~oj
    (2019-08-19 09:03)
    O tym już dawno temu pisała prasa niemiecka, w końcu dotarło to do polityków. Wszędzie politycy to głąby, realizujący swoje cele.
  • ~ivo
    (2019-08-19 07:15)
    Trochę czasu Niemcom zajęło aby zrozumieć istotę problemu. Ociężałość intelektualna to ich problem. Rzecz jednak tym że swoje błędne wyobrażenia narzucają innym.
  • ~rex
    (2019-08-18 20:18)
    a gdzie mają latać na wakacje? Syria, Afganistan, Pakistan, Irak, Maroko, Libia to jest ich dom, do niemiec pojechali tylko się zarejestrować aby niemiecki podatnik ich utrzymywał a kasę jaką dostają wydają w państwach skąd pochodzą, raz na kilka miesięcy lecą pokazać się w urzędzie aby nadal im płacili zasiłki oraz kasę dla żony i 5 dzieci, w ten sposób niemiecki podatnik finansuje terroryzm, gdyż setki tysięcy z tych uciekających przed prześladowaniem kupuje za zasiłki broń, amunicję i aktywnie uczestniczy w walkach zarówno w Libii jak i Syrii, Iraku czy Afganistanie (na niemieckich zasiłkach byli i są bojownicy ISIS)
  • ~viva la vie
    (2019-08-18 20:09)
    No to gdzie mają jeździć, do Polski?
  • ~patroszenko
    (2019-08-18 19:37)
    A kartofel (prezes) po cichu wpuszcza coraz wiecej islamistow do POlszy. Wystarczy sie troche w warszawce rozejrzec.
  • ~robas
    (2019-08-18 18:11)
    Dlatego kuszą teraz do siebie przebywających nas Ukraińców , żeby było komu na wczasy dla nierobów pracować.
  • ~Norma
    (2019-08-18 17:41)
    A Pis nie sprowadza tzw uchodzcow czyli darmowa sile robocza?.
  • ~dramat
    (2019-08-18 16:09)
    przecież to było i jest oczywiste, że przybyszom z afryki i azji nie chodzi o żadne wyimaginowane prześladowanie tylko o niemieckie zasiłki i okradanie europejskich podatników aby dostatnio żyć i nie pracować, dlaczego ten minister jest taki zdziwiony? jeśli jego poziom inteligencji i analizy rzeczywistości jest na tak niskim poziomie to nie powinien być ministrem - imigranci nigdy nie będą pracować na wasze emerytury, ogarnijcie się wreszcie zanim zniszczycie spokojną Europę, jak im nie dacie dość pieniędzy to was po prostu wyrżną w tych niemieckich landach
  • ~KOMENTARZ DNIA
    (2019-08-18 16:01)
    Tylko durnie myślą że Niemcy sprowadzili imigrantów z powodu poprawności politycznej. Oni kalkulowali że to się im opłaci - tania siła robocza wobec ciągłych braków takowej, multikulturalne państwo będące warunkiem awansowania do roli mocarstwa (wszystkie mocrastwa były i są multikulturowe). Tylko że chciano to uzyskać szybko, decyzją administracyjną - zamiast w naturalny sposób tak jak to się działo np. w USA. No i takie całościowe odgórne decyzje urzędnicze zawsze kończą się tak samo - skutki sa odwrotne do zamierzeń.
  • ~mark 13
    (2019-08-18 15:53)
    Towarzysz minister robi atmosferę pod czystki wśród tzw. migrantów. Niemcy czują się znowu sfrustrowani i sposób na rozładowanie napięcia musi się szybko pojawić zanim lud zażąda głów pomysłodawców imprezy podmiany ludności kraju, jak to już dzieje się we Francji. Wniosek dla nas - armia amerykańska stacjonująca po obu stronach Odry.
  • ~Kara
    (2019-08-18 15:31)
    Mnie nie stać by wydać 800 euro razy 3 osoby na wczasy, czyli 4.3x800x3=10 320 zł, a pani Merkel niedawno twierdziła, że mamy płacić uchodźcom, bo są biedni i prześladowani?
  • ~zin
    (2019-08-18 15:08)
    21 wiek nie moge zrozumiec co ma wspolnego z religia owiniecie szmata glowy kobiet
  • ~Mark Twain
    (2019-08-18 15:04)
    Niemce zer grose kaput !!!
  • ~Wanda
    (2019-08-18 14:37)
    Od 2015 do teraz - 4 MILIONY przestępstw popełnionych przez gości pani kanclerz....Dane oficjalne, a czy wszystko zostało zgłoszone?? Wychodzi więc statystycznie na dzień: 1,2 morderstwo, 16,5 - gwałt, 200 - rozboje, kradzieże itp. W srodku dnia, na ulicy, od noża umierają ludzie, ludzie są wpchani pod pociągi, napadani są policjanci, lekarze, sanitariusze, strażacy, nauczyciele....Coś niesłychanego! Wczoraj od strzału zginął...kelner, bo się ociągał!! Co Niemcy znowu robicie z Europą?? Jeszcze wam mało? Churchill miał rację: bombardowac co 50 lat, bez ostrzeżenia!
  • ~Ja, naturlich Angela FDJ
    (2019-08-18 13:43)
    Hahaha hahahaha hahaha..... ha ha ha i haha...!!!