80. rocznica wybuchu wojny. Moskwa szykuje ofensywę propagandową, wybielającą ZSRR

Szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow, dyrektor wywiadu Siergiej Naryszkin oraz charge d'affaires ambasady Niemiec otworzyli wczoraj w Moskwie wystawę poświęconą II wojnie światowej. To część kampanii usprawiedliwiania paktu Ribbentrop-Mołotow.

wróć do artykułu
  • ~Sirgiej Złomonosow
    (2019-08-20 20:21)
    Ławrow sowiecki kałmuk taki współczesny Mołotow .
  • ~Konstanty
    (2019-08-20 20:32)
    Jak myślisz komu swiat uwierzy? Nam czy im?
  • ~Mark Twain
    (2019-08-20 20:43)
    "Ławrow otwiera wystawę w Moskiwe". Wystawa w Moskiwe może być interesująca!
  • ~jaity
    (2019-08-20 20:48)
    Moralność dotyczy jednostek, a nie państw, które nie znają altruizmu, tylko własny interes. Zamiast ubolewać, powinniśmy naśladować, a nie robić dobrze innym własnym kosztem, żeby nas lubili.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-08-20 20:54)
    Ławrow kłamie jak PiSbolszewik !!!
  • ~żart
    (2019-08-20 21:13)
    Polska kobieta chce po dobroci, a zalotnicy ze wschodu i zachodu chca na gwałt napaleni. "Przyjdzie na to czas" - V.Villas. Historia Polski i ustrój polityczny się zmieniła, czas na Rosję - S.Ławrow.
  • ~Szurke
    (2019-08-20 22:22)
    A co Churchil o tym sadzil? Polska przed wrzesniem 39.
  • ~nertom
    (2019-08-20 22:43)
    Klamali, klamia i beda klamac to motto sowieckiej polityki, nie mozna im wierzycjak p[su, chinczycy zrobia z nimi porzadek, osiedlaja sie w setkach tysiecy nielegalnie na Syberi
  • ~Najwyższa Nieprawda
    (2019-08-20 23:20)
    Katyń też był usprawiedliwiony, prawda?
  • ~antyPiterek
    (2019-08-21 04:13)
    Jelsi ktos mowi "polskosc to nienormalnosc" (D. Tusk - przypomnienie autora) to tym samym sankcjonuje racje Lawrowa i paktu rozbiorowego Ribbentrop-Molotow i tej wystway w Moskwie i w konsekwencji Katynia rowniez
  • ~Konstanty
    (2019-08-21 05:02)
    Mam pytanko - Jak myślisz komu swiat uwierzy? Nam czy im?
  • ~Adolf
    (2019-08-21 06:18)
    Olał ruskich to było i po fakcie. Ważne jest co jest i co będzie.
  • ~pismak
    (2019-08-21 07:47)
    To już szczyt bezczelności Rosji z udziałem Putina. Europa ma swoja historię. Polka ma tez swoją historię. Nikt nie zmieni biegu wydarzeń jak tylko zakłamana Rosja przez dekady. Ukrywa nieprzechylne daty historii tylko pozytywne jako bohatera , wyzwoliciela przecież to wierutne kłamstwa wyssane z palca ruskiego. Sama Rosja dobrze o tym wie tylko nie ma dobrej woli do przyznania swoich błędów. Rosja zawsze będzie kojarzona jako kraj barbarzyński.
  • ~head
    (2019-08-21 07:52)
    Każdy kraj fałszuje historię na swoją korzyść i w interesie ekipy aktualnie rzadzącej.
  • ~Słuszna Polityka i Prawdziwa.
    (2019-08-21 08:13)
    To by było tak że cały świat się myli i popełnia błędy, tylko ich polityka jest jedynie słuszna i prawdziwa.
  • ~gosciu
    (2019-08-21 08:28)
    I napadu ruskich na Polske , o tym zapomnieliscie pismaki ?
  • ~Demaskator
    (2019-08-21 09:23)
    Najbardziej tajny w Polsce pierwszy punkt tajnego protokołu Ribbentrop-Mołotow mówi, że Wilno powinno wrócić do Litwy... Dzisiaj mamy nie tylko Litwę z Wilnem, ale także Białoruś z Mińskiem oraz Ukrainę z Kijowem, wyzwolone po wielowiekowych zaborach...
  • ~Obserwator wydarzeń
    (2019-08-21 09:28)
    Nasz udział w rozbiorze Czechosłowacji i aneksja Zaolzia to czarna plama w naszej historii.Białoruś ma świętować dzień 17 września jako dzień wyzwolenia od okupacji polskich panów.Nie można wykluczyć, że i Ukraina też będzie świętować,bo przecież na Ukrainie (byłem tam i sam słyszałem) otwartym tekstem ludność twierdzi, że oni przed wojną byli pod okupacją pańskiej Polski.Nie ulega wątpliwości, że przedwojenna polityka wobec rdzennej ludności na Kresach była fatalna, co negatywnie skutkuje po dzień dzisiejszy, a najgorsze ujście tej polityki , znalazło swój finał w zbrodni na Wołyniu.Chyba dużo wody jeszcze musi upłynąć w Wiśle, Bugu no i Wołgi, żeby te sprawy wreszcie sie zabliźniły.
  • ~Loki
    (2019-08-21 09:34)
    Zaolzie zostało zdobyte na Polsce, która była zajęta wojną z bolszewikami. Mieszkały tam setki tysięcy Polaków. Więc nie przepraszajcie za Zaolzie.
  • ~Loki
    (2019-08-21 09:37)
    Rosja uczy się od pis, uprawia tę samą politykę, negowanie roli Wałęsy, budowanie kultu kaczyńskich, którzy dowodzili na Westerplatte, podczas bitwy warszawskiej, pod Grunwaldem. morawiecki nosił ulotki w czasie powstania. putin to kaczyński znad Wołgi.