Uwolniony Ołeh Sencow już na Ukrainie. "Nasza walka o zwycięstwo się nie kończy"

| Aktualizacja:

Prezydent Rosji Władimir Putin ułaskawił ukraińskiego reżysera Ołeha Sencowa, skazanego w Rosji za terroryzm i dziesięciu innych obywateli Ukrainy. Pochodzący z Krymu Sencow, który wraz z innymi Ukraińcami został objęty wymianą więźniów pomiędzy Ukrainą i Rosją, powiedział po przylocie do Kijowa, że cieszy się z uwolnienia, ale do zwycięstwa jeszcze jest daleko.

wróć do artykułu
  • ~123 smutas
    (2019-08-30 08:44)
    KOGO TO OBCHODZI ????????????????? Chcieli ,, folnej jukrainki ,, to ją mają
  • ~aaaa
    (2019-08-30 09:54)
    zołto niebieska(modro) flaga na zdjęciu to flaga ŚLUNSKA a nie Ukrainy !!!
  • ~Zygmunt
    (2019-09-07 12:07)
    Jak wyjdzie to nakreci o tym brytyjski propagandowy film w Netfsiksie.
  • ~Buda z nędza
    (2019-08-30 08:56)
    Mateczka rossija w rozkładzie . Tona okręty wybuchają radioaktywne rakiety , brudna ropa kończy się , nie na na emerytury. A tu carowi urodziły się dzieci i trzeba po 100 mld dolarów kazdemu na zamek na Cyprze.
  • ~bertsi
    (2019-09-07 17:38)
    Czego Ukraina się boi? Holandia chciała przesłuchać Wołodymyra Cemacha, ale Ukraina wolała wysłać go do Rosji.
  • ~kwapi
    (2019-08-30 08:21)
    Jacy Rosjanie wszak Putin zapewniał że Rosja nie ma z tym nic wspólnego,czyżby kłamał ???
  • ~zin
    (2019-09-07 14:11)
    narescie ten PUtin zaczal myslec rozsadnie Bo polityka nienawisci i wrogosci do niczego nie prowadzi Rosja powinna sie pogodzic ze powstalo niezalezne panstwo bo ten narod ma do tego prawoRosja powinna wawiazac przyjazne stosunki z Ukraina tak polityczne jak i gospodarcze napewno wiecej porzytku przyniesie tym panstwom niz wrogosc
  • ~Boby
    (2019-09-07 21:47)
    Śmierdzi Moskwą w komentarzach. Bolszewickie syny.
  • ~xxxx
    (2019-09-08 08:20)
    Zełeński się z Putinem dogaduje a polska zostanie z ręką w nocniku.
  • ~prezes
    (2019-09-07 18:03)
    wyglada na to,ze sa w srodku wladzy w Rosji jakies zmiany i Putin chyba idzie na poprawe relacji z Ukraina,a za tym zaraz pojdzie poprawa relacjiz Europa i wycofanie sankcji.Ciekawi mnie jaka role odgrywa w tym ten nowy prezydent Ukrainy-on musi miec jakies lepsze relacje z Rosja,tak zreszta mowily zachodnie media,ze on ma takich moznych sponsorow,ktorzy maja dobre karty w Rosji.Moze sytuacja gospodarcza w Rosji na tyle sie pogarsza,ze jednak czesc kierownictwa szuka wyjscia z trudenj sytuacji i odnowienia dobrych biznesow z zachodem.Dla nas to etz dobre wiesci-czym Rosja poprawi swoje relacje ze swiatem i uspokoi swoja sytuacje tym lepiej.Na moj nos Rosja zakonczy zajecie Donbasu i Luganska przez tkzw."seperatystow",a za to dostanie jakies gwarancje co do Krymu - na to zachod pojdzie,a Ukraina nie bedzie miala innego wyjscia jak te zachodnie sugestie przyjac.
  • ~ziuk
    (2019-09-08 09:39)
    Czyli Putin uwolnił "terrorystę", no nie r.uskie trole?
  • ~europejczyk48
    (2019-09-07 22:09)
    Każdy przyjazny gest Rosji wobec Ukrainy i Ukrainy wobec Rosji jest na wagę złota. Pogratulować obu prezydentom inicjatywy zdrowego rozsądku....

Może zainteresować Cię też: