Operacja wojskowa w Syrii. Erdogan: Uwolnimy społeczności lokalne od terrorystów

| Aktualizacja:

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan przekazał w środę na Twitterze, że siły tureckie i ich sojusznicy w Syrii rozpoczęli planowaną operację wojskową przeciwko kurdyjskim milicjom Ludowe Jednostki Samoobrony (YPG) i bojownikom Państwa Islamskiego w północno-wschodniej Syrii.

wróć do artykułu
 • ~rs
  (2019-10-09 18:27)
  Każdy zabity Kurd jest terrorystą, takie maja turki do nich podejście.
 • ~Angelus
  (2019-10-09 18:46)
  Te turki obszczymurki, pseudowyzwoliciele, nigdy nie przyznali się że sto lat temu zamordowali 1 milion Ormian
 • ~ZGADZA SIĘ !
  (2019-10-09 19:57)
  Turcja zaatakowała kurdyjskich terrorystów w Syrii. Tym samym rozpoczęła drugi (i miejmy nadzieję, że już ostatni) etap wyzwalania Syrii spod okupacji proizraelskich terrorystów. Teraz walczy się z terrorystami McCaina - jego osławioną kurdyjską Peszmergą (Peshmerga). Nazwał ich "Syrian Democratic Forces" (SDF) i nakazał im wsparcie i wszechstronną współpracę z ISIS w walce o obalenie rządu syryjskiego.... Teraz udzielają schronienia ostatnim niedobitkom ISIS z tzw. "Islamskiego Kalifatu" rozbitego przez połaczone siły Rosji, Syrii, Iraku i Iranu. Rozbicie tych ostatnich terrorystycznych ugrupowań, będzie oznaczać ostateczne wyzwolenie Syrii z pod obcych sił okupacyjnych.
 • ~09iojkm
  (2019-10-10 09:32)
  Hipokryt XXI wieku. Wszyscy wiedza, ze jego dzialania skierowane sa przeciwko rozsianej w wielu krajach spolecznosci Kurdow. Ci, najpierw wspomagani bronia przez Zachod, teraz zostali zostawieni sami na pastwe losu i takiego lokalnego war lorda........

Może zainteresować Cię też: