"Festiwal zniewag" podczas spotkania Trump-Pelosi. Wcześniej obraźliwy list do Erdogana

| Aktualizacja:

Spotkanie prezydenta Trumpa z przewodniczącą Izby Reprezentantów Nancy Pelosi, jakie odbyło się w Białym Domu po przyjęciu przez Izbę rezolucji potępiającej decyzję Trumpa o wycofaniu żołnierzy USA z Syrii przekształciło się w "festiwal zniewag" - piszą media.

wróć do artykułu
 • ~west
  (2019-10-17 14:56)
  Jak Trumpowi co odwali to zawoła Dudę i każe przysłać kontygent armatniego mięsa z Polski na jakąś wydumaną wojenkę "W obronie pokoju" Wszzystko jedno! Jakiś Synaj, czy Saudowie .... No i jeszcze Ameryka nie miała tak olewanego wodza. UE go olewa, Kim go olewa, Putin go olewa, Iran go olewa, Chińczyk też go olewa ostrym sikiem, a teraz dszedł TUREK do kompletu
 • ~Onn
  (2019-10-17 11:56)
  Na trafil swoj na swojego, jeden drugiemu nie pozostaje dluzny. Dzisiaj sie obrazaja, a jutro bedzie buzi buzi d u p c i , d u p ci . No tak jak to juz i z Kimem bylo i zPutinem i z Chinami i.... Trump, dump, dump!
 • ~Pradziad
  (2019-10-17 11:53)
  Trumpa niecierpie, ale Erdogana jeszcze bardziej. Erdogan tez wszystkich obraza, jak mu nie pasuje, to zachowuje sie jak Wszechmogacy Sultan, do tego nie przebierajacy w slowach, w czynach tez nie. A cywilizowany swiat nic nie robi , tylko sie przyglada!
 • ~w
  (2019-10-17 11:36)
  Trump to przecież nasz najlepszy sojusznik, tak twierdzą politycy PiS. A tu okazuje się że to nieobliczalny człowiek.
 • ~Wahr
  (2019-10-17 11:27)
  Trump to nieuleczalnie chory psychicznie człowiek i marionetka Izraela. Bardzo niebezpieczna kombinacja. Inwazja Turcj na Syrię, sąsiada Izraela, jest tego kolejnym przykładem. Kompletna destabilizacja Bliskiego Wschodu jest celem i strategią bezpieczeństwa Izraela.
 • ~ocena
  (2019-10-17 10:16)
  Krytykujecie ale czyż nie jest prawdą " granice Syrii nie są naszymi granicami i nasi żołnierze nie powinni tam ginąć "- oby tylko taka opinia odnosiła się do wszystkich granic .
 • ~Szok
  (2019-10-17 08:54)
  To jest list prezydenta? Jp jaki prymityw, że mu nie wstyd coś takiego pokazywać. Tak mogą wyglądać zakulisowe rozmowy, a nieoficjalna korespondencja głowy państwa. Co za dno. Ten człowiek nie ma żadnego poziomu, o kulturze i dyplomacji nie ma nawet co wspominać. Zdrada to osobny temat, ale wpisujący się w to, co to za indywiduum. Ten człowiek jest zagrożeniem.
 • ~porzucanie sojusznika daje do myślenia
  (2019-10-17 08:48)
  W końcu ktoś go wystawił do wyścigu o fotel. Kto ?