Pół miliona protestujących na ulicach Barcelony. Doszło do starć z policją

| Aktualizacja:

W centrum Barcelony wybuchły w piątek gwałtowne demonstracje, w których brało udział ponad pół miliona mieszkańców Katalonii, protestujących przeciwko poniedziałkowemu wyrokowi hiszpańskiego Sądu Najwyższego wobec regionalnych separatystów. Doszło do starć z policją.

wróć do artykułu
  • ~realizm
    (2019-10-18 20:09)
    Może być niepodległe Kosowo dlaczego nie Katalonia ?
  • ~Pipokrata
    (2019-10-18 22:28)
    I teraz przez Katalonczykow Unia zastosuje paragraf przeciwko demokracji w Polsce. Ponieważ Hiszpania skazał na długoletnie więzienia za nic katalonskich samorzadowcow. To znaczy że w Polsce nie ma demokracji.
  • ~gość
    (2019-10-19 08:04)
    A timersam milczy !!! Zaraz, zaraz to w Hiszpanii i we Francji policja demokratycznie tłucze własnych obywateli. Opcja atomowa ? Prawo do demonstracji?? Ot lewackie poczucie równości.
  • ~natowychodzi
    (2019-10-18 22:24)
    Dobrze, że hanysy same spier ze Śląska do Niemiec, bo byśmy mieli to samo w Katowicach. A tak to zostały same patologie i krupniokowy folklor, to nie grożni.
  • ~Fil
    (2019-10-19 10:04)
    A ja się pytam gdzie jest TImmmermaaans!!! Co.... teraz się nie wypowiada o łamaniu praw człowieka? Podczas gdy we Francji i Hiszpanii trwa regularna codzienna "młócka"protestującego społeczeństwa!!.Gdzie jesteś Timmermans!!!
  • ~krystek
    (2019-10-19 07:31)
    tak unia popieraw przelew krwi tu chodzi aby ludzie gineli aoni nie reaguja ze lamia prawczlowieczenstwa bo tylko atakuja WEGRY IPOLSKIE dla tego ze my szanujemy swoja ojczyzne i nie damy sie sprowokowac tym ktorzy niszcza wizerunek naszej ojczyzny i tylko donosza ze w kraju jest zle timermans niewidzi jak imackron to sa tacy obudnicy
  • ~Wahr
    (2019-10-19 07:59)
    Katalonia, Gibraltar, Baskowie, Flandria, Irlandia Pn., Szkocja, Korsyka, Kosowo itd. Ciekawa demokracja Zachodu.
  • ~Ika
    (2019-10-19 16:55)
    Dmowski i Piłsudski też byli separatystami, a polskie bojówki wywalczyły dla nas niepodległość, której z pewnością żałujemy. Przecież Katalończycy to podbity naród, na którym Hiszpanie od zawsze jeżdżą jak po łysej kobyle i doją ich jak krowę...