Uratowane w Polsce tygrysy dotarły do azylu w Hiszpanii. Czują się dobrze

| Aktualizacja:

Uratowane w Polsce tygrys y dotarły do azylu w Hiszpanii; czują się dobrze - poinformowało PAP w poniedziałek tamtejsze stowarzyszenie AAP Primadomus, które jest główną siedzibą holenderskiego stowarzyszenia Adwokaci Zwierząt - AAP. Zwierzęta pokonały ponad 2 tys. kilometrów.

wróć do artykułu
  • ~podatnik
    (2019-12-02 20:37)
    Kto za to wszystko zapłaci, za całą tę "humanitarną zabawę"? Gdzie są Pracodawcy, Biznesmeni i ci wszyscy co dostają sr***czki na dźwięk słów: 500plus? - Ile kosztowała ta imprezka dla tygrysków?
  • ~78zuijk
    (2019-11-25 14:23)
    Nie zapomniec im dac wszystkie mikroby, ktore z soba przywiozly do Polski i kociaki w droge! Osrodki, gdzie byly, dobrze wydezynfekowac.
  • ~jagoda
    (2019-11-22 23:50)
    Gratuluję pani dyrektor i za jej walkę to jest prawdziwa Polka. A pan Schetyna może pomoże pani Dyrektor w opiece nad tygrysami ponieważ nie ma pomysłu w rządzie.
  • ~Boro
    (2019-11-07 13:36)
    Ile kasy chciałeś CH..U zgarnąć za przyklepanie cierpienia tych biednych, skrzywdzonych przez człowieka zwierząt!!!!!!!!!!!!!!... Nie wierzę w to co widzę i słyszę w TV!!!!!... Wstyd i hańba!!!!... Gdzie tu etyka zawodowa, sumienie, moralność!!!!!!...
  • ~yhfliuf
    (2019-11-07 13:08)
    Przestałby się ten „lekarz" kompromitować.
  • ~wilk
    (2019-11-07 10:50)
    zupełnie jak fachowcy od stadniny koni
  • ~tygrys
    (2019-11-07 09:30)
    za tym stoja olbrzymie pieniadze, chodzi by przeplyw egzotycznych zwierzat poza granice UE odbywal sie plynnie bez problemow a tu nagle taki zgrzyt! z tymi tygrysami!, wiec nie ma sie co dziwic naglej zmiany wladz weterynarii, w koncu oni sa odpowiedzialni za wszelkie zezwolenia. Ktos, dziennikarz sledczy powinien sie zajac tym problemem.
  • ~tolek Nowak
    (2019-11-06 22:27)
    następnym razem proponuje otworzyć klatki i to całe pseudo lekarskie towarzystwo pogonić . Gdzie oni byli kiedy lekarz z granicy dzwonił do wszystkich i wszyscy odmawiali , pan weterynarz z warszawy taki mądry a klatki z tygrysami jeżdżą mu po całej Polsce zbudzi się jak jakiś stanie na jego drodze , bo przecież oni nic nie mogą , mogą tylko kasować nieźle jak cała Warszawa . A tak w ogóle to zazdroszczą Pani dyrektor postawy moralnej , bo oni nigdy by się na to nie zdobyli . Niech żyją poznańskie tygrysy i zostaną z nami , to ich miejsce na ziemi
  • ~Iwona
    (2019-11-06 20:45)
    Musimy walczyć o te tygrysy, o ich lepsze życie. My zwierzolubni jesteśmy ich głosem.Nie zgodzimy się z opinią z tygrysy były w dobrym stanie.Pani Dyrektor stoimy za Panią murem.Może Pani na nas liczyć.Miłośnicy zwierząt i prawdy.
  • ~Brutus
    (2019-11-06 19:43)
    Powiatowy lekarz weterynarii mowi ze tygrysy byly w dobrym stanie a ten tygrys ktory padl to co ? Tygrysy byly przewozone w tragicznych warunkach nie mialy wody do picia i zle byly karmione lezaly we wlasnych odchodach klatki byly za male zlamane tu zostaly wszystkie przepisy dotyczace transprtu zwierzat.Powiatowy lekarz weterynarii powinien byc zwolniony dyscyplinarnie.
  • ~Janek z Janowa Podl.
    (2019-11-06 17:30)
    przecież naczelnik lubi kota ! ?
  • ~Basia
    (2019-11-06 11:34)
    A ten jeden tygrys co zszedł na granicy też był w dobrym stanie?
  • ~an_ma_o
    (2019-11-06 09:49)
    przytulił łapówę ...sqr...wy$n
  • ~myszag
    (2019-11-06 08:49)
    jestem oburzona tym faktem, wstyd u hańba!!!
  • ~JA......
    (2019-11-06 08:09)
    JEZELI NIE WIADOMO O CO CODZI ---- TO CHODZI O PIENIADZE ZEBRANE ... I PO TEMACIE --- WETERYNIARZ W Ł..Ę....... NIE TO PROBLEM......
  • ~Abdul pasterzem LGBT+
    (2019-11-06 06:16)
    Domagam sie redukcji sladu weglowego tygrysów - eutanazji by pozwolic im godnie umrzec o ile tygrysy nie zadeklaruja przejscia na weganizm... wyrazam tez zarliwe przeswiadczenie o tym ze chcialbym miec aborcje z poznanskim ZOO... np zacznijmy od tej 9 NIEUMARŁYCH
  • ~Ciocia Klocia
    (2019-11-06 06:10)
    Biedne kociaki!
  • ~Nostradamo
    (2019-11-06 03:17)
    Wymienią kadry na lepsze swoje . Sukces można przewidzieć powtórzą ten z Janowa Podlaskiego ,nie będziemy trzymać ZOO przeznaczymy pieniądze na toruński ośrodek tworzenia nowego wyznania.
  • ~vce chrabia De Bragelone
    (2019-11-06 03:10)
    Naczelny lekarz weterynarii kwalifikacjami nie odbiega od standardu ,którego limesem jest rozum prezesa .A on go nie ma .
  • ~lll
    (2019-11-05 23:25)
    Nie do wiary, ze atakuje sie wspaniale zoo poznanskie. Obrzydlistwo. Ze to w ogole jest mozliwe!