Szwecja chce usunąć z programu nauczania hymn narodowy

| Aktualizacja:

Szwedzka Agencja ds. oświaty (Skolverket) w projekcie nowej podstawy programowej dla szkół podstawowych zaproponowała wykreślenie nauki hymnu narodowego. Propozycję skrytykowali politycy centroprawicowej opozycji.

wróć do artykułu
  • ~trochę szkoda
    (2019-11-08 19:20)
    Szwecji już nie ma. Protestantyzm a teraz lewactwo zniszczyło ten kraj.
  • ~robas
    (2019-11-08 15:36)
    Oni już wiedzą , że to już długo nie potrwa, a będą zamiast hymnu i tradycyjnych psalmów nordyckich, recytować koran , więc to taka jakby ucieczka do przodu.
  • ~7--7
    (2019-11-08 19:58)
    Bravo Sweden, smash nationalism/fascism !!! Ani narodowu ani koranu, tylko jeden swiecki swiat !!!
  • ~gość
    (2019-11-08 15:38)
    Będą po arabsku śpiewać. Taka to teraz Szecja.
  • ~Jan Kowski
    (2019-11-08 15:56)
    Zaraz pewnie znajdzie się w Szwecji jakiś mądrala, kierujący ważną instytucją , który postanowi zrobić porządek z tym krzyżem na ich fladze. Stwierdzi , że jest on niepożądany i obraża uczucia. A czyje? Wiadomo! Cała Europa kopie sobie dół , ale Szwecja jest w tym dziele prymusem. Odebrało im rozum.
  • ~#Daro
    (2019-11-08 15:39)
    Tożsamość narodową to juz wy macie .... przywiezioną na pontonach. Już was nie ma jako narodu, tylko o tym jeszcze nie wiecie.
  • ~Al Ikea
    (2019-11-08 15:58)
    Że też ten złoty krzyż na niebieskim tle na fladze jeszcze im nie przeszkadza...
  • ~Mark Twain
    (2019-11-08 15:53)
    Następnym krokiem powinien być kategoryczny zakaz wykonywania hymnu!!!
  • ~Roland
    (2019-11-08 16:01)
    Poziom przestępczości (im mniej to lepiej): Sztokholm 48,81. Warszawa 21,31. Na północy wyrosło bandyckie państwo zagrażające Europie.
  • ~Mietek
    (2019-11-08 15:56)
    Przyjdzie nowy Brevik i wszystko naprawi po dzentelmensku , nato sie zanosi .
  • ~kacaff, mysliciel (wybitny) z Bygdoszczy, poeta
    (2019-11-08 16:00)
    Bidne te Szwedziny.Generalnie sympatyczni, mili, ale bardzo tchórzliwi ludzie.Jak kogoś tłuką imigranci, nawet kobietę czy starszą osobę, to Szwedziny udają że nie widzą.Policja, a ostatnio sądy czy inne słuzby bardzo boją się imigrantów. Niech Szwedziny spróbowałyby odebrać imigranckiej rodzinie dziecko. Szwedziny co maja sklepiki w kolorowej dzielnicy muszą płacić haracze.Wolę naszą polską bide, potworne brudy, zarobki na poziomie 600 Euro, niż ich bogactwu, przesadną czystość i zarobki 4000 Euro (ceny takie same jak w Polsce)
  • ~matti
    (2019-11-08 21:30)
    Są dwie rzeczy nieskończone... wszechświat i lewacka głupota!
  • ~uioklm,
    (2019-11-08 15:25)
    Dla pismaka: chce usunac kogo, co czyli hymnu narodowego. A poza tym, to moga sobie spiewac, co im sie podoba. Nawet po arabsku.
  • ~samozagłada
    (2019-11-08 16:24)
    Jasne, dla Szwecji pasuje hymn pastwa islamskiego. Pora zamykać białych Szwedów w obozach koncentracyjnych. Może to karma za potom.
  • ~gomora
    (2019-11-08 20:45)
    Szwecja stanje się państwem bez symboli, bez korzeni.Może w natępnym kroku pozbęda się nazwy, przestaną nauczac historii by nie podtrzymywać szkodliwego patriotyzmu itd. itp. Oni zawsze tak czuli na temat swojej suwerenności wywieszja białą flagę. Przypuszczam ,że przejdzie im zapał do czynnej obrony swoich granic, bo kto bedzie walczył o coś , co nie ma nazwy , hymnu i korzeni.
  • ~grom z jasnego
    (2019-11-08 19:16)
    Szariat wprowadza i bedzie git
  • ~Kolon
    (2019-11-08 17:12)
    Juz niedlugo beda cienko spiewac i napewno nie hymn szwedzki
  • ~x-ray
    (2019-11-08 17:15)
    Patrzcie co trwająca zaledwie kilkadziesiąt lat kosmopolityczno-nihilistyczna lewacka tresura i pranie szwedzkich mózgów były w stanie zrobić z narodem, który przez wieki budził respekt bliższych i dalszych sąsiadów, a nawet odległych ludów i to nie tylko z powodów militarnych. Ogłupiali wybierają sobie tych lewackich łajdaków, a ci wiodą ich na rzeź narodową. Dobrze, że Polacy w porę się obudzili, bo też zaczynali być w tym letargu.
  • ~papa smurf
    (2019-11-08 20:17)
    Czy Brevik to przewdzial ?
  • ~czasy sie zmieniaja
    (2019-11-08 16:48)
    Jak Szwedzi zaczna uciekac do Polski (wenezuelczycy chetnie by do Polski przybyli a kiedys byli rajem), to nie bedziemy ich przyjmowac, bo nam zasmrodza Polske.