PE krytykuje Polskę za projekt ws. edukacji seksualnej. "Polacy nie muszą żyć w ciemnogrodzie"

| Aktualizacja:

PE przygotował rezolucję krytykującą Polskę za projekt dotyczący edukacji seksualnej - poinformowało biuro europosła Roberta Biedronia (Wiosna) w Brukseli. Eurodeputowani wzywają w nim polski parlament do powstrzymania się od przyjęcia nowelizacji Kodeksu karnego.

wróć do artykułu
  • ~Tev
    (2019-11-09 12:31)
    Za tym stoi agent z Torunia
  • ~MJa
    (2019-11-09 08:29)
    do "parlamentarzystów" UE, ale Polacy żyją w Europie, mogą się swobodnie przemieszczać i mogą swoje frustracje seksualne w pełni udostępniać lub prowadzić wspaniałą edukację od swoich towarzyszy w każdym innym miejscu Zjednoczonej Europy, prawda elemencie roweru
  • ~Żenada
    (2019-11-09 07:08)
    I PE i Biedron to urojeni normalni inaczej - szkoda czasu. Szkoda że tyle szkody robią. Zmotywujcie nauczycieli od przedmiotów ścisłych aby mnożyli mistrzów .
  • ~Żenada
    (2019-11-09 05:57)
    I PE i Biedron to urojeni normalni inaczej - szkoda czasu
  • ~x-ray
    (2019-11-08 21:54)
    Celem tej lewackiej seks edukacji jest promocja zboczeń, masturbacji i rozwiązłości bez ryzyka ciąż i zakażeń wenerycznych. A prawdziwa seks edukacja, to promocja normalnych, rozważnych, odpowiedzialnych i zdrowych zachowań seksualnych. Do tego starczy wiedza rodziców, lekcje nauki o człowieku i mądre poradniki, jakie były dostępne już w czasach PRL
  • ~kpt. Arianator
    (2019-11-08 21:26)
    Edukacja seksualna zmniejsza liczbę aborcji. To tak a propos filmu Nieplanowane.
  • ~👴
    (2019-11-08 20:28)
    Uczta się uczta Teresa Orłowska to już przeżytek teraz potrzeba w nowym wydaniu produktu gospodarczego gdy w końcu mają zostać zniesione vizy....
  • ~uijkm
    (2019-11-08 19:26)
    "proponowane przepisy nie tylko penalizują świadczenie kompleksowej edukacji seksualnej, ale również łamią międzynarodowe standardy oraz zobowiązania Polski w tym zakresie". - niby ktore? prosimy o konkrety a nie goloslownosc.
  • ~Pani Zofia
    (2019-11-08 19:09)
    Biedroń używa mowy nienawiści mówiac o ciemnogrodzie. A chce uchodzić za szermierza tolerancji.
  • ~idzie lato
    (2019-11-08 19:00)
    W Dewiogrodzie też nie muszą.
  • ~Jaś
    (2019-11-08 18:38)
    Co?brakuje dziewic i prawiczkow w tym kołchozie?
  • ~Krooooniki filmowe
    (2019-11-08 18:36)
    Niech douczają tych co twierdzą że są w UE...........za pomocą naszych praktykantek z amsterdamskich burdeli choć z pewnością posunęły się już w czasie i mają burka na smyczy przy obcasie po przedawkowaniu viagry...co pozwala mu głośno warczeć.....
  • ~and
    (2019-11-08 18:05)
    Nie było edukacji sexualnej i było dobrze a teraz chcieli narzucać Polsce jakąś ideologię
  • ~Welcome un EU
    (2019-11-08 17:48)
    Może najbardziej zboczona mieszanka z wszelkimi odchyłkami od tego co wykształciła natura nas douczy .....by przyjąć ich normy .....jako doświadczonych zeoffili na przestrzeni dziesięcioleci.................by w końcu nie byli obrażani...
  • ~Rychu
    (2019-11-08 17:44)
    Widać, że większość opinii napisały osoby nie umiejące czytać ze zrozumieniem. PE przygotował rezolucję krytykującą Polskę za projekt dotyczący zabronienia edukacji seksualnej w szkołach. I mają rację. Brak takiej edukacji to min. niechciane ciąże małolatek, znacznie zwiększająca się ilość chorób przenoszonych podczas seksu.
  • ~ Hanys
    (2019-11-08 17:41)
    Nikt pe-dałom nie zabrania grzebania w odbycie...ale nie w szkole !
  • ~gość
    (2019-11-08 17:32)
    Seks edukator się znalazł. A mandat europosła już złożył jak obiecywał???? Wiarygodność to chyba nie ten adres sądząc po tym co mówił a co robi. Niech weźmie sepleniącą modelkę, tą od zgwałconych krów i razem niech się edukują
  • ~edzio
    (2019-11-08 17:26)
    Do czego zbokom z ue POtrzebi są Polacy? nie wystarczy im rafik, i robik?
  • ~Norymberdzki
    (2019-11-08 17:21)
    A dlaczego krytykują Polskę ? Niech krytykują Kaczyńskiego i PIS z przystawkami rządowymi i poza rządowymi.
  • ~Jan Kowski
    (2019-11-08 17:05)
    Taką prawidłowość widzę, że jak delikwent używa odbytu w nieodpowiedni sposób, to równocześnie na jego równowadze psychicznej się to negatywnie odbija.