Zdrada krajów V4, antytrumpizm i żadnej wizji. Czarnecki nie zostawia suchej nitki na kadencji Tuska

Byłego szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska nie zapamiętamy z żadnej inicjatywy czy projektu dotyczącego przyszłości Unii Europejskiej; nie miał własnej wizji przyszłości Unii - ocenia europoseł Ryszard Czarnecki (PiS).

wróć do artykułu
  • ~Sff
    (dzisiaj 03:51)
    A ja ci mówię kryśka bądź co zjesz ******* powiesz .i tyle!
  • ~sędziwy
    (2019-12-03 14:07)
    Chciałem ułożyć listę 10 największych kłamców polityków pis , Zrezygnowałem, bo musiałbym ułożyć listę100 takich rekordzistów, aby nie skrzywdzić wielu, którzy się nie załapali na listę 10.
  • ~jws
    (2019-12-03 13:53)
    Czarnecki zasłynął w UNII jako największy leń , bowiem opuścił rekordowo najwięcej posiedzeń
  • ~astronom
    (2019-12-03 13:47)
    Czarnecki przynosi wstyd, jako zięć, wspaniałemu człowiekowi i generałowi.Czarnecki powinien polecieć w kosmos , zamiast generała -bez powrotu
  • ~Wars
    (2019-12-03 13:43)
    Własna głupota mnie ogłupia, powiedziała głupota - Czarnecki
  • ~ewka6108
    (2019-12-03 11:31)
    Natomiast wizja obatla Czarneckiego to nachapac się jak najwięcej. Wslawil się jako eurodeputowany obrażeniem europosła ki Thun, skocznymi nóżkami i giętkim kręgosłupem kiedy przeskakiwal z partii do partii, a najcenniejsze dla mnie była jego mina kiedy podawano prognozowanie wyniki wyborów do europarlamentu i on miał się nie dostać. Wyraz twarzy obatla bezcenny
  • ~Ja Jacek
    (2019-12-03 01:46)
    Prezesa Kaczyńskiego nie zapamiętamy z żadnej inicjatywy czy projektu dotyczącego przyszłości Unii Europejskiej; nie miał własnej wizji przyszłości Unii.
  • ~hugo
    (2019-12-02 23:57)
    Tak lojalny prezesowi czlowiek nie moze przeciez inaczej. On nie wyglada na glupiego ale na sprytnego i bez skrupulow.
  • ~jur
    (2019-12-02 22:39)
    Pełno tu zwolenników ryszawego volksdojcza,tak to jest prawda ,nic nie zrobił dla Polski ,zwykły judasz i PEłowski kacyk .Polskę ma za nic ,pozbawić gada obywatelstwajur
  • ~biu
    (2019-12-02 18:31)
    Tusk sługa Merkel i Makrona !!
  • ~Aron
    (2019-12-02 18:30)
    Panie Czarnecki nie martw się pan oni to ryże ciemniaki Merkel sługi !!
  • ~Aron
    (2019-12-02 18:27)
    Tuska nie wpuścić do Polski !!!
  • ~Krzysztof
    (2019-12-02 18:06)
    Jak może taki troglodyta jak Czarnecki oceniac działalność Tuska ????? Przecież "Obatel " nie był wstanie zrozumieć nawet części tego o czym mówił Tusk !!! Oprócz stękania i jąkanie charakteryzują Czarneckiego duże braki intelektu !!!
  • ~valdi
    (2019-12-02 17:51)
    Kto to jest ten Czarnecki? Olać i zapomnieć!
  • ~~dudzinski
    (2019-12-02 15:11)
    Narodzie, czy w waszej gminie mówi się na Czarneckiego "ty smrodzie"?
  • ~agent tomek
    (2019-12-02 15:07)
    Odezwał się kolega partyjny Milera i Leppera! Geniusz myśli wszelakiej; najczęściej głupiej!
  • ~abs
    (2019-12-02 15:06)
    Jakie V4? Nasze "Pod Polski Przewodem" już dawno spowodowało rozpad V4. Działa, ale tylko w wyobraźni RC.
  • ~xxxx
    (2019-12-02 13:57)
    To Czarneckiego wywalili ze stanowiska unijnego ? Jakoś nie słyszałam ,żeby Premiera Tuska ktoś odwoływał . Kto tu więc w tej UE się wykazał ? Co Czarnecki ?
  • ~rychu
    (2019-12-02 13:54)
    a kogo obchodzi Czarnecki i to co mowi ??!!!!!! szmata, pies lancuchowy Jareczka, ktorego wyrzucono z funkcji zastepcy przewodniczacego PE !!!!!!!!!!! a Tuska nikt nie wyrzucil i jeszcze mu bili brawo i dziekowali !!!!!!!!!!!!!!!! Rysiaczek chce nam przypomniec "sukces Beatki" 27:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Nadredaktor Tadeusz R.
    (2019-12-02 13:48)
    Juz wigilia??! Bo glisty bez kręgosłupa takie jak obatel rysio próbują mówić ludzkim głosem.