Reklama
Reklama
Reklama

Milicja brutalnie rozpędziła demonstrantów. Wśród pobitych są Polacy. ZDJĘCIA

Protesty w Kijowie
Protesty w Kijowie / AP / Sergei Grits
Ukraińska milicja zaatakowała manifestantów, którzy domagają się integracji z Unią Europejską. Świadkowie opowiadają, o niezwykłej brutalności funkcjonariuszy oddziały "BErkut". "Byli, jak w amoku" - mówią. Części demonstrantów udało się schronić w pobliskich klasztorach. Wśród rannych są Polacy
Reklama
Reklama
Tematy:
Ukraina protesty kijow
Reklama

Komentarze (79)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • obserwer_1
  2013-11-30 08:41
  komuchruski, srusk i zdradzio szybko na polanka i przepraszać pana janukowycza że ci wredni obywatele polski dali się pobić
  0
  zgłoś
 • hanka
  2013-11-30 08:44
  A Polacy tam po co? Aby dalej rozrabiac? To sa wewnetrzne ukrainskie sprawy.
  I problemow ten kraj ma dosyc bez prowokacji ze strony EU i udzialu polskich aktywistow.
  0
  zgłoś
 • Viktor
  2013-11-30 08:47
  W XIX wieku modne było hasło "za waszą wolność i naszą" w imię którego Polacy walczyli m. innymi w powstaniu węgierskim podczas wiosny ludów. Ale wtedy Polska nie istniała jako państwo i Węgrzy też chcieli się wybić na niepodległość. Co mamy teraz?. Wolną Ukrainę z legalną władzą, która podejmuje takie a nie inne decyzje, do czego jest uprawniona. W tym momencie pojawiają się "użyteczni idioci" czyli Polacy agitujący za wepchnięciem Ukrainy w objęcia UE. Pewnie to byłoby i dobre, pytanie tylko dla kogo?. Podobnie jakiś Polak znalazł się na pokładzie Statku Greepeace atakującego rosyjskie platformy wiertnicze. Wrzask dziennikarzy meanstemu jest niebotyczny, bo awanturnicy dostali po ryju i po dupie. Wcale ich nie żałuję. Nie może być tak, że agitatorzy (zagraniczni polityczni kondotierzy) podburzają tłum przeciwko legalnej władzy. W Polsce to już przerabialiśmy i przerabiamy. Pytam się po co tam pojechali Polacy?. Nie dość mamy kłopotów z niechętnymi nam Ukraińcami. Pozwólmy im rozstrzygać ich własne sprawy samodzielnie, a nie wpisywać się we front interwentów przeciwko Rosji. Tylko czekać jak ci ostatni dadzą nam w dupę ograniczają nasz ogromny eksport rolno spożywczy. Tylko czekać!
  0
  zgłoś
 • Leon czekista
  2013-11-30 08:54
  Jak to się media ujęły za Ukraińcami pobitymi przez służby. Młodzież zakłócała ciszę nocną to ich milicja lała. Naszych strajkujących media zaraz wyzwałyby ich od bandytów stadionowych i kiboli.
  0
  zgłoś
 • Rea
  2013-11-30 08:56
  azja to azja
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2013-11-30 09:01
  Czy normalnym kraju osobnik , który na widok Murzyna mówi "patrzcie , gdzie on sie nie umyl" mialby prawo istnienia w przestrzeni publicznej (mediach, w polityce, na ambonie) ?
  To nie jest normalny kraj panie rydzyk. W normalnym kraju tacy, którzy przemycaja znaczne pieniadze w plastykowych torbach lub robia zbiórki na jakis cel a potem znikaja z kasa siedzieliby w kurorcie na Alcatraz.
  rydzyk to faktycznie nie jest normalny kraj...w normalnym kraju bys sie pan nie wyplacil fiskusowi, a zakwaterowanie, bys juz dawno mial w jakims pensjonacie gdzie na pewno nie ma firanek...
  Rzniesz glupa Tadek czy o droge pytasz? Toz to karzel zoliborski stale powtarza az do znudzenia'" ze to kondominium"

  W normalnym kraju taka menda zwanym ojcem bismesmenem juz dawno by siedziala
  0
  zgłoś
 • qawa
  2013-11-30 09:03
  POlscy głupcy zapomnieli jak Ukraińscy ryzuny wycieli naszych.Niech się sami bronią przed własnym okupantem Janukowiczem.
  0
  zgłoś
 • Ja Obywatel Demokracji Ludowej
  2013-11-30 09:04
  I po co ten rozglos denerwować " towarzyszy radzieckich" w osobie Pana Rosji?
  Co tam Polacy robili? po co ? Oczekuje przeprosin Narodu radzieckiego przez najwyższe władze Państwa "Federacynego" Polska.
  0
  zgłoś
 • grześ
  2013-11-30 09:08
  polacy tam byli po to by opłacać tych tzw protestujących i nie dopuszczac żeby sie rozeszli ,to tacy opłacani przez polską agenture prowokatorzy ,dobrze że ich spałowano tam zapewne polskich prowokatorów było dużo więcej pewnie i
  studenci byli przywożeni z polski
  0
  zgłoś
 • 007
  2013-11-30 09:13
  Polska "wyprodukowała" nowe pokolenie zbuntowanych. Sto tysięcy 11 listopada przekłada się na ponad pół miliona Suwerena który nie da się zepchnąć siepaczą Komorowskiego i Tuska które nie mają woli i liczby aby zatrzymać ruchy narodowe.
  Czy Komorowski z Tuskiem musza dotrwać końca kadencji?
  0
  zgłoś
 • grenapace bialystok
  2013-11-30 09:16
  cale szczescie ze nie podplaili ambasady niemieckiej czy jakiej innej. Moim zdniem policja ma pilnowac porzadku i kazda niezgloszona demonstracje ma prawo rozwiazac nawet silowo. Pamietamy przeciez co bylo na wykladzie baumana we wroclawiu, gdy na uniwersytet wkroczyla polcja z butlami na plecach, gdy pokowo demonstrowala mlodziez. .Co to wlasciwie bylo w tych butlach ? miotacze ognia ?

  Kogo dzsiaj ruszaja jakies demonstracje ? za 20 dolarow organizacji pozarzadowej kazdy sie przejdzie na demonstracje, nawet zawodowi zadymiarze jak u nas 11 listpoada.
  0
  zgłoś
 • bydłoszewski
  2013-11-30 09:17
  A jak dziła POlicja w POlsce ?
  Prowokacja stała się głównym narzędziem działań operacyjnych .
  Oczywiście sama tego nie robi , tylko dostaje takie zadania od różnego rodzaju bydlaków z PO
  0
  zgłoś
 • Leopold
  2013-11-30 09:19
  W Polsce nie ma demokracji, a Polacy walczą o demokrację w Ukrainie. Jaka to demokracja w Polsce, gdy łamana jest nagminnie Ustawa Zasadnicza, gdyż każdy nie ma prawa do godnego życia, bezpłatnego leczenia i niezawisłych sądów. Mendia są tubą propagandową, a w legalnych manifestacjach, każdy wybryk przypisywany jest partii opozycyjnej. Mendia walczą z opozycją, zamiast krytykować złe poczynania rządu.
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2013-11-30 09:21
  Pałować bandytów i kiboli!
  0
  zgłoś
 • ppm
  2013-11-30 09:25
  Może Ukraińcy jeszcze nie są gotowi na utratę całych swoich gałęzi przemysłu, gospodarki i wspólnych dóbr materialnych. Może jeszcze nie chcą, żeby im Unia zabraniała używać 100-watowych tradycyjnych żarówek, przez które rzekomo topnieją lodowce.
  0
  zgłoś
 • Gusiek460
  2013-11-30 09:36
  Wśród pobitych są Polacy. To te cymbały przez te kilka lat bycia w euro- kibucu, jeszcze nie wiedzą co to jest ? Może ukraińska pała nauczy wreszcie tą hołotę ze zlasowanymi mózgami, co to jest eurokołchoz.
  0
  zgłoś
 • Drzazga 101
  2013-11-30 09:37
  O Matko i pomyśleć, że takich zakapiorów zaprosiliśmy do Uniejki, ja pierwiaszczę !
  Hej !-
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2013-11-30 09:43
  OLEJ PIS falszywki...posty z "pseudo-Wiesio..

  "Tak dalej być nie będzie!", jak mawia Ferdek Kiepski.

  To nie do pomyślenia, że bachory Gosiewskiego nie mają co jeść,
  Marta Wiecznie Dziewica nie ma na nowe Audi Q7, "agenta Tomka" nie stać na Porsche Cayenne,
  żonka Hofmana zgłupiała z biedy, Śniadka nie stać na wybielanie skóry,
  Kaczyńskiego nie stać na stomatologa, ani nawet na mydło
  a ten
  Tusk" zadowolony z życia.

  Tak dalej być nie będzie... ;)
  0
  zgłoś
 • xxx
  2013-11-30 09:46
  ~Leopold2013-11-30 09:19 w czasach gdy media walczą z opozycją powoduje, że niestety nie mamy już demokracji a reżim. U nas ciągle lemingi ze zlasowanymi móźdżkami nie mogą przyjąć tego do wiadomości.
  0
  zgłoś
 • Leopold
  2013-11-30 09:48
  Polacy zobaczą dopiero, gdy nie będzie już dotacji z UE. To ostatnia transza , która napłynie, a potem bieda z nędzą nas czeka , albo emigracja, Mamy zniszczony przemysł, wyprzedany majątek i zadłużenie na 2 biliony, na kilka pokoleń. Banki wszystkie już zagraniczne, tysiące supermarketów zagranicznych , które podatków nie płacą, i miliony biurokratów. 38 milionowy kraj nie utrzyma się z bez przedsiębiorstw. Pracownik stał się niewolnikiem, za coraz mniejszą płacę, a często ma nie zapłacone, bo firma zdążyła przepompować kasę do spółki córki. To jest granda, banda , syf i dno.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama