• ~Nawigator
    (2016-03-09 08:11)
    Nollet-czy szef rządu nie jest w składzie rządu???
  • ~Magnus
    (2011-09-07 22:57)
    POważni POlitycy otwierają boiska do gry w piłkę i "rewitalizują rynek w Bytowie".
    To są dopiero inwestycję które szokują i zadziwiają cały świat !
  • ~polak
    (2011-11-27 12:23)
    dwoch zlodzieji, a gdzie uczen donek.
  • ~moim zdaniem
    (2011-09-07 22:30)
    I to jest podsumowanie polityki radkowskiego. Dobry on do ćwierkania na twitterze. Ale w żadnym wypadku do dyplomacji. Wielkie ego w krótkich majtkach.
  • ~Mark Twain
    (2011-09-08 10:50)
    Gdyby nie odmowa rzadu polskiego w 2001r odnosnie budowy gazociagu Jamal 2 przez Polske ale z pominieciem Ukrainy,dzis nie byloby sprawy.
    To rzad premiera Buzka swa odmowa wepchnal Niemcy i Rosje we wzajemne objecia,rezygnujac tym samym z dochodow za tranzyt i pozbawiajac sie wplywu na polityke energetyczna (mielismy byc "wlotem" rury zaopatrujacej Europe.
    Nie ma wiec dzis co narzekac i protestowac a wiec narazac sie dodatkowo na smiesznosc.
    Niie ma prawa zalic sie ten,komu stalo sie to czego sam chcial.
  • ~PRAWDA
    (2011-09-08 07:07)
    a MATOLA PREMIERA TUSKA nie zaprosił PUTIN >> taki dobry kolega

    no i co PO PRAPAGANDA >>> WSTYD POLSKI >> HANBA POLAKOW
  • ~v
    (2011-09-08 00:09)
    to skuuurwiele!!!
  • ~zimny lech
    (2011-09-07 22:32)
    to chyba świadczy o naszej POzycji miedzynarodowej..
    prawda.. gospodin lub herr tusk
  • ~Abigail Mokrosinski
    (2011-09-07 23:22)
    No cóz polskim politykom nie udało sie tego zablokowac i nasze mozliwości zakrecenia tranzytowych kurków maleja. W przyszłosci zapewne beda równe zeru.
    Pamietam jak Gazeta Wyborcza nakrecała histerie wokół swiatłowodu ułozonego przez Rosjan wzdł€z gazociagu jamalskiego. Głupota ? Nie, sabotaż. Wzdłuz Nord Streamu zapewne lezy kilka swiatłowodów i nikomu nic do tego...
  • ~TUsk-154 ODCHODZICIE
    (2011-09-08 10:20)
    No to już wiemy gdzie Tuskaschenka dostanie posadę, jak go wyborcy wyp...lą z rządu.