• ~..
  (2011-10-06 09:57)
  ZNICZE I KWIATY? POD SKLEPEM?
  BIEDNI JAPOŃCZYCY NIE MAJĄ HANNY GROMKIEWICZ WALC, ONA UPRZĄTNĘŁA BY TEN BAŁAGAN!!!
  MIEJSCE ZNICZY JEST NA CMENTARZU!!
 • ~KLER ROBI SER DO ZSRR
  (2011-10-06 10:22)
  mysle ze jak był WIELKI TO NIEWIERZĄCY STEVE JOBS NIE BYŁ SZARLATANEM A WIEC KLER WONT OD NIEGO
 • ~boni
  (2011-10-06 10:33)
  to jabłuszko na szybie nie wygląda jak jabłuszko...
 • ~a bydło pisuarskie warczy .....
  (2011-10-06 11:01)
  wy też odejdziecie im szybciej tym lepiej prymitywne,geriatryczne śmiecie.
 • ~pisuarstwo to zbydlęcenie i
  (2011-10-06 11:04)
  sprymityzowanie człowieka.
 • ~ad:~KLER ROBI SER DO ZSRR
  (2011-10-06 11:09)
  Proszę nie pleść bzdur. Steve Jobs nie był niewierzący! On był buddystą i weganem.
 • ~dzięki Steve;na zawsze Apple
  (2011-10-06 11:30)
  OSX i iprodukty !!! Trzymaj się tam gdzie jesteś.
 • ~psyhollog
  (2011-10-06 11:45)
  szkoda że tego pierwszego postu nie mogą przeczytać wszyscy Polacy mający kompleksy polityczne
 • ~gość
  (2011-10-06 12:35)
  Ludzie tacy jak Steve Jobs powinni mieć dwa życia.Szkoda, ze dostał tylko jedno, i to naznaczone ogromnym bólem i chorobą.Wniósł tak wiele do cywilizowanego świata..Dlaczego mamy tak mało takich umysłów...?
 • ~jarząbek
  (2011-10-06 12:41)
  Apple to sekta, Jobs to guru - teraz to widać jeszcze wyraźniej.
  Niech spoczywa w pokoju, a że umarł? Średnia sensacja, widać było że rak chłopa kończy.
  Generalnie śmierć trudno uznać za sensację, o jakby tak ktoś nigdy nie umarł, albo choć pożył 200, to byłaby sensacja;)
 • ~kakule
  (2011-10-06 12:44)
  Facet nie był geaniuszem ani wizjonerem korzystał z pomysłów innych. Był nieprzeciętnym specem od marketingu.Umiał wokół siebie stworzyć aurę guru choć nim nie był wszystko to PR.Siedzi teraz na chmurce i śmieje się ze swoich wyznawców.
 • ~msciciel w krotkich spodenkach
  (2011-10-06 14:18)
  wykorzystywal chinczykow jak bydlo aby mu robili te glupie iphoniki, byl bez skrupulow i sumienia mial tyle co nic, nie byl geniuszem moze poprowadzil ludzi troszeczke naprzod ale za duza cene
 • ~clara
  (2011-10-06 15:49)
  Zenada co tu niektorzy wypisuja!!!
  Polski prymtywizm i pogarda dla innych, ktorym udalo sie zyc tworczo chyba nigdy
  nie zostanie wyrugowana z polskiej mentalnosci
 • ~gnojki z pisuaru wypisują rzeczy,
  (2011-10-06 16:29)
  których sami nie rozumieją.Na pohybel wam prymitywy.
 • ~Emeryt
  (2011-10-06 16:32)
  kwiaty, swieczki , przynajmnie maja normalnosc u nas bufetowa kwiaty i swieczki
  kazala wrzucic do wora bo szpeca! Ot roznica kultur!
 • ~Artur
  (2011-10-06 16:42)
  Fajny był z Ciebie gość sprawiles wielu ludzia frajdę sprzedając im zabawki ... mam tez i mówię są super dzięki
 • ~do Emeryt
  (2011-10-06 17:29)
  ty obrzydliwy hipokryto do gleby !!!
 • ~nikt
  (2011-10-06 18:20)
  Nie jeden raz byłem w sytuacji, kiedy ludzie z którymi się spotykałem i rozmawiałem kategorycznie żądali abym wyłączył telefon i wyjął sim kartę. ALE NAJWAŻNIEJSZE BYŁO DLA NICH TO BY WYJĄĆ Z TELEFONU BATERIĘ.  Dlaczego?

  Bo każdy z moich rozmówców wiedział, że telefon nie służy tylko do dzwonienia, że w ślad za moim nieszczęsnym telefonem może nadlecieć rakieta wystrzelona z predatora lub innego samolotu bezzałogowego. Rakieta wystrzelona z myśliwca albo okrętu... Diabli wiedzą skąd. Skądkolwiek. Strach przed namierzeniem przez telefon łączył tych ludzi. Nie dziwiłem się temu. Stąpali po cienkiej linie i w każdej chwili mogli zginąć. Afganistan, Irak. Czeczeniia, Palestyna... Kiedy zrozumieli że telefon to niemal wyrok śmierci zaczęli używać wyłącznie posłańców. . Część z nich dzięki temu wciąż żyje. Posłaniec w XXI wieku też może zdradzić ale mimo wszystko znacznie rzadziej niż telefon.

  Dzisiaj w nocy zmarł Steve Jobs twórca Apple'a - jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży komputerowej. Steve Jobs przejdzie do historii jako jeden z wizjonerów branży IT- piszą niemal wszystkie media. Sam Barak Obama przejął się jego śmiercią: "Steve Jobs był jednym z największych amerykańskich innowatorów. Przekształcił nasze życia, zmienił oblicze całego przemysłu i stał się autorem jednego z najrzadszych wyczynów w historii ludzkości: zmienił sposób w jaki korzystamy ze świata" - powiedział na wieść o śmierci twórcy MAC-a.

  Kilka tygodni temu, wtedy kiedy Steve Jobs walczył wciąż ze świercią mój bliski znajomy opowiadał mi że kiedyś rozmawiał z najbardziej znanym polskim szpiegiem Marianem Zacharskim. Siedzili gdzieś w Europie nad pięknym jeziorem... rozmawiali o Olinie, Kacie i Minimie... To ulubiony temat Zacharskiego. Nagle zadzwonił telefon. Może to była żona generała? W każdym razie rozmawiali po francusku. Po chwili generał schował swój bardzo zwyczajny telefon.

  " A nie dziwi pana przypadkiem ten cały Apple?- powiedział nagle. Bo mnie zawsze wydawał się podejrzany... A zwłaszcza wtedy - kiedy stworzyli iphone'a. Wie pan... Nie wiem czy był to pierwszy ale z pewnością - sam wie pan lepiej - chyba najbardziej popularny wciąż telefon z którego nie da się wyjąć baterii. Nie da się. Prawda? A wie Pan co to znaczy? - zapytał. Że jeśli ma pan iphona to jest pan na krótkiej smyczy. Non stop. W dzień i w nocy...Co gorsza nie wie pan kto tą smycz trzyma, ale z pewnością nie jest to przyjaciel" . zaśmiał się super szpieg.  No właśnie. Czy to przypadek z tym iphonem? Czy może prawdą jest to, że w spiski nie wierzą tylko Ci, którzy je tworzą?

  Przypomniałem sobie o tym dzisiaj gdy Stevw Jobs przegrał walkę o życie.  Steve Jobs oczywiście mógł nie wiedzieć jak jego wynalazek przyczyni się do ułatwienia invigilowania obywateli przez władzę na całym świecie. I z pewnością nie wiedział że liderem wśród krajów inwigilujących na świecie będzie Polska . Ojczyzna ludzi miłujących wolność i anarchię - jak głosi stereotyp.

  Przypomnę zatem - dla porządku - że w 2009 roku na pólmetku kadencji rządów miłości PO w Polsce było założonych ponad 20 tysięcy podsłuchów. (brak danych z ostatnich lat) a ponad milion razy instytucje, które mają do tego prawo wnioskowały u operatorów sieci komórkowych o udzielenie informacji związanych z logowaniem się telefonów, bilingów określonych numerów telefonicznych itd. To jest np. 25 razy więcej niż. w Niemczech... Polska wyprzedza ponad dwukrotnie Wielką Brytanię, która mogłaby się wydawać jednym z najbardziej inwigilowanych krajów świata.

  Nigdzie chyba sam nie widziałem na ulicach tylu kamer co w Londynie. Ale co się dziwić Anglikom: Niewiele krajów na świecie jest tak zagrożonych zamachami terrorystycznymi co wileokulturowe upadłe Imperium Brytyjskie.

  A Polska ? W Polsce trzeba inaczej bo terrorystów brak. W naszym kraju liderem w liczbie składanych wniosków o bilingi itd jest wywiad skarbowy czyli służby po których wkroczeniu - nie koniecznie o 6:00 rano -strzelam w ciemno - znacznie więcej ludzi niż jedna ś.p. Barbara Blida popełniło samobójstwo i wpadło w długoterminowe depresje. A dodajmy, że 9 innych polskich służb specjalnych też nie próżnuje. I myślę że warto o tym pamiętać nie tylko wtedy kiedy umiera wielki wizjoner IT. Trzeba o tym pamiętać w każdą wyborczą niedzielę - także i tą najbliższą .
 • ~Maciek
  (2011-10-06 19:12)
  Ludzie, jesteście niesamowicie zazdrośni i mściwi. Steve Jobs zrewolucjonizował świat dzięki swym pomysłom. Jak widzę, niektórzy z was wypisują głupoty na temat produktów appla. Prawdopodobnie nigdy z nich nie korzystaliście i stąd wasze błędne mniemania. Nie mieliście styczności - nie komentować.
 • ~ruch thuska z palikotem
  (2011-10-07 06:50)
  zbiorka o 8 P0d sklepem bedziemy sikac do zniczy!