• ~his
    (2012-02-22 21:37)
    chińczycy koreanczycy i inni zwyrodnialcy nigdy nie mieli do niczego i nikogo szacunku !!! bezwzgledni torturują ludzi i tak samo i zwierzęta
  • ~baś
    (2012-02-22 22:45)
    chińczycy gotuja zwierzeta na żywca , króliki i co się da bo jak twierdzą " w oczach musi byc życie i to coś tam energie daje" większych bzdur można poszukac na filmach z wycieczkachi minn national geographic , nienawiedze azjatów a jak widze jak tacy się głupawo uśmiechają w tych swoich restaurachjach chińskich czy wietnamskich to mnie obrzydzenie bierze
  • ~Aleksandra
    (2015-01-01 21:29)
    Powiem tak: świnki są przeznaczone aby robić z nich pokarm ponieważ człowiek musi mieć urozmaicenie natomiast to co dzieje się o tych ciulów żółtych powoduje u mnie chęć wojny narodów przeciw nim ... JESTEM RASISTKĄ I JESTEM Z TEGO DUMNA !
  • ~Obserwator
    (2012-02-22 22:03)
    Nie pochwalam sposobu postępowania Chińczyków z niedźwiedziami. Nie zamierzam ich usprawiedliwiać. Nie czuję takiej potrzeby.
    Czuję jednak potrzebę podania pod zadumę kilka innych faktów, o których staramy się nie wiedzieć lub nie pamiętać.
    1. Czy wiecie szanowni Czytelnicy jak wygląda chów świń w chlewniach? Czy wiecie jak tam cierpią zwierzęta, zanim trafią w postaci szynki i schabowego na WASZ stół?
    2. Czy widzieliście kiedyś jak wygląda chów kur w klatkach?
    3. Czy byliście kiedyś w schronisku dla zwierząt? Czy widzieliście w jakich warunkach są tam przetrzymywane psy i koty? Gwoli ścisłości - pracownicy tych przybytków to w większości wspaniali, oddani Ludzie! Chwała im za ich pracę i poświęcenie! Karać jednakże należy tych "miłośników" piesków i kotków, którzy - gdy im się znudzi ich pupil - wyrzucają go za próg. Sam mam psa ze schroniska, ale omijam ten przybytek wielkim łukiem. Żal mi ciepiących zwierzaków...
    4. Czy widzieliście kiedyś jak testuje się kosmetyki na zwierzętach??? Pozyskiwanie żółci od chińskich niedźwiadków to przy tych "testach" - sanatorium!
    Takich przykładów można znaleźć dziesiątki (choćby fermy zwierząt na futra) i wcale nie trzeba szukać ich daleko... Czasem są tuż za rogiem. Wystarczy tylko popatrzeć wokół.
  • ~taki sobie
    (2012-02-22 22:16)
    znam taką jedna co się ze dwa razy wyskrobała bo zdradzała partnera i chciała się wielce realizować w życiu nie ma żadnych wyrzutów sumienia i dalej się ***** a jak jej szczur zdechł to dochodziła do siebie dwa tygodnie wielka aktywistka i wegetarianka toleruje tylko spermę doustnie i wielce się rozczula nad losem biednych świń które są tak bezlitośnie mordowane w rzeźniach prawdziwy holokaust
  • ~LAS
    (2012-02-24 02:00)
    Re: Mila
    Ziemia to jest takie miejsce, w którym oprócz Boga rządzi szatan. Człowiek ma wolną wolę i może wybierać, czy chce służyć Bogu, czy szatanowi. Niektórzy chrześcijanie służą szatanowi. Niektórzy ateiści mogą czynić wspaniałe rzeczy. Dlatego uważam, że każdy powinien najpierw martwić się o czystość swojego własnego sumienia tzn. czynić dobro na drodze własnego życia. Chrystus wiele razy powtarzał, że jego królestwo nie jest na Ziemi, ale w niebie. Tam nie ma szatana, ani zła. Obecnie na Ziemi coraz większą moc ma szatan, dlatego widzimy tyle strasznego cierpienia: wojny, głod, wyzysk, oszustwa, okucieństwo w stosunku do słabych ludzi i bezbronnych zwierząt. Być może nie możemy zmienić całego świata. Jednak próbujmy pomóc ludziom i zwierzętom w naszym otoczeniu.
  • ~baś
    (2012-02-22 22:41)
    okropne , kiedy tego im zabronią??
  • ~cccc
    (2012-02-22 22:14)
    A ty obserwator co chcesz udowodnic swoim wpisem? Ze "swiat taki juz po prostu jesst i nie ma sensu wznosic lamentu, bo to normalne"?bo nie rozumiem
  • ~Shania
    (2016-03-19 23:27)
    Oglądałam cały program jak się kiwają chyba w chorobie sierocej , maja klatki metr na metr,...i tak cierpią,....czy możemy coś zrobić????
  • ~miesojad
    (2014-04-25 18:46)
    może gdyby misie były produkowane jak świnie i kurczaki to byście tak nie ubolewali... widzieliście kiedyś małą świnkę? jaka śliczna! ja odebrałem pare miotów u świnek... a kiełbasa smakuje nie?!