• ~his
  (2012-02-22 21:37)
  chińczycy koreanczycy i inni zwyrodnialcy nigdy nie mieli do niczego i nikogo szacunku !!! bezwzgledni torturują ludzi i tak samo i zwierzęta
 • ~baś
  (2012-02-22 22:45)
  chińczycy gotuja zwierzeta na żywca , króliki i co się da bo jak twierdzą " w oczach musi byc życie i to coś tam energie daje" większych bzdur można poszukac na filmach z wycieczkachi minn national geographic , nienawiedze azjatów a jak widze jak tacy się głupawo uśmiechają w tych swoich restaurachjach chińskich czy wietnamskich to mnie obrzydzenie bierze
 • ~Aleksandra
  (2015-01-01 21:29)
  Powiem tak: świnki są przeznaczone aby robić z nich pokarm ponieważ człowiek musi mieć urozmaicenie natomiast to co dzieje się o tych ciulów żółtych powoduje u mnie chęć wojny narodów przeciw nim ... JESTEM RASISTKĄ I JESTEM Z TEGO DUMNA !
 • ~Mila
  (2012-02-23 12:57)
  ej, LAS a jakie to ma znaczenie czy ktoś jest wierzący czy nie, gdyby bóg istniał to by nie pozwolił na te wszystkie straszności na świecie, chyba że jest sadystą i lubi patrzeć na czyjeś znęcanie się i jeszcze z jakimś innym świętym robi zakłady; bóg nie jest potrzebny do tego aby być dobrym człowiekiem; a tak w ogóle to dlaczego chrześcijanie jedzą zabite zwierzątka, takie małe jagniątko, które chce do mamy; pewnie nam nie podobałoby się gdyby nam ktoś dzieci zjadał...wszyscy źli powinni zniknąć z Naszej planety i nie ma to znaczenia czy to chińczyk, czy wierzący...dziękuje za uwagę i pomagajmy jak tylko możemy
 • ~Shania
  (2016-03-19 23:27)
  Oglądałam cały program jak się kiwają chyba w chorobie sierocej , maja klatki metr na metr,...i tak cierpią,....czy możemy coś zrobić????
 • ~miesojad
  (2014-04-25 18:46)
  może gdyby misie były produkowane jak świnie i kurczaki to byście tak nie ubolewali... widzieliście kiedyś małą świnkę? jaka śliczna! ja odebrałem pare miotów u świnek... a kiełbasa smakuje nie?!
 • ~kler robi goowno do ZSRR
  (2012-04-27 16:33)
  zdrowaski sa skuteczniejsze od leków ze zwierzat
 • ~ludzie mordercy zwierzat
  (2012-04-27 16:32)
  szkoda niedzwiedzi ludzi nie szkoda ci sie rozmnazają jak szczury
 • ~Eliza
  (2012-03-30 02:20)
  A czy to nie lepiej pic ta cudowna zielona herbate podobno daje dlugowiecznosc i rozum ,ale Chinczycy od tej swojej cudownej zielonej herbaty bardziej cenia sobie swoje nikczemne okrucienstwo to taka ich narodowa rozrywka .nie mowia na co ten drogi lek .. lek z takiego okrucienstwa to trucizna na wieki a jaka ciezka karma ich Cesarzowa ktora ma kontakty z UFO COS o tym wie.
 • ~LAS
  (2012-02-24 02:00)
  Re: Mila
  Ziemia to jest takie miejsce, w którym oprócz Boga rządzi szatan. Człowiek ma wolną wolę i może wybierać, czy chce służyć Bogu, czy szatanowi. Niektórzy chrześcijanie służą szatanowi. Niektórzy ateiści mogą czynić wspaniałe rzeczy. Dlatego uważam, że każdy powinien najpierw martwić się o czystość swojego własnego sumienia tzn. czynić dobro na drodze własnego życia. Chrystus wiele razy powtarzał, że jego królestwo nie jest na Ziemi, ale w niebie. Tam nie ma szatana, ani zła. Obecnie na Ziemi coraz większą moc ma szatan, dlatego widzimy tyle strasznego cierpienia: wojny, głod, wyzysk, oszustwa, okucieństwo w stosunku do słabych ludzi i bezbronnych zwierząt. Być może nie możemy zmienić całego świata. Jednak próbujmy pomóc ludziom i zwierzętom w naszym otoczeniu.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.