• ~kolo
    (2012-04-17 09:39)
    koles ma racje - szkoda ze wykrzyczal swoje racje w ten sposob...

    ale faktem jest ze muzulmanie sie rozplewiaja jak pluskwy...
  • ~Wiem...
    (2012-04-17 18:33)
    Tak helga ty pracujesz w panstwie polskim i placisz 70% podatku dla darmozjadow, 3 tygodnie pracujac dla zydactwa zas 1 tydzien dla siebie, nic tylko kochac ten system mordercow i zlodziei a w ramach podzieki jeszcze splodzic gromadke dzieci, ktora jak dorosnie bedzie tania sila robocza paracujaca dla systemu. Za 30% ktore ci zostanie z wyplaty, utrzymaj grono dzieci, siebie, kup mieszkanie za 300tys (bez komentarza) zadluzajac sie na 30 lat splacajac horendalne odsetki od nieistniejacych pieniedzy ktore drukuja baki bez pokrycia i dopisali pare wirtualnych zer do twego rachunku bankowego, w Niemczech mieszkania 55m chodza po 17tys. euro. Rzady maja polise na zabijanie morduja miliony niewinnych ludzi za sprawa jednego podpisu, miliony straconych istnien to tylko statystyka marne % na malej kartce papieru w imie czego? jasne globalnego terroryzmu :) tylko terrorystami sa ci właśnie rzekomo poszkodowani agresorzy USA, IZRAEL, w. brytania, francja, niemcy a w ich slady idzie polska jak wierna pani lekkich obyczajow. Breivik slusznie zauwazyl co dzieje sie na swiecie i probowal otworzyc ludziom oczy na problemy tego swiata, niestety w tak brutalny sposob gdyz znieczulica spoleczna w zadnym innym wypadku nie zainteresowala by sie problemem, chociaz i tak wiekszosc ludzi nie zrozumie tego co dzieje sie na swiecie slepo wierzac mediom i politykom. W polsce od dawna trwa depopulacja narodu juz teraz 30-40 latek moze zapomniec o emeryturze horendalne podatki brak mozliwosci kupienia mieszkania bez jakichkolwiek problemow... wszystko drozeje media zastraszaj ludzi wojnami itp itd... najlepszy sposob na kontrolowanie nieuswiadomionych mas spolecznych, moge tylko rzec jedno... spij spij polaku, przebudzenie bedzie bardzo bolesne. ten system nie ma prawa bytu i MUSI upasc.
  • ~ala
    (2012-04-17 22:55)
    Czlowiek bestia.Zakochany w sobie.Placze nad soba,ze nie bedzie mogl mordowac niewinnych ludzi...a on kocha to zajecie.
  • ~bolek
    (2012-04-18 01:03)
    O jej. On płacze. Jaka szkoda.
    Tępy debil przez którego płacze 77 rodzin i to szczerze
  • ~see
    (2012-04-17 11:20)
    cukiereczek <3
  • ~NIEWOLNIK
    (2012-04-17 22:27)
    hej Dyzma; basen -panienki- nic tylko plakac !!!SKANDAL !!!,,, !!!
  • ~JAPA
    (2012-04-17 10:54)
    powinni gościa ukatrupić nocą w więzieniu i byłby spokój ...
  • ~opamietajcie sie ludzie
    (2012-08-24 15:59)
    tak jak czytam te wasze komentarze, to mysle je on jednak moze byc zadowolony z tego co zrobil. polowa tych co sie tu wypowiadaja uwaza, ze zrobil dobrze, ew. nie mial innego wyjscia. ale ale: nawet jesli muzulmanie sa rzeczywiscie problemem w europie (a sa) to pozbyc sie tego problemu nalezy przez reformy w prawie, a nie poprzez morderstwa europejczykow. moim zdaniem breivik powinien zostac uznany za niewinnego i wypuszczony na ulice norwegii, ale z zakazem opuszczania kraju... pozylby moze 2 dni? jemu nalezy sie kara smierci i jesli nie ma jej w prawie danego kraju, to jak nabardziej powinno wymierzyc ja spoleczenstwo. a problem muzulmanow w europie moze byc rozwiazany np. przez ograniczenie podatkow od pracy = mniej ludzi wyjezdza, wiekszy export, wiecej lud zarabia. wiecej zarabia = ma wiecej dzieci i procent norwegow w norwegii rosnie... alternatywa jest tez ustanowienie panstwa religijnego, z ktorego wypedza sie wszystkich innowiercow, lecz jest to krok duzo bardziej radykalny i jego skutki sa w zasadzie nieprzewidywalne.

    ludzie opamietajcie sie: breivik to zbrodniarz. ile jest warte twoje zycie? 100 dni nie wychodzenia z pokoju (celi)? ja mysle, ze wiecej
  • ~Zbik
    (2012-04-18 10:59)
    Myślałam, że płakał, bo pokazali mu te zabite dzieci i ich cierpiące rodziny. Ale nie, on sie popłakał ze wzruszenia swoim wystąpieniem w necie...
  • ~Sara
    (2012-04-18 11:02)
    U nich jest takie prawo, że nawet jak ktoś odsiedzi wyrok to i tak może nie wyjść na wolność. Najpierw jest badany i oceniany, czy został zresocjalizowany. Jesli gość nadal bedzie gadał to co teraz i nie wyrazi skruchy, to nigdy nie wyjdzie z więzienia.