• ~Ateizm korzeń zła
    (2013-01-07 16:05)
    TAK WYGLĄDA ŚWIAT W KTÓRYM ATEIZM JEST OBOWIĄZUJĄCYM SYSTEMEM .
  • ~JAREK
    (2012-12-04 17:31)
    do jaczys !!! NIE BADŹ TAKIM "HISTORYKIEM" - RADZIECKIE CIĘZARÓWKI ZIS 105 B
    RZECZYWIŚCIE JAZDZIŁY NA HOLCGAS I MIALY PO OBYDWU BOKACH KABINY
    UMIESZCZONE "KOLUMNY"
  • ~jaczys
    (2012-10-15 15:42)
    na zdjęciu nr 4 to samochud marki Ził napędzany olejem napędowym a na gaz pozyskiwany z derwna tak zwany "holcgas" ( niewiem czy dobrze to napisałem) to jeździły w czasie wojny niemieckie ciężarówki a nie ruskie oni ropy mieli pod dostatkiem
    brawo za "znajomość" historii dla autora komentarzy
  • ~viking
    (2012-10-14 14:57)
    do haker: jesteś głupi
  • ~HAKER
    (2012-10-10 18:23)
    Poddajmy się kapucynom i zróbmy WATYKANAT a będzie się nam zyło błogoi bojnie
  • ~napoleon
    (2012-10-09 10:44)
    Komunizm i komunistów trzeba zwalczać, zaś tych, którzy plotą prokomunistyczne bzdury należy wysłać do Korei - najlepiej go obozów pracy!!!
  • ~Jest jakaś różnica
    (2012-10-09 07:52)
    ~nollet2012-10-09 07:36
    Gdyby pokazali światu fotografie bezrobotnych Polaków, emerytów, pracujących za wynagrodzenie wystarczające na jeden tydzień przeżycia, naszych bezdomnych wyprodukowanych przez raj III RP, chorych na raka nie przyjmowanych do szpitala, gdyby sfotografowali wolności obywateli III RP, policję, bandziorów policyjnych wyłamujących ręce tym bez immunitetu, różnych band kryminalistów zwanych ochroną, to los obywateli Korei Północnej jawiłby się światu jako kraj dobrobytu i szczęśliwości jako raj na ziemi dla ludzi pracy!
    Niech świat zobaczy „szczęście” obywateli żyjących w zbudowanych demokracjach! To ciekawsze zdjęcia i co najważniejsze prawdziwe, nie inscenizowane na obrzeżach miast USA czy gdziekolwiek indziej!


    Ale można napisać co się komu podoba i nikt nie wyłamie rąk i nie wybije zębów jak w Korei, najwyżej cenzura Dziennika tego nie puści .
  • ~nollet
    (2012-10-09 07:36)
    Gdyby pokazali światu fotografie bezrobotnych Polaków, emerytów, pracujących za wynagrodzenie wystarczające na jeden tydzień przeżycia, naszych bezdomnych wyprodukowanych przez raj III RP, chorych na raka nie przyjmowanych do szpitala, gdyby sfotografowali wolności obywateli III RP, policję, bandziorów policyjnych wyłamujących ręce tym bez immunitetu, różnych band kryminalistów zwanych ochroną, to los obywateli Korei Północnej jawiłby się światu jako kraj dobrobytu i szczęśliwości jako raj na ziemi dla ludzi pracy!
    Niech świat zobaczy „szczęście” obywateli żyjących w zbudowanych demokracjach! To ciekawsze zdjęcia i co najważniejsze prawdziwe, nie inscenizowane na obrzeżach miast USA czy gdziekolwiek indziej!
  • ~Zastawiają te pustki
    (2012-10-09 07:29)
    Najlepszy to jest ten policjant kurujący ruchem trzech rowerów. Zastanawiają te pustki na ulicach, pewnie większość ludzi w pracy, a nie w kolejce do pośredniaka tak jak w Polsce.
  • ~Skąd my to znamy?
    (2012-10-09 07:19)
    Zupełnie jak w Polsce.
  • ~gucio
    (2012-10-09 06:34)
    Nawet dzieci w aquaparku wyglądają na bardzo nieszczęśliwe ;-)
  • ~mateusz
    (2012-10-09 02:58)
    Ale śliczna koreanka na ostatnim zdjęciu =3
  • ~juzfa
    (2012-10-08 21:32)
    a w korei poł żyje sięo wiele lepiej niż w polsce zdecydowanej większości społeczeństwa a te bzdury o głodzie to zwykła żydo-propaganda ,pojechać na polską wieś to tam większa bieda niż w korei a co gorsze tam totalne bezrobocie i głod w korei każdy kto chce pracować ma pracę taka różnica między koreą a polską
  • ~psycholog
    (2012-10-08 20:24)
    Marek to typowa ofiara prostaty umysłowej
  • ~galus victus
    (2012-10-08 20:04)
    Re ~luk14072012-10-08 18:10
    Moim skromnym zdaniem "mowic z imieniu Boga",jak Ty luk - hmmm,ja raczej nie bede ani probowal.
  • ~Wiesio 13 bicz na PiSiory
    (2012-10-08 20:01)
    lepiej żyć w komunistycznym reżimie niż w zasranej POlskiej demokracji
  • ~ted
    (2012-10-08 19:48)
    Do Marek

    Niedlugo byly milicjancie, bedziesz mial druga Irlandie w nazym kraju.
  • ~koniecpolska
    (2012-10-08 18:51)
    szkoda że nie pokazujecie jak się żyje w komunistycznej Polsce. zobaczcie jak towarzysze w tok.fm zmienili ramówkę!!!już nie ma czerwonych kącików już jest cała czerwone i SA Mi SWOI:
  • ~Hektor
    (2012-10-08 18:15)
    żywność na kartki była wtedy jak analfabeta elektryk wprowadzał strajk za strajkiem, kraj był w chaosie i nie było produkcji. Zapamiętajcie to sobie raz na zawsze, zakute łby.
  • ~Obserwator.
    (2012-10-08 18:13)
    A ja słyszałem, że to Niemcy jeździli na holc- gaz w czasie wojny.