• ~Prawda czasu prawda ekranu
    (2012-10-08 13:06)
    Tak wygląda życie gdy rządzą ATEIŚCI.
  • ~AK
    (2012-10-08 13:07)
    A gdzie szalejacy politycy.
    Co za spokój.
  • ~Benek
    (2012-10-08 13:32)
    Jakbym okradl pol swiata to zylbym jak wAmeryce ,Niemczech ,Francji ,Anglii Belgii ,Holandii a nie w Koreii Polnocnej
  • ~bleble
    (2012-10-08 13:33)
    nie pisze sie wrug, tylko pisze się wrók
  • ~Stif
    (2012-10-08 13:37)
    Fotka 5...to nie rybacy, tylko WĘDKARZE...
  • ~Tade
    (2012-10-08 13:43)
    Koreańczycy są w pewnym stopniu sami sobie winni sytuacji w jakiej się znajdują. Wiadomo jest o terrorze i karach, ale te tłumy wiwatujące na cześć wodza i lamentujące po śmierci jego ojca jednak nie są zmyślone. Niech zatem cierpią skoro nie potrafią nawet zachowywać się z godnością. Po śmierci Stalina, w Polsce, znalazła się grupa histerycznie lamentująca, ale większość społeczeństwa zachowywała wrogie milczenie. Karano tylko tych, którzy (nawet po pijanemu) za głośno śpiewali lub śmiali się na ulicy.
  • ~Leonidas
    (2012-10-08 13:44)
    My też tak będziemy mieli, jak do władzy dojdzie demokrata nad demokratami Jarosław Kanalia-czyński...
  • ~benek
    (2012-10-08 13:51)
    zielona wyspa ,o takim zyciu naucza lenin
  • ~CHOCIAZ NIE ZYJA NA KREDYT
    (2012-10-08 13:54)
    LEPIEJ NIZ W DONKO-BRONKO-LANDJI. CHOCIAZ TAM NIE ZYJA NA KREDYT I Z ZAPOMOGI. JAK DONKO-BRONKO-LANDJA NIE DOSTANIE KREDYTOW CZY ZAPOMOGI TO BEDZIE TAK JAK PRZEDTEM W PRL, CZYLI NIE BEDZIE NICZEGO. KARTKI NA BEZYNE, KARTKI NA ZYWNOSC, BROD, SMROD. NEDZA I UBOSTWO.
  • ~dong fang hong..
    (2012-10-08 14:43)
    A w hameryce bijo murzynów..
  • ~A gdzie Polska?
    (2012-10-08 14:57)
    Tusk obiecał drugą Irlandię, Wałęsa - Japonię. Zbliżamy się standardami POlitycznymi do Białorusi, a zubożeniem ludności do Korei Pn.
  • ~new yorkerr
    (2012-10-08 15:19)
    gdybym nie widzial daty artykulu pomyslalbym e pisany byl na polesenie KCPZPR 30 lat temu. BRAWO pseudo dziennikarzu!!!
  • ~Tony z Australii
    (2012-10-08 15:49)
    Do bleble. Nieuku ! jak juz to nie wrok tylko wrog . Do jakiej szkoly uczeszczales gamoniuß
  • ~gdfgdfg
    (2012-10-08 15:51)
    Jeszcze 2-3 lata rządzenia tego Rudego idioty i będziemy mieli DRUGĄ KOREĄ ... szkoda że PÓŁNOCNĄ
  • ~chłopek roztropek
    (2012-10-08 16:08)
    Kurna nawet delfinarium mają! I jakie szerokie ulice! I nieogrodzone plaże. I ryby każdy łowić może. A lemingowie co mamy? Najdroższy gaz i paliwa w Europie, a drogi owszem są, ale niedokończone i kończą się w polu ...
  • ~deszczowiec
    (2012-10-08 16:21)
    Ciekawe, czy te delfiny wiedzą, że pracują dla komunistów. W ten sposób pomagają umacniać reżim.
  • ~Stif
    (2012-10-08 16:28)
    U nas też tak będzie...jak PIS-dzielce wejdą w koalicję... z Kanclerzem Millerem... będą puste półki i... kartki na żarcie...
  • ~Marek
    (2012-10-08 17:12)
    To jest miejsce dla pisuarow.Niech tam wyjezdzaja i spelniaja swoje mazenia .
    Przeciez to pisowscy idole.Zaklamanie i obluda.System pasujacy do wodza-kurdupla ktory przypomina wzrostem i glupota wodzow koreanskich.
  • ~EO
    (2012-10-08 17:22)
    Polska za Tuska?
  • ~do: Marek
    (2012-10-08 17:23)
    Sam sobie wyjeżdżaj nieuku, bo nawet po polsku pisać nie umiesz!