• ~HAKER
    (2012-10-10 18:23)
    Poddajmy się kapucynom i zróbmy WATYKANAT a będzie się nam zyło błogoi bojnie
  • ~Skąd my to znamy?
    (2012-10-09 07:19)
    Zupełnie jak w Polsce.
  • ~koniecpolska
    (2012-10-08 18:51)
    szkoda że nie pokazujecie jak się żyje w komunistycznej Polsce. zobaczcie jak towarzysze w tok.fm zmienili ramówkę!!!już nie ma czerwonych kącików już jest cała czerwone i SA Mi SWOI:
  • ~ted
    (2012-10-08 19:48)
    Do Marek

    Niedlugo byly milicjancie, bedziesz mial druga Irlandie w nazym kraju.
  • ~Wiesio 13 bicz na PiSiory
    (2012-10-08 20:01)
    lepiej żyć w komunistycznym reżimie niż w zasranej POlskiej demokracji
  • ~galus victus
    (2012-10-08 20:04)
    Re ~luk14072012-10-08 18:10
    Moim skromnym zdaniem "mowic z imieniu Boga",jak Ty luk - hmmm,ja raczej nie bede ani probowal.
  • ~psycholog
    (2012-10-08 20:24)
    Marek to typowa ofiara prostaty umysłowej
  • ~mateusz
    (2012-10-09 02:58)
    Ale śliczna koreanka na ostatnim zdjęciu =3
  • ~gucio
    (2012-10-09 06:34)
    Nawet dzieci w aquaparku wyglądają na bardzo nieszczęśliwe ;-)
  • ~Zastawiają te pustki
    (2012-10-09 07:29)
    Najlepszy to jest ten policjant kurujący ruchem trzech rowerów. Zastanawiają te pustki na ulicach, pewnie większość ludzi w pracy, a nie w kolejce do pośredniaka tak jak w Polsce.
  • ~luk1407
    (2012-10-08 18:10)
    fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia--- BÓG OJCIEC: EUROPA będzie pierwszym celem CZERWONEGO SMOKA, a następnym USA-Orędzie nr 347 z serii Ostrzeżenie-Wtorek, 14.02.2012, godz.18.00-Moja córko, Mój plan czasowy, w odniesieniu do Mojej KARY I OSTRZEŻENIA, nie jest przeznaczony dla waszej WIEDZY. Nie ma potrzeby niepokoić się o Mój Boski czasowy plan, gdyż odbędzie się on tylko według Mojej Świętej Woli. Jednak wiedzcie o tym, że CZERWONY SMOK, jak powiedziano wam jakiś czas temu, podniósł teraz głowę z fałszywa skromnością, ale ze śmiertelnym celem zniszczenia chrześcijan na całym świecie. Tak długo cierpliwy w oczekiwaniu, spadnie teraz w dół i OGNIEM ze swojej paszczy zniszczy wszystko, co reprezentuje hołd dla Mnie, Najwyższego Boga i Mojego umiłowanego Syna, JEZUSA CHRYSTUSA. Europa będzie jego pierwszym celem, a następnym STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI. Wprowadzony zostanie KOMUNIZM i biada tym, którzy sprzeciwią się panowaniu Czerwonego Smoka. Moja córko, wiem, że dawane ci aktualnie BOSKIE przekazy rozpraszają twoją uwagę, ale PRAWDA musi zostać ujawniona. Tylko dzięki temu, że przepowiednie staną się znane, przywrócona zostanie wiara. Jest to powód, dlaczego proroctwa dawane są Moim dzieciom teraz, tak żeby rozpoznawały Prawdę Moich Nauk. Wszystkie PROROCTWA dane Moim prorokom DANIELOWI I JANOWI będą się rozwijać warstwa po warstwie. Szczegóły zostaną podane tobie, Moja córko, aby pomóc zbudować Resztę MOJEGO KOŚCIOŁA na ziemi. One, Moje dzieci, potrzebują pocieszenia poprzez Moje Orędzia Miłości i Ja uspokoję je nimi. Dzieci, oprzyjcie się na Mnie, waszym ukochanym OJCU, a Ja dam wam ŁASKI, których potrzebujecie do pokonania WROGÓW. Oni nie mogą wygrać, a ich moc nie tylko będzie krótkotrwała, ale Czerwony Smok i jego ślepi sojusznicy zostaną wrzuceni do ognia wiecznego potępienia. Módlcie się za ich dusze, ponieważ wy poprzez MODLITWE możecie im pomóc, aby ich uratować. OSTRZEŻENIE będzie miało niewielkie znaczenie dla wyznawców SZATANA, czerwonego smoka i jego armii. Tak zatwardziałe są ich serca, że przyjmą świadomie stronę złego. Ich lojalność jest przy FAŁSZYWYM RAJU, który on im obiecuje. Tak jak wybranym duszom dawany jest dar objawień lub, jak w twoim przypadku, dar widzenia Mnie i Mojego ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa, niektórym duszom ukazane są wizje szatana i jego upadłych aniołów. (...)
  • ~nollet
    (2012-10-09 07:36)
    Gdyby pokazali światu fotografie bezrobotnych Polaków, emerytów, pracujących za wynagrodzenie wystarczające na jeden tydzień przeżycia, naszych bezdomnych wyprodukowanych przez raj III RP, chorych na raka nie przyjmowanych do szpitala, gdyby sfotografowali wolności obywateli III RP, policję, bandziorów policyjnych wyłamujących ręce tym bez immunitetu, różnych band kryminalistów zwanych ochroną, to los obywateli Korei Północnej jawiłby się światu jako kraj dobrobytu i szczęśliwości jako raj na ziemi dla ludzi pracy!
    Niech świat zobaczy „szczęście” obywateli żyjących w zbudowanych demokracjach! To ciekawsze zdjęcia i co najważniejsze prawdziwe, nie inscenizowane na obrzeżach miast USA czy gdziekolwiek indziej!
  • ~Jest jakaś różnica
    (2012-10-09 07:52)
    ~nollet2012-10-09 07:36
    Gdyby pokazali światu fotografie bezrobotnych Polaków, emerytów, pracujących za wynagrodzenie wystarczające na jeden tydzień przeżycia, naszych bezdomnych wyprodukowanych przez raj III RP, chorych na raka nie przyjmowanych do szpitala, gdyby sfotografowali wolności obywateli III RP, policję, bandziorów policyjnych wyłamujących ręce tym bez immunitetu, różnych band kryminalistów zwanych ochroną, to los obywateli Korei Północnej jawiłby się światu jako kraj dobrobytu i szczęśliwości jako raj na ziemi dla ludzi pracy!
    Niech świat zobaczy „szczęście” obywateli żyjących w zbudowanych demokracjach! To ciekawsze zdjęcia i co najważniejsze prawdziwe, nie inscenizowane na obrzeżach miast USA czy gdziekolwiek indziej!


    Ale można napisać co się komu podoba i nikt nie wyłamie rąk i nie wybije zębów jak w Korei, najwyżej cenzura Dziennika tego nie puści .
  • ~juzfa
    (2012-10-08 21:32)
    a w korei poł żyje sięo wiele lepiej niż w polsce zdecydowanej większości społeczeństwa a te bzdury o głodzie to zwykła żydo-propaganda ,pojechać na polską wieś to tam większa bieda niż w korei a co gorsze tam totalne bezrobocie i głod w korei każdy kto chce pracować ma pracę taka różnica między koreą a polską
  • ~napoleon
    (2012-10-09 10:44)
    Komunizm i komunistów trzeba zwalczać, zaś tych, którzy plotą prokomunistyczne bzdury należy wysłać do Korei - najlepiej go obozów pracy!!!
  • ~viking
    (2012-10-14 14:57)
    do haker: jesteś głupi
  • ~jaczys
    (2012-10-15 15:42)
    na zdjęciu nr 4 to samochud marki Ził napędzany olejem napędowym a na gaz pozyskiwany z derwna tak zwany "holcgas" ( niewiem czy dobrze to napisałem) to jeździły w czasie wojny niemieckie ciężarówki a nie ruskie oni ropy mieli pod dostatkiem
    brawo za "znajomość" historii dla autora komentarzy
  • ~JAREK
    (2012-12-04 17:31)
    do jaczys !!! NIE BADŹ TAKIM "HISTORYKIEM" - RADZIECKIE CIĘZARÓWKI ZIS 105 B
    RZECZYWIŚCIE JAZDZIŁY NA HOLCGAS I MIALY PO OBYDWU BOKACH KABINY
    UMIESZCZONE "KOLUMNY"
  • ~Ateizm korzeń zła
    (2013-01-07 16:05)
    TAK WYGLĄDA ŚWIAT W KTÓRYM ATEIZM JEST OBOWIĄZUJĄCYM SYSTEMEM .
  • ~Obserwator.
    (2012-10-08 18:13)
    A ja słyszałem, że to Niemcy jeździli na holc- gaz w czasie wojny.