• ~monti
    (2012-12-06 17:59)
    zdjecia bez komentarza!!!
  • ~wiele bny
    (2012-12-06 21:05)
    pan puk ich po wołał do jp2 sa w rayu w burdelu przyrajskim
  • ~re~ wiele bny
    (2012-12-07 01:34)
    Ojjj ! - tylko sie pilnuj gostku -
    byle nie zbyt POzno .
    Uwazaj co mowisz - dobrze ci radze .
  • ~jazu
    (2012-12-07 06:40)
    DO durnia :

    ~wiele bny2012-12-06 21:05

    ciebie twoj pan powolal prze POmylke PO-Ye-Bie!
    Na darmo tylko zanieczyszczasz powietrze dnia kazdego PO-Ye-Bie!
  • ~szanta
    (2012-12-07 08:04)
    Najdoskonalsza technika (elektronika nawigacyjna) nie dorównuje doskonałości człowieka.Niestety "manierą" naszych czasów jest ślepe zawierzanie przyrządom elektronicznym.W przypadku kolizji statku zabrakło ...standardowej obserwacji wzrokowej,co spowodowało ich nadmierne zbliżenie, w konsekwencji kolizję.
  • ~marian
    (2012-12-07 09:08)
    mój boże polscy marynarze muszą pracować i obcych armatorów,to tak jakby polska była pustynią,gdzie nasze stocznie ,gdzie polska flota,gdzie polskie statki,co z uczniami szkól marynaskich dobrze wykształceni.Polska została sprzedana jak tania dziwka,to nie przesada,choć przepraszam za obraze dziwek.
    Ja już nie wytrzymuje patrzenia na to co się dzieje w tym kraju ,to jakaś dziura kosmiczna.Komuna nigdy by do tego nie dopuściła bo ona chroniła nasz rynek,rynek pracy,przemysł,rolnictwo,nie rozdawała klerowi nieruchomości na darmo,trzymała za pysk bo ineczej nie mogła.Komuna wiedziała że polakowi nie można dać wolności-za pseudo demokrację zniszczyli, rozkradli,sprzedali wszysko.Z tej przepaści już nie ma wyjścia .
  • ~kapitan chemikaliowca
    (2012-12-09 03:20)
    Tania bandera-grecki armator-minimalne załogi-TANIE polskie dyplomy-polski kapitan nie musi mieć już MATURY-za komuny nie do pomyslenia-A TERAZ WOJSKOWE TREPY otrzymuja dyplomy morskie do emerytury-zamiast licencji na taxowke