• ~Zgredek
  (2012-12-26 11:54)
  A pod tym artykułem można komentować? Mój poprzedni wpis - nie pojawił się.
 • ~wiele bny
  (2012-12-26 13:06)
  co 4dziecko w polsce głoduje a kler zre za 20 ma150 kg wagi a mózgi maja puste bez nauk to szamani palili nauke na stosie
 • ~Zgredek
  (2012-12-26 14:08)
  Do ~wiele bny2012-12-26 13:06 Oprócz ubogich dzieci polskich, wiele dzieci umiera z głodu na świecie /np. Afryka, Indie/. Ma Pan obsesję na tle kleru. Kasta kapłańska zawsze nadużywa władzy i może tak robić, bo wielu na to pozwala. Komuna nie padała, bo kościół ją zniszczył. Padła, bo nikt jej nie bronił. Przytakiwano każdemu warchołowi. Dopiero teraz przebija się prawda o roli Krk, Solidarności, PZPR, Moskwy i USA w demontażu Układu Warszawskiego i RWPG. Polska jest wolna, nie trzeba chodzić do kościoła, jeżeli Pan nie chce. Co można zrobić dla naszych ubogich dzieci? Na tym należy się skupić. A na kościół po prostu nie dawać - skoro sobie sami tyle wzięli.
  Ale i z tego kleru wywodzi się ksiądz Ryszard, który zgrupował koło siebie mieszkańców wsi i uratował małą szkołę przed zamknięciem. Oprócz zła jest dobro - tego Pan nie dostrzega. A szkoda.
 • ~Zgredek
  (2012-12-26 14:29)
  Uzupełnienie wpisu z 14.08 - bardzo wiele dzieci doznaje przemocy domowej, a wielu ginie w wojnach domowych, który rozpętały się np. na bliskim wschodzie. Nie trzeba siać nienawiści, nawet do złodziei i oszustów. Wcześniej czy później każdy zbierze owoce swego postępowania. Do czyniących zło, zło wraca i nie pomoże im rozgrzeszenie i tiara biskupia na głowie, a w ręku krzyż.
 • ~"Co można zrobić dla naszych ubogich dzieci? Na t
  (2012-12-26 15:40)
  Podoba mi się wpis Zgredka

  "Co można zrobić dla naszych ubogich dzieci? Na tym należy się skupić."

  Tracąc czas na pierdoły, wpisy bez sensu, komentarze politycznej rzeczywistości lub fikcji zapominamy o tym co się NAPRAWDĘ liczy.

  GESTY, CZYNY, PRACA, POMOC.
 • ~duże dziecko
  (2012-12-26 15:43)
  te zdjęcia dzieci szczęśliwych nie licują do smutnych oblicz pozostałych.
 • ~koza beee
  (2012-12-26 18:48)
  zgredek to idiotan s z tworek kośccielnychn na debilizm nie ma lekarstw a jak to agent waty papy szmatuy
 • ~ZYGMUNT KAMIENSKI
  (2012-12-27 01:10)
  Niech na te zdiecia patrz - zbrodniarze - z RZADOW- Z KAZDEGO PANSTWA- to ich przyczyna bieda nedza i glod - kryzys i bezrobocie --// JAK CHAMIE NIE POTRAFISZ RZADZIC - KRAJEM I SWIATEM == TO ZNACZY JESTES WARIATEM-- I marz na oddzial - psychicznie chorych -- NIE ZAJMUJ ZBRODNIARZU I ********* I MORDERCO MIEJSCA - to RZADZENIE TO SLUZBA- LUDZIOM -- MADRYM I ODPOWIEDZIALNYM - ZA KAZDA OSOBE NA TYM SWIECIE /
 • ~luk1407
  (2012-12-27 08:48)
  ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 13.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
 • ~satyr
  (2012-12-26 19:48)
  Ludzie z "natury" nie rodzą się "zli" (niedobrzy).
  Wychowanie Rodziców (biednych,bogatych,itd...) uczy ich "świata" (dalszego życia).
  Dzieci uczą się od Rodziców (Ojca,Matki,itd..) przez "obserwację" jak "dorośli" radzą sobie w życiu, jak rozwiązują "problemy" (dobre,złe) i czym się "kierują" aby osiągnąć "swój" cel (jedni oszukują,drudzy kradną,itd...).
  Większość ciężko pracuje na "chleb",inne "pasożyty" (chorobotwórcze) - spijają miód z robotnic (pszczółek) - nie będę wymieniał po "imieniu".
  Kto da więcej "przykładów".
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.