• ~organista
    (2013-02-28 21:56)
    mafijna propaganda
  • ~wiele bny
    (2013-02-28 21:10)
    I Z CZEGO TOTO ZYJE NIE PRACUJA A SA MILIARDERAMI BARANY MYSLCIE moze wy zostaniecie miliarderami darmozjadami
  • ~voiceinthedesert
    (2013-02-28 21:31)
    Celibacy must never end. Instead, it must be strenghtened tenfold! Why? Because this unfortunate Pope, Benedict XVI has been a rare victim of an insane push for more "sexual life for priests"! I will add something in Polish: Abdykacja Papieża Benedykta XVI to kara Boza dla Kościoła za sprostytutowanie świętości Kapłaństwa (the abdication of Pope Benedict XVI is a punishment from God for the Church in view of the prostituting of sanctity of Priesthood! The Church's response should never be more sex! Rather, it must be a return to celibacy and sanctity!
  • ~Robnad
    (2013-02-28 21:56)
    geje sukienkowe zniszczyly papieza
  • ~papa na dach
    (2013-02-28 22:30)
    papa przeczuwa jakis wielki wybuch wojny na swiecie , wolał prysnąc aby jego przepowiednia nie siegneła ,,, hmmm nastepnego to czeka hhhhe murzyna i nas przy okazji co sie wydarzy zobaczymy jak sie sprawdzi
  • ~juzniekatolik
    (2013-03-01 02:08)
    Papieza juz nie ma...:-(
    I NIECH TAK POZOSTANIE NA WIEKI!!!
    Sekta mam nadzieje sie wkrotce rozpadnie!
  • ~tyle
    (2013-03-01 01:41)
    Szkoda, wyjatkowo madry czlowiek, do tego namawial JPII by nie rezygnowal a sam to zrobil , musislo sie cos zlego stac ... moze to skutek walki z chomo-lobby w KRK, sprawa jest do dzis nie jasna.
  • ~ssss
    (2013-03-01 05:48)
    O co Wam biega? Nie jesteście w KRK to się nie wtrącajcie i wszystko.
  • ~titoma
    (2013-03-01 06:24)
    TAK NIESTETY SMUTNA RZECZYWISTOSC,MANIPULUJE SIE NAMI NA MAXA. HEJ TAM NA GORZE,WY WSZYSTKIE GLOWY RZADZACE LUDZKOSCIA,CZY NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY,ZE I WAS DOTKNA SKUTKI WASZEJ BEZMYSLNOSCI!!!
  • ~grzesznik
    (2013-03-01 07:09)
    cosik malutki ten helikopter-i dlatego benek nie mogl zabrac ze soba na wieczna emeryture calej sekty...ale pomalutku...