• ~ona
    (2013-03-12 15:06)
    bawia sie z chlopcami
  • ~1`1
    (2013-03-12 14:27)
    Na na ch.j nam Papież ???
  • ~fafik2
    (2013-03-12 17:50)
    Ciekawy komentarz...
      "Działanie szatana przeniknie nawet Kościół, do tego stopnia, że będzie można zobaczyć kardynałów sprzeciwiających się innym kardynałom i biskupów występujących przeciwko innym biskupom. Kapłani, którzy Mnie czczą, będą wyszydzani i prześladowani przez swych współbraci... świątynie i ołtarze będą plądrowane; 
      Kościół będzie pełen tych, którzy pójdą na kompromis, a szatan będzie kusił wielu kapłanów i osoby konsekrowane, by opuścili służbę Panu.
     Diabeł będzie występował szczególnie przeciwko duszom poświęconym Bogu. Powodem mego smutku jest myśl o zatraceniu tak wielu dusz. Jeśli grzechy będą coraz liczniejsze i poważniejsze, nie będzie już dla nich przebaczenia..."
  • ~panie,przebacz im
    (2013-03-12 17:47)
    Bogactwo i przepych,całkowite zaprzeczenie reguł religii.Właśnie przerwałem oglądanie TV,w której widziałem w Kaplicy Sykstyńskiej złoty stolik,bogato inkrustowany i nikogo z nich to nie obchodzi,że jest kryzys,oni czują się b.dobrze.
  • ~@babcia jagoda
    (2013-03-12 15:15)
    Babciu - SMIERDZACA ROPUCHO - STAN POd latarnia!
  • ~ciao
    (2013-03-12 15:14)
    FORUMOWE IMBECYLE - zamiast spekulowac 'co sie w Watykanie dzieje' - pakujcie manaty i sami jedzie a ZOBACZYCIE, a nie oblednie PLUC PRZY KOMPACH!
  • ~babcia Jagoda
    (2013-03-12 15:01)
    Jarosław Wolskę Zbaw na papieża!
  • ~ministrant
    (2013-03-12 14:58)
    Panie! Twój grom z jasnego nieba uderzający w Bazylikę, nie dał klechom do myślenia! Przynajmniej teraz każ im wybrać mądrze, albo sam zejdź na ziemię i pogoń tę czarno-purpurową hołotę!
  • ~Z OSTATNIEJ CHWILI
    (2013-03-12 14:18)
    SLYSZALEM ZE NA PAPIEZA MOGA WYBRAC STASKA DZIWISZA Z RABY WYZNEJ ALBO JUZKA KOWALCZYKA Z JADOWNIKOW. ICH ENTELEGANCJA JEST WIEKSZA OD WSZYSTKICH INNYCH KANDYDATOW. WIEDZA TEZ JAK WYDAWAC KASE.
  • ~@janiszewski
    (2013-03-12 13:10)
    A kto ci kaze czytac, ogladac lub pisac na ten TEMAT???